W którym roku osobistym jesteś? Poznaj prognozę pogody swojego życia [cz. I]

Rok osobisty

Rok osobisty to informacja numerologiczna, która pozwoli ci zaplanować działania oraz rozłożyć siły na cały kolejny rok. W oparciu o cykl dziewięcioletni, możemy spekulować, czego możemy się spodziewać, i dowiedzieć się, jaki klimat będzie panował w energetyce naszego roku. Lata osobiste pięknie współgrają z latami numerologicznymi. To właśnie one (lata numerologiczne) prezentują tło wydarzeń, czyli dalszy plan, a lata osobiste to sytuacje, które na tym tle mają prawo się wydarzyć i których w danym roku możesz doświadczyć.

Wibracja roku osobistego to wskazówka do tego, jakie działania możesz podjąć a jakich warto unikać. Dowiesz się w jakiego rodzaju projekty warto się angażować, w jaki sposób wykorzystać falę dobrych wibracji, jak zwiększyć swoje szanse na sukces. To prognoza pogody dla ciebie – żebyś wiedział, co, jak, gdzie i kiedy i nie wyszedł z domu w deszczowe popołudnie bez parasola.

Wibracja roku osobistego, podobnie jak w roku numerologicznym, zmienia się płynnie a nie gwałtownie. Oznacza to, że na kilka miesięcy przed graniczną datą, wibracja delikatnie się zmienia, mieszając obecne wibracje z tymi, które dopiero nadchodzą. W nowym roku osobistym będziemy jeszcze czuć za sobą zapach roku poprzedniego, mimo, że butami będziemy już w roku kolejnym.

Jeśli rok osobisty pokrywa się z twoją drogą życia, możesz być pewien, że to będzie decydujący czas. Miej się na baczności, bo właśnie oto rozgrywają się prawdziwe potyczki – wiele decyzji do podjęcia, wiele spraw do rozstrzygnięcia i wiele sytuacji, które trzeba porzucić lub odpuścić.

Może cię również zainteresować artykuł: Powtarzające się liczby 111, 222, 333, 444, 555 – jaką wiadomość niosą?

Źródło: unsplash.com

JAK OBLICZYĆ ROK OSOBISTY?

Twoja osobista numerologia zmienia się za każdym razem, kiedy do twojego życia wchodzi nowa wibracja – nowy numer telefonu, nowy adres zamieszkania. Tak samo, wraz ze zmianą kalendarza, zmienia się wibracja roku.

Dodaj miesiąc urodzenia + dzień urodzenia + uniwersalny numer roku

Dla roku 2019 uniwersalnym numerem roku jest liczba 3 = 2+0+1+9 = 12 = 1+2 = 3

Dla roku 2020 = 4

Dla roku 2021 = 5

Dla roku 2022 = 6

Przykład: osoba urodzona 25.08.1991 chce wiedzieć w jakim roku osobistym jest w roku 2019.

Sumujemy: 2+5+0+8+2+0+1+9 = 27 = 2+7 = 9

Osoba urodzona 25 sierpnia 1991 w roku 2019 będzie w 9 roku osobistym, natomiast w roku 2020 rozpocznie nowy cykl – będzie w 1 roku osobistym.

Sprawdźmy, co to oznacza:

Co oznacza 1 rok osobisty?

Właśnie rozpocząłeś nowy cykl. W poprzednim roku byłeś świadkiem wielu zamknięć, aby rok dziewiąty mógł się zamanifestować najlepiej i najpełniej. Prawdopodobnie za tobą wiele trudnych decyzji – wiele razy zostałeś porzucony lub sam kogoś porzuciłeś, pewne okoliczności skończyły się same, inne się naprostowały. Teraz, w roku pierwszym, nadszedł czas na to, aby zasiać nasiona na kolejne dziewięciolecie. Właśnie otwierają się nowe drzwi. Przed tobą nowe przygody i przedsięwzięcia. Teraz możesz spróbować wszystkiego, co odkładałeś do tej pory, możesz angażować się we wszystko co wydaje ci się dobrym pomysłem. To czas, kiedy warto być odważnym i działać, a nie mówić. Rok pełen energii, w którym warto regulować napięcie nerwowe rozładowując się, na przykład poprzez sport. Wszechświat pomoże ci się wyrwać ze strefy komfortu i  rozpocząć życie na zupełnie innym poziomie. Witaj przygodo! Jeśli się wycofasz, albo poczujesz się niegotowy, wydarzenia zostaną przesunięte o kolejne 9 lat.

Co oznacza 2 rok osobisty?

Minął czas intensywnych zmian i przepływów energetycznych. Czas zwolnić i zastanowić się nad życiem i swoimi wyborami. W 2 roku możesz mieć do podjęcia wiele decyzji, które sprawią, że zaznasz uczucia rozdarcia i niezdecydowania. Możesz podchodzić do wielu rzeczy emocjonalnie, dlatego zastanów się w pierwszej kolejności – co jest dla ciebie dobre? Czego chcesz naprawdę? Czy twoje serce bije mocniej w jakimś kierunku? Twoja intuicja to bomba zegarowa, w każdej chwili możesz zobaczyć przebłysk, który zaprowadzi cię dobrą drogą albo postawi na ostrzu noża wszystko to, nad czym do tej pory pracowałeś. Słuchaj jej! 2 rok to wspaniała okazja do budowania relacji, poznania kogoś i układania sobie życia z drugim człowiekiem. Pamiętaj jednak, że budowanie relacji z innymi ma swój początek w budowaniu relacji z samym sobą. W 2 roku pogłębiają się relacje z partnerem lub związki małżeńskie, a jeśli takowy jeszcze nie istnieje w twoim życiu, właśnie ma szansę się urodzić i rozwinąć.


Bransoletka z tygrysiego oka, którego energia wspiera poczucie szczęścia, radości i optymizmu, znajdziecie w naszym sklepie


Co oznacza 3 rok osobisty?

Dobry, niezwykle twórczy czas, pełen pozytywnych wibracji, w którym nie chodzi o to aby zamartwiać się swoją przyszłością, ale o to aby być w “tu i teraz”. Dbaj o więcej radości, szczęścia i piękna w swoim życiu. Zwracaj uwagę na to co karmi twoje oczy i duszę, małymi krokami stwórz życie takim, o jakim zawsze marzyłeś. Nie skupiaj się na tym, czego ci brakuje, skupiaj się na tym co już masz i co możesz mieć. Praktykuj wdzięczność, rozsiewaj miłość. Energia liczby 3 to energia społeczna – będziesz więcej czasu spędzać z ludźmi, w towarzystwie których czujesz się dobrze, błogo i nie masz potrzeby niczego udowadniać. Niech towarzystwo innych będzie samo w sobie podnosiło wibracje. Otwórz się na nowości, na odkrycia i na wytworzenie twórczej ekspresji. To dobry czas na rozwój osobisty i na pracę nad swoimi umiejętnościami. Jeśli chcesz uregulować swoje wibracje, zacznij tworzyć! Twoja kreatywność tylko czeka na to, aż dasz upust swoim talentom. Czas romansów i carpe diem. W życiu osobistym to rok szczęśliwy i spełniony, natomiast w kwestii biznesu, jest się czego obawiać ze względu na pochopne decyzje. Na szczęście, kolejny rok zrekompensuje straty finansowe.

Wkrótce część druga, w której zostaną opisane kolejne lata osobiste.

Może cię również zainteresować artykuł: Numerologia dla opornych – ZACZNIJ TUTAJ (Spis treści)

Nadine Lu


Źródła:
karisamuels.com/personal-year-numerology/
foreverconscious.com/numerology-your-personal-year-number-for-2019
astrology-numerology.com/num-cycles.html
the-medium-maria.com/numerology/personal-year.html

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

4 myśli nt. „W którym roku osobistym jesteś? Poznaj prognozę pogody swojego życia [cz. I]

   1. Anna

    Dzien dobry 🙂
    Mam pytanie, jesli ktos urodzil sie 18.12. to 18.12.2020 wejdzie w 7 rok osobisty, ktory bedzie trwal do 18.12.2021? Dziekuje z gory.
    Anna

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram