Runa FEHU – przyciąganie bogactwa

fehu

Fehu to pierwsza runa w Futharku. Należy ona do pierwszej z trzech grup runicznych, tak zwanego Aett. Ta grupa, która zawiera w sobie osiem pierwszych run, opowiada o początkach tworzenia, przenikaniu się ducha i materii, wzmożeniu siły fizycznej, a także o narodzinach uporządkowanego wszechświata.

Energetycznie, runy z tej grupy są początkiem wszystkiego. Fehu to pierwotny ogień, który jest początkiem wszystkich późniejszych działań ewolucyjnych. Sprawia, że człowiek staje się kowalem własnego losu.

Runa ta wskazuje na bogactwo, posiadanie, szeroko pojęte powodzenie i hojność. Nazywana jest runą porządku. Fehu przedstawia literę F, a jej opiekunem jest Bóg płodności, szczęścia i bogactwa – Frey.

Runa Fehu przypomina pień drzewa wraz z wystającymi gałęziami. Niektórym przywodzi na myśl rogi lub połowę złamanej strzały.

ZNACZENIE RUNY FEHU

Fehu to runa wspierająca bogactwo. Jej energia wspiera nas w realizacji marzeń oraz w zdobywaniu środków pieniężnych na ważne cele. Przyciąga ludzi i zdarzenia, które naprowadzają nas na odpowiednie tory. Powinna towarzyszyć wszystkim tym, którzy są na etapie gromadzenia środków pieniężnych. Symbol ma za zadanie powiększyć nasz majątek – przyciąga do nas fortunę i szczęście. Majątek, który jest przez nas pomnażany, to nie tylko pieniądze, ale też bogactwo wewnętrzne. Wspierając nas, runa wpływa na nasz rozwój osobisty i duchowy.

Posiadanie runy może być energetycznym zabezpieczeniem przed niepowodzeniami i magnesem na dostatek materialny. Pomoże wybrać produkt bez ukrytych wad. Jest idealnym symbolem dla wszystkich tych, którzy stosują Prawo Przyciągania z poziomu braku – bojąc się niedoborów, przyciągamy tych niedoborów więcej. Runa pomaga zwalczyć uczucie braku i wejść w wibrację dostatku. Trzymając symbol blisko miejsca pracy torujemy sobie drogę do sukcesu. W relacjach przywraca namiętność, wspiera miłość duchową, jest początkiem spełnionego uczucia

W sferze zdrowia i samopoczucia, runa Fehu reguluje przepływ krwi w sercu, wspiera układ immunologiczny, usuwa zawroty głowy, wzmacnia odporność i płodność. Silnie działa na czakrę podstawy. Działanie Fehu odczuwamy również na planie psychicznym – wzmacnia poczucie własnej wartości i poczucie dostatku.

SILNA AFIRMACJA

“Mam wszystko to, czego potrzebuję w życiu dzięki zewnętrznemu i wewnętrznemu bogactwu”.

“Żyję w bogactwie i dostatku”.

“Jestem otwarty na wszelkie bogactwo. Dzieląc się z innymi, staje się bogatszy”.

“Wszystko, co ode mnie wypłynie, wraca do mnie pomnożone”.

 Talizman Runa Fehu w sklepie Akademii Ducha

Źródło: unsplash.com

WRÓŻBA – JAK INTERPRETOWAĆ?

Fehu oznacza narodziny czegoś nowego – nowej historii, nowego pomysłu, nowych znajomości, nowych perspektyw. Wskazuje na sukces w materii, a więc podwyżki, awanse, wygrane. Jednym słowem – urodzaj, który trzeba przyjąć z otwartymi rękami. Runa wskazuje na rozwój na każdej płaszczyźnie życia, zaczynając od materii a na rozwoju duchowym kończąc. Fehu niesie ze sobą szczęście i spełnienie. Jednak ważne jest to, aby określić płaszczyznę na jakiej Fehu powinna się realizować – czy to będzie wnętrze, fizyczność, czy materia?

Zablokowana energia runy niesie za sobą cierpienie, w relacjach międzyludzkich zazdrość, liczne straty i problemy, które pojawiają się znikąd. Uczymy się reagować w odpowiedni sposób na niepowodzenia, ćwiczymy cierpliwość oraz podnoszenie się po porażkach.

Fehu w pozycji prostej

Spełnienie i sukces materialny. Nadchodzi nowy początek czegoś, na co tak długo czekałeś. Fehu w tej pozycji przynosi dobre samopoczucie, uczucie rozkwitania, płodność, namiętność. Odpowiedź na pytanie jest pozytywna i wskazuje na coś, co dzieje się zgodnie z planem duszy. Zazwyczaj wróży sukces i podjęcie dobrej decyzji.

Fehu w pozycji odwróconej

Jak wszystko we Wszechświecie, każdy kij ma dwa końce, a więc runa w pozycji odwróconej oznacza zupełne przeciwieństwo pozycji prostej. Pojawiają się sytuacje, które wiążą się z nieplanowanymi wydatkami, poczucie beznadziei, zakończenia spraw, których byśmy sobie nie życzyli. Fehu w pozycji odwróconej powinniśmy potraktować jako ostrzeżenie, że napływa energia, która może wiele namieszać w naszym życiu, w związku z czym warto wszcząć działania ochronne – nie podejmować trudnych decyzji, nie angażować się w kłótnie, zająć się sobą. To krótkie zachwianie równowagi energetycznej, które może nieść ze sobą chorobę. Odpowiedź na pytania będzie negatywna i obejmuje raczej krótkoterminowe działania.

O tym, czym są Runy i jak z nimi rozmawiać (jak z nich wróżyć) przeczytasz w artykule: Czym są Runy? Odkryj tajemnicę kryjącą się w germańskich znakach

Nadine Lu

***

Gotowe do wróżenia zestawy Run znajdziesz w naszym sklepie:

 Zestawy Run grawerowanych w ametyście, krysztale górskim, onyksie i innych kamieniach znajdziecie w sklepie Akademii Ducha

 

Źródła:
www.magiarun.pl/znaczenierun.html
wszystkiesymbole.pl/fehu
futhark.pl/fehu

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *