Rok Metalowego Szczura Yang – co koniecznie musisz wiedzieć na temat tego roku?

Rok Metalowego Szczura

Przed nami rok Metalowego Szczura. 25 stycznia 2020 roku rozpoczął się kolejny chiński rok astrologiczny. Poprzednie lata pod szyldem Szczura to 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008. Czy pamiętasz co się wtedy działo? Energetyka będzie podobna, choć nie taka sama ze względu na pierwiastek Metalu obecny w 2020 roku. Jak zrealizuje się ten rok dla nas wszystkich? Czym on dla nas będzie? Jak potoczą się nasze losy? Na co uważać? W co się angażować? Jak wibrować na podobnej częstotliwości co nowy władca świata? Na te i wiele innych pytań, odpowiedź znajdziemy poniżej.

Wracamy na linię startu

Szczur jest pierwszym chińskim znakiem zodiaku. Należy do żywiołu Wody. Ze Szczurem kojarzony jest granat, diament i ametyst. To sprytne, przebiegłe, przedsiębiorcze zwierzę, które dumnie kroczy swoją własną, obraną tylko przez siebie ścieżką. Rok szczura symbolizuje nowy dzień, nową jakość, nowy etap życia. Dla świata ten rok może oznaczać nowy początek pod względem stosunków międzynarodowych i porządku społecznego. Możliwe są również katastrofy naturalne z udziałem żywiołu wody. Czy to oznacza, że nastąpi przewrót i nastanie nowy porządek? Oczywiście! Pytanie tylko w jakiej skali – czy będzie to porządek dla jednostki czy raczej zbiorowe uporządkowanie tego, co wymagało posprzątania.

To dobry czas dla tych, którzy chcą zmian w swoim życiu. Nowa praca? Idealny czas i warunki ku temu, aby rozpocząć nową drogę zawodową. Nowa miłość? Poczujesz, że chcesz się otworzyć na nowe relacje międzyludzkie. Wszelkie nowe początki, skoki i podskoki, na które się odważysz w 2020 roku będą energetyzowane szczurzym sprytem, ambicją i bystrością.

Może cię również zainteresować artykuł: Tzolkin – duchowy kalendarz Majów

Źródło: unsplash.com

Energia Yang

Chińska astrologia wymaga dodania energii Yin lub Yang oraz konkretnego pierwiastka. Stąd w roku obecnym mamy Metalowego Szczura w energii Yang. Jakość Yang to męska, silna energia, która prowadzi do brania pełnej odpowiedzialności za swoje życie i swoje poczynania. W tej energii wiesz czego chcesz i idziesz po to, jakbyś szedł po zwycięstwo. W odróżnieniu do jakości Yin, która jest delikatna i miękka, energia Yang jest bezpośrednia i głośna, bardzo praktyczna i nie owija w bawełnę. Co to dla nas oznacza? Rok pełen mocy, motywacji i ciągłej inspiracji do działania! Ten rok będziemy wspominać jako czas, w którym poczyniliśmy największe postępy. Energia Yang jest silna i mocna, wystrzeliwuje do nieba niczym fajerwerki, ale utrzymuje się krótko i okupiona jest regeneracją.

Energia Metalu

Metal jest energią odwagi i siły, ale również nadmiernie rozbuchanego ego. Wiąże się z nauką cierpliwości, ponieważ jakość metalu uczy nas spokojnego oczekiwania na efekty oraz uczy zwalniania w momencie, gdy wprowadzamy coś nowego do swojego życia (spokojnie, Szczur już zadba o to, żebyśmy wprowadzili możliwie jak najwięcej). Mówi się, że metalowy rok to większe burze, ulewy, huragany i silny, rwący wiatr.

Jak wibrować zgodnie z Metalowym Szczurem?

Zmień nastawienie – w każdej negatywnej sytuacji i w niewygodnej rutynie, odnajdź wdzięczność. To pozwoli ci działać zgodnie z energią Szczura a dodatkowo pozwoli na otwarcie się na nowe doznania zrodzone z akceptacji stanu faktycznego. Będziesz nastawiony na swój własny sukces, ale nie zapominaj o najbliższych. W najtrudniejszych chwilach to właśnie relacje międzyludzkie pomogą postawić cię na baczność.


Polecamy książkę: “Podręcznik astrologii praktycznej. Znaczenie planet w horoskopie urodzeniowym”


Rok transformacji

Przed nami produktywny czas, pełen nowych początków, innego podejścia do życia. To będzie proces, po którym zorientujemy się, że przeszliśmy poważną transformację. Rok ciągłego działania, podejmowania decyzji, prywatnych i publicznych wybuchów. Wszelkiego rodzaju zmiany oraz przemieszanie się, w tym podróże, będą na porządku dziennym. Jedyną stałą będzie zmiana. Będzie ona wymagała niezależności i swobody oraz poczucia, że robimy pewne działania “za wszelką cenę”. Walczymy do “ostatniej kropli krwi”.

Właśnie teraz poczujesz, że czas pożegnać stare i otworzyć się na nowe. Czy może przypadkiem nie odczułeś powiewu tej wibracji już od końcówki zeszłego roku? Jeszcze tyle przed nami! Rok kończy się 11 lutego 2021 roku, a więc zdążymy na spokojnie zrealizować siebie i doświadczyć wielu nowych początków. Zapnij więc pasy i pozwól sobie na wycieczkę w energetyce Metalowego Szczura. To może być twój najbardziej produktywny czas w przeciągu 12 lat!

Może cię również zainteresować artykuł: Wygląd zewnętrzny a horoskop – sam sprawdź, jak wiele się pokrywa!

Nadine Lu

Źródła:
foreverconscious.com/chinese-astrology-year-of-the-yang-metal-rat-2020
wisehoroscope.org/chinese-horoscope-2020-year-of-the-metal-rat/
mindbodygreen.com/articles/chinese-new-year-2020-how-to-thrive-in-year-of-metal-rat
karmaweather.com/news/yearly-chinese-horoscope/predictions-2020
chinesenewyear.net/zodiac/rat/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram