Jak zaplanować rok w zgodzie z Prawem Przyciągania? [Poradnik]

prawem przyciągania

Czujesz to? Odejście starego roku i przyjście kolejnego to zawsze wielkie emocje. Nawet, jeśli nie świętujesz hucznie to i tak masz perspektywę nowych 12 miesięcy, zupełnie czystych 365 dni. Przed tobą nowy rok, a jak to się mówi? Nowy rok – nowa/wy ja? Z pewnością zastanawiasz się co możesz zmienić w swoim życiu, co poprawić, nad czym popracować. Jakie postanowienia podejmiesz? Czy rozpiszesz swoje plany? A może chcesz podejść zupełnie spontanicznie i sprawdzić co też nowego przyniesie 2019 rok, nie nastawiając się zupełnie na nic?

Bez względu na to, jaki odłam postanowień noworocznych reprezentujesz i tak możesz (a nawet powinieneś!) wesprzeć się Prawem Przyciągania. Czystość umysłu i pozytywne wibracje to zawsze dobry pomysł, pamiętaj.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest prawo przyciągania, zapoznaj się z naszymi poprzednimi artykułami z tej kategorii – KLIKNIJ TUTAJ.

Źródło: unsplash.com

Jak się zabrać za postanowienia noworoczne w zgodzie z Prawem Przyciągania?

Podsumuj poprzedni rok

Jak? Wszystko zależy od ciebie. Być może wystarczy przejrzeć kalendarz papierowy/google calendar z całego roku, przejrzeć swój profil na facebooku czy instagramie. Być może rozmowa na temat tego co działo się w ostatnich 12 miesiącach z przyjacielem, czy z kimś z rodziny będzie wystarczająco oczyszczająca. To też dobry moment na to, aby sprawdzić ile punktów z listy ostatnich postanowień zostało zrealizowanych i czy są takie, które chcemy zaadaptować na kolejny rok. Czego się nauczyłeś? Co się wydarzyło? Co osiągnąłeś? Gdzie poniosłeś porażkę? Jakiej wiedzy zabrakło?

Zastanów się co chcesz osiągnąć w 2019 roku

Kiedy spojrzysz z dystansu na swój poprzedni rok, dużo łatwiej będzie ci zaplanować realne rzeczy na rok kolejny. Po pierwsze – wyjdzie to z naturalnej potrzeby, ponieważ to, czego nie wiedziałeś w roku poprzednim dobrze by było zweryfikować właśnie teraz. Dodatkowo, spoglądając na drogę rozwoju, łatwiej wytyczyć kolejne kroki. Czy masz już pomysł na swoje kolejne 12 miesięcy? Czy wiesz już jakie prywatne projekty zrealizujesz? Czy możesz umiejscowić w czasie wielkie wydarzenia, takie jak narodziny dziecka, przeprowadzka, zmiana pracy? To dobry moment, żeby spisać na kartce papieru wszystko to, co chcemy osiągnąć w 2019 roku.

Zaplanuj swój rok

Kiedy już wiesz co chcesz osiągnąć, warto rozpisać wszystkie projekty w czasie. Być może wtedy okaże się, że część rzeczy jest nie do zrobienia z prostej przyczyny – zabraknie na nią miejsca i fizycznie nie uda się jej zrealizować. Każdy swój projekt szczegółowo rozpisz, żeby przygotować się na każdą ewentualność. TO NIEZWYKLE WAŻNE, ponieważ kiedy się przygotujesz, wtedy przyjmujesz wibrację pozytywną, bo nic nie jest w stanie cię z tej wibracji wytrącić. Powinieneś być tak dobrze przygotowany, żeby nie brać pod uwagę tego, że w ogóle może się nie powieść.

Wyobraź sobie siebie za rok

Jak będziesz się czuł? Kim wtedy będziesz i w jakim miejscu w życiu? Z kim u boku? Kiedy będziesz spalać zimne ognie z intencją (polecamy każdy rytuał, który symbolicznie zapoczątkuje nowy rok) – poczuj, że to wszystko czeka cię za zaledwie 12 miesięcy!

Wyraź intencję wspaniałego roku (bo właśnie na taki zasługujesz!)

Nie musi się to odbywać o północy w sylwestra, kiedy stary rok spotyka się z nowym. Może to być kiedykolwiek w styczniu, wraz z pierwszym nowiem czy w innym, dogodnym dla ciebie momencie. Poczuj, że najlepsze przed tobą, że zasługujesz na wszystko co najpiękniejsze. Otocz się piękną wibracją harmonii i zgodności z wszechświatem, żeby Prawo Przyciągania mogło się zrealizować. Wiesz przecież, że PP działa tylko na ustalonej częstotliwości, czyli kiedy wibracja spotyka się z wibracją marzenia. Zadbaj o to, kiedy będziesz planować swój rok.

Źródło: pixabay.com

Czy można zrobić coś jeszcze, aby Prawo Przyciągania zadziałało tak, jak tego chcemy? Tak – wszystko to, co sprawi, że będziesz utrzymywać pozytywną, wysoką wibrację, pozwoli na to, aby PP mogło się zrealizować. Dlatego też:

  • Otwórz się na nowe, nie siedź zamknięty w swojej strefie komfortu, korzystaj z nadarzających się okazji, odważnie podejmuj decyzje i nie bój się, kiedy wpadniesz w panikę, która jest charakterystyczna dla wykraczania poza swoje własne, bezpieczne granice. Wtedy PP ma pełne pole działania i znajdzie drogę, którą do ciebie przyjdzie.
  • Stawiaj czoła problemom i przeciwnościom losu. Każdy je ma! Ale nie każdy potrafi wyjść im naprzeciw. Zazwyczaj zamiatamy je pod dywan i pozwalamy aby zaprzątały nam głowę, ukrywając się gdzieś w codzienności. To sprawia, że automatycznie nasza wibracja spada, a jeśli spada to logiczne jest, że nie przyciągniemy tego, co ma inną wibrację niż nasza obecna.
  • Nie okłamuj się. Zrezygnuj ze wszystkiego co z tobą nie rezonuje. Co sprawia, że czujesz się źle, nieprzyjemnie i nie na swoim miejscu. Odetnij się od ludzi, którzy nie życzą ci dobrze i przy których czujesz się pozbawiony chęci i energii do życia. Tak – możesz się odciąć nawet, jeśli to twoja rodzina. Masz prawo czuć się dobrze.
  • Skupiaj się na tym czego chcesz od życia a nie na tym, czego nie chcesz. Pamiętaj, że Prawo Przyciągania daje ci to z czym rezonujesz, a nie to, co chciałbyś widzieć w swoim życiu.
  • Spełniaj swoje potrzeby. Tylko wtedy będziesz czuł się zrelaksowany i spokojny i na tyle w harmonii z samym sobą, aby przyciągać te dobre, pozytywne rzeczy.
  • Nie marnuj czasu na rzeczy, które nie mają znaczenia, skup energię na tym co ważne. Bardzo często kierujemy energię na zupełnie nietrafione cele. Warto być świadomym tego na co ją wydatkujemy, aby nie tracić jej bezsensownie. Jeśli świadomie zaczniesz nią kierować, wtedy poczujesz różnicę.
  • Mów do siebie pięknie. Dawaj sobie wszystko to, co chciałbyś otrzymywać od innych. Dbaj o czystą głowę. Tylko wtedy będziesz mógł dobrze skorzystać z PP.

Powodzenia i wszystkiego najpiękniejszego w nowym roku!

Sprawdź również artykuły:

– Co w kosmosie piszczy? Tranzyty planet w 2019 roku (WAŻNE)

– Numerologia roku 2019 – czego możemy się spodziewać w nowym roku?

Nadine Lu

***

ZAPLANUJ ROK 2019 W ENERGIACH RAZEM Z AKADEMIĄ DUCHA

Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają cię do wzięcia udziału w niezwykłych warsztatach:

 WEBINAR – ROK 2019 w Energiach *** Mapa Marzeń ***

Na warsztatach będziemy się uczyć między innymi jak odnaleźć ścieżkę swojej Duszy i nią podążać, jak inwestować i wykorzystywać swoją energię, by osiągnąć w życiu sukces, jak komunikować się z Aniołami i wiele więcej… Nie może cię zabraknąć. Uczyńmy rok 2019 rokiem wysokich energii i wspaniałych osiągnięć!

Webinar będzie nagrywany. Nawet jeśli nie możesz być z nami na żywo, webinar będziesz mógł obejrzeć w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie… 

mapa marzeń
Źródła:
michalpasterski.pl/2012/04/10-rzeczy-ktore-powinienes-przestac-sobie-robic/
tomekkania.pl/prawo-przyciagania/prawo-przyciagania-na-poczatek/
redaktorbezczelna.pl/2016/09/byskawiczne-prawo-przyciagania-jak-je.html
andrzejtucholski.pl/2016/jak-zaplanowac-rok-pomysly-strategie-rozwiazania/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram