PULS ZIEMI – Dlaczego tak ważne jest, aby dostroić się do tej częstotliwości?

częstotliwości

Mieszkańcu planety Ziemia. Czy masz wpływ na ogólną energetykę planety? Nie, natomiast jako jednostka możesz się dostroić do warunków energetycznych, jakie aktualnie panują na Ziemi i we Wszechświecie. To pomoże poradzić sobie z trudnymi doświadczeniami, pozwoli poprawić jakość życia, sprawi, że będziesz spokojny, szczęśliwy i spełniony.

W tym trudnym czasie pandemii, szczególnie ważne jest to, aby dbać o dobre wibracje i znajdować się na możliwie najwyższych częstotliwościach. Wszystkie rzeczy i stany chcą wibrować na podobnej częstotliwości. Jeśli tak się nie dzieje, zgrzyty w różnicach, tarcie i brak równowagi zaczynają się manifestować. Co wydarzyło się na planie energetycznym, że pojawił się na świecie Covid-19? I przede wszystkim, co możemy z tym zrobić?

Rezonans Schumanna to zjawisko powodujące występowanie w ziemskim spektrum częstotliwości fal elektromagnetycznych grupy maksimów w zakresie skrajnie niskich częstotliwości. To znaczy, we wnęce, tworzonej przez powierzchnię Ziemi i jonosferę, pod wpływem wyładowań atmosferycznych i oddziaływań kosmicznych, gromadzi się energia. Wyładowania te łączą się i stają się silniejsze, tworząc fale elektromagnetyczne, które krążą wokół Ziemi, dopóki nie zostaną pochłonięte. Powstaje puls, który nazywamy Pulsem Ziemi.

Jeszcze w 1986 roku Puls Ziemi wynosił zaledwie 7,83 Hz, natomiast dzisiaj, w roku 2020 to już 27,4 Hz! To oznacza, że ogólna energetyka świata rośnie, a wszyscy ci, którzy nie potrafią wejść na wyższy poziom i w dalszym ciągu zaniżają wibracje planety, będą musieli pożegnać się z tą inkarnacją i rozpocząć kolejną, odpowiednią do stanu dojrzałości duszy.

Może cie również zainteresować artykuł: Wibracja Miłości – 528 Hz: w jakim celu stosować?

Źródło: unsplash.com

Czy odczuwamy zmiany w związku z podwyższonym pulsem ziemi?

W zależności od tego na jakiej wibracji jesteśmy teraz, nasze odczucia mogą być pozytywne lub negatywne. Jeśli na co dzień dbamy o wysokie wibracje, nasze ciało ma zaspokojone potrzeby, jest wypoczęte, zrównoważone emocjonalnie, możemy z łatwością piąć się po drabinie dobrych wibracji. W innym wypadku – czujemy się trochę tak, jakbyśmy spadali w dół, mimo, że kierujemy się do góry.

Możesz miewać bezsenność lub budzić się w środku nocy. Możesz czuć się permanentnie zmęczony, ze zdwojoną siłą przeżywać przykre wydarzenia. Migreny, dzwonienie w uszach, uczucie gorąca, nieregularne lub przyspieszone bicie serca, ból w różnych częściach ciała, ciągły głód lub brak apetytu, wahania nastroju, koszmarne, magiczne lub abstrakcyjne sny, możesz czuć nadwrażliwość na hałas czy dotyk, roztargnienie, natłok myśli. Możesz być również pobudzony, odczuwać po stokroć intensywniej przyjemność i radość, mieć wyostrzone zmysły, doskonałe samopoczucie, wyostrzoną intuicję, poczucie większej przestrzeni, poczucie wszechmocy i olśnienia. Może się zwiększyć twoja kreatywność, otwartość, poczucie spokoju.

Co zrobić, aby zharmonizować się z Pulsem Ziemi?

 1. Nawadniaj swój organizm.
 2. Suplementuj cynk, magnez, witaminy z grupy B oraz witaminę D.
 3. Dieta informacyjna, czyli ograniczaj do niezbędnego minimum przebywanie w sieci oraz przy telewizorze. Decyduj mądrze, jakie informacje przyswajasz.
 4. Ogranicz lub całkowicie wyrzuć ze swojej diety substancje pobudzające: kawa, herbata, cukier.
 5. Naucz się regenerować i relaksować. Rób to regularnie aby nie mieć deficytów energetycznych.
 6. 2 godziny przed snem rozpocznij swój rytuał wieczorny.
 7. Słuchaj swojego ciała! Zaspokajaj jego potrzeby i reaguj na to, co do ciebie mówi. Ciało wie najlepiej!
 8. Jedz zdrowe, wegetariańskie i nieprzetworzone jedzenie. Karm swoje ciało najlepszym paliwem.
 9. Ruszaj się i to najlepiej w takiej formie, jaka sprawia, że jesteś szczęśliwy.
 10. Rozluźniaj napięcie w ciele. Może to być trening, masaż, rehabilitacja.
 11. Oddychaj głęboko, aby zapewnić sobie odpowiednie dotlenienie wszystkich komórek ciała.
 12. Miej coś, na czym możesz się skupić – masz hobby, swoją małą przyjemność? Jeśli nie, koniecznie udaj się na poszukiwania!

Kamertony emitujące uzdrawiające częstotliwości można kupić w sklepie Akademii Ducha

432 Hz


Dlaczego tak ważne jest, żeby właśnie teraz dostroić się do częstotliwości Pulsu Ziemi i wibrować jeszcze wyżej?

Czy tobie też doskwiera kwarantanna i wszechobecny strach, który powiązany jest z pandemią koronawirusa? Covid-19 ma stosunkowo niską energię (jak wszelkie emocje nieprzyjemne, negatywne, wirusy i choroby) i jest to częstotliwość rezonansowa ok. 5,5Hz-14,5Hz. Wyższe częstotliwości są dla niego zabójcze, a więc wszystko to, co przekracza 25,5 Hz sprawia, że jest nieaktywny lub przestaje istnieć. Ciało zdrowego człowieka wibruje na wyższych zakresach, a więc wirus jest dla niego niegroźny. Natomiast dla tych, którzy obniżają swoje wibracje negatywnym myśleniem, nie reagowaniem na potrzeby ciała i duszy, wyczerpaniem, zmęczeniem, napięciem nerwowym, złością, strachem, jest niebezpieczny.

Średnia częstotliwość rezonansowa Ziemi to 27,4 Hz, z czego można by wnioskować, że wirus nie ma prawa utrzymać się na planecie, jednak są miejsca, które mają znacznie niższą częstotliwość, na przykład: więzienia, szpitale, elektryczne pojazdy publiczne, centra handlowe, biura, bary i pijalnie. To właśnie one są ogniskami choroby.

Jeśli będziemy wibrować na wysokich częstotliwościach, choroba nie będzie miała szans na to, aby się zakotwiczyć i rozprzestrzenić. Dbaj o siebie. O swoje samopoczucie, o samopoczucie bliskich. Dbaj o to, aby utrzymywać pozytywne myślenie, dbaj o swoje ciało i zaspokajaj swoje podstawowe potrzeby. Niech wysoka energetyka będzie twoją profilaktyką w walce z wirusem. Masz na to wpływ, bo to ty decydujesz, jaka wibracja jest z tobą spójna.

Może cie również zainteresować artykuł: Tajemnicze częstotliwości 432 Hz i 440 Hz – czym są?

Nadine Lu

Źródła:
0hz.pl/rezonans-schumanna-i-jego-wplyw-na-czlowieka/
livescience.com/7472-kill-viruses-shake-death.html
cud.com.pl/glowna/zycie_w_swiecie_rezonansu.pdf
foodnhealthnstuff.wordpress.com/2014/05/03/emotional-frequency-chart-abraham-hicks/
tunguska.pl/puls-boga/
findingauthentichappiness.com/list-of-emotions.html
lonerwolf.com/low-or-high-vibration-signs/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram