Równonoc Jesienna: sprawdź, co oznacza dla twojego znaku zodiaku

równonoc jesienna

Ten tydzień jest ekscytujący, ponieważ zbliża się równonoc jesienna, która w tym roku na półkuli północnej przypada 23 września. Zbliżające się krótsze i chłodniejsze dni dla wielu są ulubioną porą roku, zwiastującą więcej czasu w domowym zaciszu z bliskimi. Sam przełom lata i jesieni, jak i sama równonoc, będą jednak miały nas różny wpływ, w zależności od naszego znaku zodiaku.

Jesień jest także sezonem miłości, ponieważ stanowi zbiór i kulminację naszych wysiłków w tym roku, aby stworzyć nowe formy piękna na świecie. Jakiego rodzaju piękno zbierzesz w tym sezonie? Poświęć w najbliższych dniach czas na to, by z uwagą dostrzegać wszystkie błogosławieństwa, którymi zostałeś w tym roku obdarowany – od tych najmniejszych, po największe – bo każdy plon miłości jest sobie równy.

Możesz również wykonać rytuał wdzięczności: przez najbliższy tydzień, codziennie pisz notatkę z podziękowaniami dla jednej osoby, która przyniosła szczęście, miłość lub dobrobyt do twojego życia, w jakiejkolwiek formie. Udekorowanie domu, jako sposobu na powitanie nowego sezonu to także świetny pomysł. Bogate barwy burgunda, złota, i czekolady stają się reprezentacjami zmieniającego się sezonu, gdy liście opadają, a natura przejawia cykle życia. Zastanów się nad ozdobieniem swojej przestrzeni suszonymi kwiatami i owocami, związanymi pięknymi wstążkami w kolorach i fakturach nadchodzącej jesieni, takich jak aksamit czy grogram. Możesz je powiesić w swojej kuchni, która w domu jest pomieszczeniem związanym z porą zbiorów.

Kryształy takie jak cytryn, są również symbolicznie związane z tym okresem, ponieważ reprezentują obfitość i siłę, natomiast tygrysie oko oferuje ochronę i intuicję przed Halloween. Olejki eteryczne, takie jak goździk, czerwona pomarańcza, cynamon i drzewo sandałowe są pięknymi i przydatnymi talizmanami zapachowymi w tym czasie.

***

*** ŚWIĘTUJ RÓWNONOC JESIENNĄ Z WIEDŻMĄ ANJĄ ANNĄ I AKADEMIĄ DUCHA! ***

Spotkajmy się on-line i celebrujmy razem ten wyjątkowy dzień. Dołącz do nas tego dnia – zaczynamy już o godz. 16 i do późnych godzin wieczornych będziemy tworzyć magię:

Tego dnia dowiesz się m.in. dlaczego tak wiele w życiu współczesnego człowieka osiągania, a tak mało osiągnięć.
Przyjrzymy się mechanizmom, które sprawiają, że najczęściej nie jesteśmy w stanie ukończyć działań sukcesem – nawet, jeśli jesteśmy super zmotywowani!

Dzień ten przebiegnie w energiach rytualnych Mabonu – Święta Obfitości i Plonów. Dowiesz się, jak na co dzień dostrzegać plony i efekty wokół siebie, jak zasiewać potencjały by być spełnionym w trakcie żniw, dowiesz się również od Natury, w jaki sposób podziękować każdemu z Żywiołów za współpracę i zaprosić do ponownej materializacji tego, co jest dla ciebie ważne.

Tego dnia czeka nas też przepiękny, Magiczno-Muzyczny Rytuał Dziękczynny. A więc taki, w którym po pierwsze wyrażamy wdzięczność i szczęście z powodu tego, czego już udało nam się doznać. A więc tym samym przyciągamy do swojego życia jeszcze więcej tej wartości!

Czeka też na ciebie niespodzianka. Jaka? Bądź z nami i sprawdź sam. Szczegółowe informacje i link do webinaru znajdziesz tutaj:

 Webinar – Równonoc jesienna – świętuj MABON z Akademią Ducha Równonoc jesienna

***

RÓWNONOC A ZNAK ZODIAKU

W zależności od twojego znaku astrologicznego, będziesz inaczej doświadczać okresu przed równonocą, samej równonocy i najbliższych dni po niej. Oto twój indywidualny horoskop, a także kamienie szlachetne i olejki eteryczne dopasowane do twojego znaku zodiaku, które możesz wykorzystać w najbliższym czasie.

Baran (21 marca-19 kwietnia)

Możesz poczuć napływ energii i motywacji. Spożytkuj je dobrze, by wykonać wszystkie czekające cię zadania i wyzwania. Jeśli jesteś w związku, możesz potrzebować więcej czułości od partnera i spokojnego, wspólnie spędzonego czasu, by wyrównać nadmiar wydajności i energii poświęconej pracy. Użyj pirytu dla pewności siebie, cyjanitu dla równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, i cytrynowych lub pomarańczowych olejków eterycznych, aby zmaksymalizować tę energię.

Byk (20 kwietnia-20 maja)

 

Możesz spodziewać się poczucia ugruntowania i produktywności w tym tygodniu, z energią skupioną na zebraniu plonów swoich działań. W miłości doświadczysz spokoju i harmonii. Pracuj z fluorytem dla większej przejrzystości, kunzytem dla szczęścia w domu i olejkiem z imbiru, aby wspomóc swoje twórcze wysiłki.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Możesz spodziewać się większej otwartości na innych, potrzeby rozmawiania i częstszego  wychodzenia z domu, by zawierać nowe znajomości. Jeśli jesteś w związku, upewnij się, że mówisz o swoich potrzebach i pragnieniach partnerowi. Pracuj z howlitem, kamieniem przyjaźni, aby wspomógł cię w nowych relacjach i olejkiem różanym, aby obudzić energię współczucia i miłości.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

W tym okresie możesz spodziewać się relacji z partnerem w nowy sposób. Świętuj to, co razem zbudowaliście! Nie bój się dążyć do głębszej intymności w związku. Jeśli jesteś sam, nawiąż w tym czasie relację z samym sobą i odkryj, co tak naprawdę jest dla ciebie ważne w życiu. Pracuj z rubinem, by rozpalić pasję i namiętność, oraz olejkiem paczulowym na uziemienie i poczucie bezpieczeństwa.

Lew (23 lipca-22 sierpnia)

Energia okresu żniw sprawi, że ​​poczujesz się dumny ze swoich osiągnięć. Zasłużyłeś. Zakochani poczują się dostrzeżeni i kochani przez partnera w lwie, który otworzy w tym czasie szerzej swoje serce. Pracuj z szafirem dla mądrości, aby zintegrować to, czego nauczyłeś się w tym roku, i zapachem lawendy, aby pomóc ci zachować spokój. Kamień chryzoprazu pomoże ci natomiast utrzymać przestrzeń otwartego serca.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Twoje ostatnie wysiłki włożone w rozwój samego siebie w końcu ukażą swoje efekty. W związku spojrzysz na swojego partnera z odświeżonym podziwem i uznaniem. Pracuj z jaspisem oceanu dla szczęścia, aby świętować swój rozwój, i olejkiem z drzewa sandałowego, aby w medytacji przyjąć i zharmonizować wszystko, czego się do tej pory nauczyłeś.

Waga (23 września-22 października)

Możesz spodziewać się trochę melancholii, ponieważ ostatnie energie trzymają twojego ducha skupionego na przeszłości. W związku możesz zastanawiać się, czy powinieneś pozostać w tej relacji, czy też powinieneś otworzyć się na nowe relacje – wsłuchaj się w serce. Pracuj z ametystem, aby przynieść spokój do swojego umysłu i zapachem rozmarynu, aby uhonorować ważne dla ciebie wspomnienia.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Nie bądź taki wymagający i surowy dla siebie! Możesz spodziewać napływu samokrytyki, ale zamiast jej się poddawać, użyj zgromadzonej w ostatnim czasie energii, by na przekór negatywnym myślom, skupić się i uczcić wszystko to, co zrobiłeś dobrze. Będąc w związku, postaraj się o akceptacje tego, co postrzegasz jako wady w partnerze. Pracuj z lapis lazuli, aby zyskać pewność siebie, rodochrozytem, aby spojrzeć na swojego partnera z czułością, oraz z olejkiem wetiweru, aby złagodzić swoją nerwowość i samokrytykę.

Strzelec (22 listopada-21 grudnia)

Jesteś gotowy na ten przełom sezonu! Przygotuj się do zaspokojenia pragnienia zabawy i beztroski, w najbliższym czasie będzie wiele okazji, by świętować. Pracuj z kwarcem, aby wzmocnić swój optymistyczny nastrój i olejkiem eterycznym z neroli dla zachowania równowagi. Pamiętaj, aby znaleźć czas dla siebie i swojego partnera. On lub ona może potrzebować więcej twojej uwagi w tym okresie.

Koziorożec (22 grudnia-19 stycznia)

W najbliższym czasie otrzymasz wiadomość o zmianach w rodzinie lub kręgu znajomych, która może cię zaskoczyć. Nie martw się – to dobra wiadomość! W związku, w najbliższych dniach postaw potrzeby swojego partnera na pierwszym miejscu. On lub ona będzie ci za to bardzo wdzięczny. Pracuj z akwamarynem, aby zrozumieć swoje emocje – a także emocje twojego partnera – i olejkiem bazylii, aby pobłogosławić nadchodzące zmiany.

Wodnik (20 stycznia-18 lutego)

W najbliższych dniach rozważ dobrze wszystkie zawodowe i prywatne możliwości rozwoju, i zastanów się, jak je wykorzystać. Będąc w związku, pozwól swojemu partnerowi na wsparcie w realizacji zawodowych celów. Pracuj z jadeitem dla sukcesu i olejkiem pomarańczowym dla energii i osiągnięć.

Ryby (18 lutego-20 marca)

Możesz czuć się nierozumiany w tym okresie, ale nie bój się – ta chwilowa faza zbliży cię do kogoś wyjątkowego. Jeśli jesteś w związku, spróbuj porozumiewać się bardziej otwarcie. Nie oczekuj, że twój partner będzie czytał w twoich myślach. Pracuj z różowym kwarcem, aby czuć wsparcie oraz zapachem jodły lub sosny dla siły i życzliwości

Mogą cię również zainteresować artykuły: 

– Horoskop marokański: dowiedz się, jaka część ciała odpowiada twojej dacie urodzenia

– Horoskop celtycki – twoje totemiczne drzewo

– Twój horoskop na 2018 rok! Sprawdź co w tym roku Wszechświat przygotował dla Twojego znaku zodiaku!

 

Zdjęcia: pixabay.com
Źródło: consciousreminder.com/2017/09/21/fall-equinox-means-zodiac-sign

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *