Webinar – Równonoc jesienna – świętuj MABON z Akademią Ducha

Równonoc jesienna

Świętuj MABON z Wiedżmą Anją Anną i Akademią Ducha! 

WEBINAR (warsztaty on-line)

LINK DO ZAPISU NA WEBINAR: www.ekademia.pl/kurs/GabrielniaWrzesien2018Dzien3

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

W nocy z 23 na 24 września świętujemy Równonoc Jesienną, wtedy kiedy dzień i noc trwają tyle samo czasu. To najmocniejsza harmonia Dnia i Nocy, Światła i Cienia, energii żeńskiej i męskiej, Księżyca i Słońca, Wilczycy i Lwa. W kosmosie tworzy się lemniskata – przenikająca energią ósemka. To wyjątkowy czas dla czyniących w magii. Nazywamy tę noc Mabon. Obrządek małego sabatu Mabon związany jest oczywiście z Matką Naturą. To czas świętowania z okazji plonów, które zebraliśmy. Nie tylko na polach, ale i w tym roku swojego życia. To czas podsumowań i wdzięczności. Tak jak na polach i w lasach zbiera się owoce natury, które pojawiły się dzięki pracy Gai, tak i my zbieramy i podsumowujemy własne owoce tego roku. Kochani, nie ma piękniejszej okazji do wspólnego świętowania.

Zobaczcie, co przygotowała dla Was Wiedźma Anja Anna:

“Każde Zwycięstwo jest freestylem. Nie ma dwóch takich samych triumfów, ani dwóch takich samych dróg do nich.”

Zwycięstwo.

Mamy je wpisane w siebie tysiące razy. Wygraliśmy przecież już tak wiele! Każdy moment, w którym organizm pokonał chorobę, jest Zwycięstwem. Każda sytuacja, w której osiągnęliście wniosek i wyprowadziliście się ze stanu chaosu, to również Zwycięstwo. Każda decyzja, w której stanęliście po swojej stronie i wyraziliście swoją Wolną Wolę – to również pełne Zwycięstwo. Hurrrrrra!
Tymczasem większość z nas ma w swoim życiu poczucie niespełnienia, niedowarościowania, niezasługiwania, niegodności… Wydaje nam się, że małe sukcesy nie mają żadnego znaczenia, dopóki nie pomogą nam osiągać wielkich rzeczy. Tymczasem wszystko jest kwestią optyki – tego, jak spoglądasz na Rzeczywistość i jak ona, z wzajemnością, patrzy na Ciebie. A każde z małych Zwycięstw uczy nas naszego własnego stylu wygrywania! Jeśli nie zrozumiesz siebie w małych sukcesach, nie sięgniesz po wielkie – Twoja podświadomość bowiem skupi się na tym, jakiego rodzaju koszt musiałeś ponieść, a nie co dzięki temu udało Ci się osiągnąć. Żyjemy w kulcie wygrywania – często zaszczuci sztucznymi, zewnętrznymi ambicjami, popychamy siebie do morderczej wręcz pracy, w efekcie której nie otrzymujemy niczego prócz rozczarowania. Dlaczego? Głównie z tego względu, że wielu z nas nie skupiło się do tej pory na własnej definicji Zwycięstwa. Więc starając się spełnić wszystkie proponowane, tracimy Czas, który mógłby nam posłużyć do zrozumienia tego, co dla nas będzie pełnym, dającym szczęście i satysfakcję, punktem osiągnięcia.

Jeśli masz już dość odbijania się od każdej szansy i okazji bez możliwości rozwinięcia skrzydeł – daj sobie szansę i w energiach tegorocznego Mabonu – święta Obfitości, Sukcesu i Prosperity, weź Życie w swoje ręce i pozwól sobie stworzyć z niego najpiękniejsze Arcydzieło, którym pragniesz żyć na co dzień! Wszystko w energiach będzie sprzyjało nam również, by zaprzyjaźnić się z Energiami Prosperity, co bezpośrednio przekłada się na przyciągnięcie Dostatku i Bogactwa. Dojrzała energia Lata ma dla nas bowiem u progu Jesieni cały Sukces Natury – owoce, warzywa, złote kłosy zboża, miód zebrany z gorących lipcowych i sierpniowych łąk… Tym razem nasz wyjątkowy wyjazd przebiegnie z konwencji UCZTY! I świętować będziemy razem z Naturą ten płodny, pełen dojrzałych, pięknych refleksji Czas!

*** CELEBRACJA – MABON ***

Tego dnia dowiecie się, dlaczego tak wiele w życiu współczesnego człowieka osiągania, a tak mało osiągnięć.
Przyjrzymy się mechanizmom, które sprawiają, że najczęściej nie jesteśmy w stanie ukończyć działań sukcesem – nawet, jeśli jesteśmy superzmotywowani!
Kluczem do zrozumienia tego i do spowodowanie Zwycięstwa w każdej sprawie jest umiejętna Celebracja – zarówno Przeszła, jak i Teraźniejsza oraz Przyszła.

Dzień ten przebiegnie w energiach rytualnych Mabonu – Święta Obfitości i Plonów. Dowiecie się, jak na co dzień dostrzegać plony i efekty wokół siebie, jak zasiewać potencjały by być spełnionym w trakcie żniw, dowiecie się również od Natury, w jaki sposób podziękować każdemu z Żywiołów za współpracę i zaprosić do ponownej materializacji tego, co jest dla Was ważne. By ten szczególny Czas uczcić tak, jak tego wymaga, weźcie ze sobą ubranie ceremonialne – może być to piękna suknia, mogą być ulubione dresy lub peleryna magiczna. Ważne, żebyście poczuli się odświętnie. tego dnia bowiem wszyscy zasiądziemy przy jednym stole na wyjątkowej uczcie. Gdzie dowiecie się, jak na co dzień strukturyzować jedzenie, przygotowywać posiłki, w jaki sposób błogosławić potrawy oraz jak ułożyć przedmioty na dowolnym stole, by sprawdził się w roli Waszego ołtarza. To takie proste! A pomoże uniknąć konfliktu i zbudować odpowiednią energię spotkania w każdych warunkach. Tym razem ołtarz wszyscy przygotowywać będziemy wspólnie. Podzielimy go na sektory, w których część ingrediencji przyciągać będzie bogactwo, część odpowiedzialna będzie za wartości Wenus, a część… niespodzianka! Zresztą, nie pierwsza i nie ostatnia tego dnia! Przygotujcie się na wyjątkowe, podsumowujące cały rok i dające Miłość i Moc na kolejne 12 miesięcy wydarzenie alchemiczne! W tym roku 23 września jest Bramą, przez którą wychodzicie nie tylko w energie Jesieni oraz w progi 2019 roku, ale przede wszystkich w Przyszłość, gdzie skonfrontujecie się ze swoją najlepszą z możliwych wersją. Gdy spojrzycie w oczy Sobie w pełnym Sukcesie i zdecydujecie się iść w tym kierunku, nic Was już nie powstrzyma!

Z uwagi na niespodziankę nie otrzymacie szczegółowego planu tego dnia. Bądźcie przygotowani na wszystko… jednocześnie nie mając żadnych oczekiwań!

Tego dnia czeka nas przepiękny, Magiczno-Muzyczny Rytuał Dziękczynny. A więc taki, w którym po pierwsze wyrażamy wdzięczność i szczęście z powodu tego, czego już udało nam się doznać. A więc tym samym przyciągamy do swojego życia jeszcze więcej tej wartości! Podczas Ceremonii dowiemy się, którędy możemy najpiękniej wyrażać swój Zachwyt Rzeczywistością. A gdy tylko nauczymy się to robić, pojawi się mnóstwo okazji – bo skoro potrafimy tworzyć sobą tak piękną energię w określonych okolicznościach, jasne jest, że należy nam je spowodować! Przepływ Magii i Muzyki sprawi, że Przestrzeń Cudu będzie dla Ciebie otwarta. Cokolwiek więc wniesiesz w nią jako intencję, wpisaną w Sercu – z pewnością zostanie usłyszana, odczytana oraz wprowadzona w ruch. Tak, by dzięki twojej Wolnej Woli Świat stał się piękniejszym Czasem i Miejscem. Oczywiście masz prawo i możliwość wprowadzania na ołtarz spraw i próśb innych osób – pod warunkiem, że wyraziły na to zgodę bądź przyzwolenie! Zastanów się. Być może to Ty jesteś tym jedynym ambasadorem, który ma możliwość powierzenia Aniołom pragnień swojej rodziny i środowiska?

Sprawdź, czy masz w sobie tyle odwagi i zaufania do Magii. Jeśli tak – spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

Gotów, by przejść przez Granicę Działania? Spotkajmy się zatem! I niech twoje Zwycięstwo płynie po Świecie, przynosząc mu błogosławieństwo i mnożąc Dobro!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 23.09.2018 – niedziela
Godz.: 16:00 – 23:00
Prowadzący: Wiedźma Anja Anna oraz zaproszeni goście.

LINK DO ZAPISU NA WEBINAR: www.ekademia.pl/kurs/GabrielniaWrzesien2018Dzien3

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

2 myśli nt. „Webinar – Równonoc jesienna – świętuj MABON z Akademią Ducha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *