Jak zmieniać rzeczywistość? Poznaj pytania kwantowe, dzięki którym to możliwe!

Jak zmieniać własną rzeczywistość? W jaki sposób rozruszać energię, wpuścić do swojego życia coś nowego i otworzyć się na ciekawe, nieznane doznania? Istnieje prosty sposób na to, aby rozpuścić mury i każdego dnia zapraszać nowe energie do własnego życia. Poznaj pytania kwantowe.

To dzięki fizyce kwantowej…

Kiedy weźmiemy pod lupę fizykę kwantową, zauważymy, że przyszłość daje niezliczoną ilość możliwości na długo przed tym, zanim do nas dotrze. Możliwości biorą się z działania fali, która wybrzusza się, aby skierować energię  w inne miejsce. Każdorazowe podjęcie decyzji sprawia, że fala ulega załamaniu.

Komunikujemy się ze wszechświatem na wiele sposobów. Na niektóre metody Wszechświat reaguje lepiej, inne odbiera bo musi. Źródło z największą ochotą odpowiada na… pytania otwarte. Są one znacznie bardziej elastyczne i nie nakierowują na konkretny efekt, tak jak proszenie, błaganie czy intencja. Nie mogą zawierać postawionej tezy, oraz nie powinny zamykać drogi. Pytania kwantowe to idealny sposób na rozruszanie energii wokół siebie i otwarcie się na nowe możliwości.

Moc pytań kwantowych

Bo to właśnie pytania wytwarzają fale możliwości, a kiedy możliwości już zaistnieją, wystarczy tylko podjąć decyzję. To tak jakby przejść się korytarzem i zauważyć, że wszystkie drzwi są otwarte i tylko zdecydować, przez które się przejdzie.

Niektóre pytania mają szczególną moc kreowania – to właśnie te pytania nazywamy pytaniami kwantowymi. Jednak nie należy spodziewać się natychmiastowej reakcji Wszechświata, choć czasem i już sam moment zadania pytania wywołuje widoczne zmiany w energetyce. Liczy się elastyczność, otwartość na zmiany i wydarzenia, oraz pozbycie się nadmiernego potencjału energetycznego.

Po wprowadzeniu do swojego życia pytań kwantowych, dobrze jest być wyczulonym na znaki: cytaty, serie niefortunnych zdarzeń, sny, urywki zdań, zdjęcia, muzykę, a nawet reklamy. Pytania możemy zadawać każdego dnia, zmieniać je i modyfikować oraz szukać takich, które najlepiej działają na nas samych i energię dookoła. Aby mieć pewność, że pytania działają, trzeba zadawać je w poczuciu wdzięczności, prosto z pola serca.

Pytania kwantowe najlepiej zadawać sobie tuż po przebudzeniu. Po pierwsze dlatego, aby już z początkiem dnia nastroić się na możliwie najlepszą częstotliwość, a po drugie dlatego, że wtedy najłatwiej o czysty umysł. Wybierz jedno i przetestuj jak działa ono na Ciebie.

pytania kwantowe

Pytania kwantowe, które warto sobie zadawać każdego dnia:

 1. Jak może być jeszcze lepiej?
 2. Jakie mam możliwości?
 3. Co dobrego mnie dzisiaj spotka?
 4. Co miłego mnie dziś czeka?
 5. Jak mogę się czuć jeszcze lepiej?
 6. Jakby to było otworzyć się na miłość?
 7. Jak szybko mogę odczuć ulgę?
 8. Jakie niespodzianki przyniesie mi Wszechświat?
 9. Jakby to było osiągnąć sukces?
 10. Co jeszcze jest potrzebne, abym osiągnął swoje cele?
 11. Jakie wspaniałe przygody mnie dzisiaj spotkają?
 12. Jak to można zrobić najlepiej?
 13. Jakby to było gdyby w moim życiu pojawił/a się mężczyzna/kobieta, przy którym/rej będę czuć się…?
 14. Jakby to było, gdybym miał/a nieograniczoną wolność finansową?
 15. Jakby to było, urzeczywistniać piękno, harmonię, zdrowie i witalność w moim ciele?

Pytasz “co dobrego mnie dzisiaj spotka?”, a Wszechświat gimnastykuje się, aby przedstawić Ci same najlepsze możliwości.

Kiedy zaczynasz praktykować pytania kwantowe, szybko zauważysz, że spotykają cię niesamowite okazje i niezwykłe “zbiegi okoliczności”. Skupiając się na tym, że wpuszczasz nowe możliwości i nową energię do swojej codzienności, łatwiej ci dostrzec możliwości, które Wszechświat podkłada ci pod sam nos. Dodatkowym plusem jest to, że mimowolnie zaczynasz dostrzegać szczegóły – wypatrujesz ich! A to pozwala doceniać codzienność, żyć “tu i teraz”.

Codziennie rano zadaj sobie pytanie i patrz jak dzieją się cuda.

Przeczytaj również: Metafizyka i fizyka kwantowa. Dwie królowe nauk o wszechświecie

Nadine Lu

 

Zdjęcia: https://www.gratisography.co

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram