Prognoza “pogody” na rok numerologiczny 2021. Sprawdź, co ci przyniesie

rok numerologiczny 2021

Czy znasz już prognozę na rok 2021? W ostatnim artykule pisaliśmy o tym, że wskutek nowiu z dnia 17 września, już od 18 września będziemy w nowym roku numerologicznym. Rok ten będzie w energetyce liczby 5.

Kieliszki z szampanem w górę! Zaczyna się NOWE.

Musisz wiedzieć, że energetyka liczy 5, oprócz ogólnego znaczenia, ma też wpływ na poszczególne liczby z drogi życia. Przypomnij więc sobie swoją drogę życia lub zrób szybki rachunek:

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Dodajemy wszystkie liczby występujące w dacie urodzenia.

Na przykład: 26.12.1991 = 2 + 6 + 1 + 2 + 1 + 9 + 9 + 1 = 8 + 3 + 10 + 10 = 11 + 20 = 31

Czyli 3 + 1 = 4

Droga życia przypadkowej osoby to 4.

Aby obliczyć jej rok numerologiczny, trzeba do drogi życia dodać wibrację roku, czyli w tym wypadku liczbę 5.

4 + 5 = 9. Droga życia w wibracji 4, w tym roku numerologicznym będzie odpowiadać na wibrację liczby 9.

Energetyka piątki jest kluczowa – symbolizuje okres intensywnej transformacji i wielkich zmian. To trochę jak wywrócenie wszystkiego do góry nogami, aby nadać nowy porządek w tym 9 letnim cyklu. Piątka sprawi, że poczujemy potrzebę wolności i swobody.  Będziemy zdolni do wprowadzenia zmian, które od dawna chodziły nam po głowie. Będziemy realizować nowe inicjatywy i z radością rozwijać skrzydła. Co przyniesie ci ten ekscytujący rok? Czy będzie szczęśliwy? Sprawdźmy!

Może cię również zainteresować artykuł: Numerologia domu – czy wiesz pod jaką wibracją mieszkasz?

rok numerologiczny 2021

Źródło: unsplash.com

Droga życia o wibracji 1

Będzie w 6 roku numerologicznym.

6 rok jest znany ze względu na zawieranie ślubów… i rozwody. Relacje rodzinne są centralnym punktem tej energii i wokół nich kręcić się będzie cały rok. Cóż, to dobry rok na ślub lub zaręczyny. Energia szóstki pomoże ci ocenić twoją rolę we wszystkich związkach, nie tylko romantycznych. 6 rok cyklu powinien być dla nas czasem, w którym podnosimy jakości naszego życia, poprzez wartościowe znajomości, poprawę miejsca zamieszkania, upiększanie otoczenia. Będziemy dążyć do harmonii na linii “rodzina” i “wszystkie inne sprawy”.

Droga życia o wibracji 2

Będzie w 7 roku numerologicznym.

Energetyka siódemki ma to do siebie, że szuka samotni, miejsca, w którym będziemy mogli kontemplować życie. Samotność da nam możliwość odnalezienia odpowiedzi na wszelkie pytania. To czas, który sprzyja analizowaniu swojego życia, odsuwaniu się i sprawdzeniu, jak się czujemy z danymi decyzjami. Ten rok będzie dość leniwy i my sami wcale nie będziemy spieszyć się do produktywności. Unikanie zobowiązań, opóźnianie obowiązków, przekładanie ich, spóźnianie się. Cóż, prokrastynacja będzie naszym najlepszym przyjacielem! 7 rok numerologiczny to czas, w którym możemy rozwinąć się duchowo i mistycznie.

Droga życia o wibracji 3

Będzie w 8 roku numerologicznym.

8 rok to rok interesów, pieniędzy, projektów i dobrobytu. Nagle wszystkie plany zawodowe zaczną się układać tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. To moment w ciągu cyklu, w którym najlepiej wyjdziemy, jak skupimy się na zysku. Znajomości na tle biznesowym, które zawiążemy w tym roku, będą się realizować w korzystny dla nas sposób przez kolejne lata.

Będziesz pełen energii i entuzjazmu do nowych przedsięwzięć, a wszystko czego dotkniesz, zamienisz w metaforyczne “złoto”. Zbierasz plony, które zasiałeś w roku 4. Pod koniec roku będziesz zaskoczony tym, jak wiele rzeczy się wydarzyło i zmieniło, i jak bardzo na twoją korzyść.

Droga życia o wibracji 4

Będzie w 9 roku numerologicznym.

9 rok zamyka pełny cykl numerologiczny życia człowieka i tak jak w zakończeniach, rok ten oznacza zamknięcie rozdziału, a więc sprzątanie, pozbywanie się i porządkowanie tego, co wydarzyło się w ostatnich 8 latach. Cel? Rozpocząć kolejny cykl z czystą kartą. 9 rok to czas oczyszczenia. Możemy odczuwać chaos i poczucie braku zapanowania nad naszym życiem, ale niezwykle ważne jest to, abyśmy właśnie wtedy byli elastyczni i nie trzymali się kurczowo tego, co powinno odejść. Niech zakończy się wszystko to, co jest uciążliwe: związki, romanse, niesatysfakcjonująca praca. Uwolnijmy się od przeszłości i czekajmy na rozwój wydarzeń!

Droga życia o wibracji 5

Będzie w 1 roku numerologicznym.

1 rok numerologiczny to rok nowych początków. W końcu rozpoczynasz kolejny cykl numerologiczny. Czas niezależności, nowych świeżych startów, osiągnięć, inicjacji. Pamiętaj, że w tym roku siejesz to, co będzie do ciebie wracać przez kolejne 8 lat. To doskonały czas na nowe pomysły i przedsięwzięcia. Okoliczności życiowe będą nam sprzyjać, a my sami będziemy zmotywowani i chętni do pracy. Z zasady, pierwszy rok sprzyja, więc wyznacz sobie cele, do których będziesz mógł dążyć w tym cyklu. Nie zaszkodzi też, jak zrobisz podsumowanie cyklu poprzedniego.

Droga życia o wibracji 6

Będzie w 2 roku numerologicznym.

Rok drugi nie jest taki wybuchowy jak rok pierwszy, który staje się początkiem nowego cyklu numerologicznego, a co za tym idzie, nowej historii. To moment, w którym czujesz rozprężenie i skupiasz się na swoich najbliższych, na relacjach z rodziną, przyjaciółmi czy partnerem. Drugi rok to czas kooperacji, współdziałania i pracy w zespole. W tym roku będziesz cenić sobie nowe znajomości, czas na przemyślenia i decyzje, dwukrotne sprawdzanie podjętych decyzji. Zadbaj o siebie, swoje ciało, nakarm duszę. Niech ten rok będzie chwilą relaksu przed szalonym, pełnym zabawy rokiem trzecim i bardzo pracowitym rokiem czwartym. Nie spiesz się. Daj sobie czas.


Akademia Ducha i Numerolog Agnieszka Skrzypczuk zapraszają na warsztaty on-line: Wibracje Nowego Roku Numerologicznego


Droga życia o wibracji 7

Będzie w 3 roku numerologicznym.

Rok trzeci to zdecydowanie najlepszy rok z całego cyklu, bo niesie za sobą najmniejsze obciążenie. Jest to zdecydowanie najprzyjemniejszy moment, bo energia liczby 3 szykuje dla ciebie coś niezwykłego. Będziesz mieć czas dla siebie, czas na przyjemności, na zabawę i spotkania z innymi osobami. To będzie dla ciebie owocny rok, pozytywny i dość lekki. Otrzymasz wszystko to, na co sobie zapracowałeś. Zupełnie tak, jakby Wszechświat wynagradzał cię na każdym kroku za dobre chęci. Rok o wibracji 3 jest wypełniony różnymi ciekawymi wydarzeniami, więc nie będziesz się nudzić. To rok radości. Odpocznij i zregeneruj się przed wejściem w kolejny rok, czwarty.

Droga życia o wibracji 8

Będzie w 4 roku numerologicznym.

4 rok numerologiczny to rok wcielania w życie pomysłów, nad którymi pracowaliśmy w latach poprzednich. To rok pracy, za którą zapłatę uzyskamy dopiero w roku 8. Dobrze zaplanuj swoje działania, popracuj nad organizacją czasu i produktywnością. Przyda się też garść cierpliwości i powiew pozytywnej energii, gdy na naszej drodze stanie kłoda nie do przeskoczenia. Czasem rok czwarty jest rokiem trudnym, bo wymaga włożenia dużej ilości pracy w coś, co będzie potrzebowało czasu. To rok, w którym zyskamy tyle, ile wypracujemy sobie pracą własnych rąk. Traktujmy ten czas jako czas, w którym budujemy fundamenty pod nasze przyszłe wyobrażenia. Praca zdecydowanie będzie naszym tematem numer jeden.

Droga życia o wibracji 9

Będzie w 5 roku numerologicznym.

Oto nastał moment, w którym po pracowitej i pełnej obowiązków czwórce numerologicznej, zaczynamy otwierać się na życie i przestajemy kontrolować to, co do nas przychodzi. Ten chaos, na pierwszy rzut oka męczący, okazuje się być bardzo twórczy, bo przynosi nam rzeczy, które definiują cykl. Oto jesteśmy w środku huraganu, który wyklaruje wiele sytuacji i spraw. Lubisz jak coś się dzieje? Świetnie, bo będzie się działo naprawdę dużo. Energia liczby 5 to przede wszystkim ruch, podróże, możliwość przemieszczania się, wyjazdy wypoczynkowe i biznesowe. Zmiany inicjuje samo życie i jeśli jesteś w tym elastyczny, z łatwością dopasujesz swoje plany do tego, co przygotował dla ciebie los.

Może cię również zainteresować artykuł: Numerologia dla opornych – ZACZNIJ TUTAJ (Spis treści)

Nadine Lu

Źródła:
my.astrofame.com/numerology/yearly-predictions
creativenumerology.com/1-year-cycle/
numerology.center/year_cycle.php

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram