Runa Perthro – rzut kośćmi (przygotowanie, wybór i decyzja)

Runa Perthro

Runa Perthro to rzucanie kośćmi po uprzednim wymieszaniu ich w kubku. Przygotowanie, wybór i decyzja, karma oraz przeznaczenie, tajemnica i radość z iluzji tego, co chcemy zobaczyć, zamiast tego, co istnieje naprawdę. Runa jest opisem prawa przyczyny i skutku, odkrywa karty, którymi gra nasze życie, pokazuje mądrość i odpowiednie ścieżki, którymi warto się kierować. To proces przygotowawczy do prawdziwego życia, zgodnie z planem duszy.

Runa mówi o tym, że nie możemy bać się zmian i że powinniśmy się na nie otwierać i być w nich całym sobą – całym ciałem fizycznym i całą duszą. Tylko wtedy będziemy mogli prawdziwie przeżyć przemianę i przyjmiemy ją jako doświadczenie i lekcję, która zaowocuje później.

ZNACZENIE RUNY PERTHRO

Runa Perthro to runa, która opowiada o losie i zawiłych ścieżkach, po których prowadzi nas życie. Pokazuje sens i cel istnienia, karmę i lekcje do przepracowania, obrazuje prawo przyczyny i skutku. Symbol wskazuje wszystko to, co jest w ukryciu, a powinno zostać przez nas poznane. Mimo to, jest to runa dobrych znaków i wskazówek, na które powinniśmy zwracać szczególną uwagę. Perthro możemy porównać do Feniksa, który odradza się z własnych popiołów.

Czy warto wierzyć w przeznaczenie? Runa pokazuje drogę, którą obrała sobie nasza dusza w tej inkarnacji. Nasz cel życiowy jest zdefiniowany i ma możliwość ukazać się, jeśli tylko pozwolimy sobie na akceptację zdarzeń i sytuacji występujących w naszym życiu. Jeśli weźmiemy życie we własne ręce, wtedy mamy okazję utorować sobie drogę do naszego celu inkarnacyjnego. Runa jest drogowskazem, pozwala podświadomości wybrać najlepsze możliwe rozwiązanie.

Oprócz działania na podświadomość, Perthro poprawia wzrok, pomaga w walce z nałogami, wzmacnia odporność, pozwala odnaleźć się w swojej samotności i zaakceptować ją.

SILNA AFIRMACJA

“Idę w stronę przeznaczenia, pozwalam się prowadzić runie Perthro”.

“Daję się zaopiekować energii runy, pozwalam na obopólne poznanie się, wyostrzam intuicję i idędrogą ku szczęściu”.

“Jestem kowalem swojego losu, mogę być kim chcę i żyć jak chcę, wszystko jest możliwe, a bariery są jedynie ograniczeniem w głowie”.

“Oddaje się temu co ma los dla mnie przygotowane”.

Źródło: unsplash.com

WRÓŻBA – JAK INTERPRETOWAĆ?

W formie talizmanu, Runa Perthro to wsparcie dla wszystkich przedsięwzięć za jakie się bierzemy w danym momencie. Szczególnie korzystają z tej energii sportowcy, aktorzy oraz maklerzy giełdowi. To symbol, który chroni przed samotnością i prowadzi w kierunku przeznaczenia. Sprzyja wygranej w grach losowych, pomaga walczyć z brakiem odpowiedzialności. Opiekuje się osobami uprawiającymi ezoterykę. Za jej pomocą można sięgnąć do prastarej wewnętrznej wiedzy. We wróżbach pokazuje drogę ku przeznaczeniu i prowokuje sytuacje, które w stronę przeznaczenia prowadzą.

Perthro w pozycji prostej

W pozycji prostej runa Perthro wskazuje na szczęśliwe rozwiązanie wszelkich nieporozumień i problemów, przy okazji wskazując ich przyczynę, aby nie zaleczać jedynie skutków, a zająć się prawdziwym źródłem kłopotów. Wspiera pracę nad życiowymi lekcjami, których nie możemy pominąć i którym musimy stawić czoła. Często Perthro może oznaczać niespodziewany zysk, łatwe, klarowne decyzje, w których umiemy poradzić sobie z czynnikami zewnętrznymi, oraz tworzenie dobrych planów, które mają okazję się ziścić w przyszłości. W kwestii zdrowia możemy spodziewać się zastrzyku energii, dobrego samopoczucia i wyzdrowienia, jeśli pojawiały się problemy. Natomiast w pracy będzie się układać tak dobrze, że jest szansa na pieniężne wyróżnienie lub nawet awans. Dla bezrobotnych to znak, że praca jest tuż za rogiem i będzie to praca długoterminowa. Jeśli chodzi o związki, to jest szansa na dobry czas w partnerstwie, pełen miłości, romantyzmu i spokoju ducha. Odnowienie znajomości lub przelotny romans, jeśli to jest to, czego aktualnie szukamy w życiu. Perthro pokazuje drogę ku przeznaczeniu, dlatego trzeba być wyczulonym na znaki.

Perthro w pozycji odwróconej

Losując runę odwróconą, możemy przyjąć ostrzeżenie od podświadomości we wszystkich sferach życia, o które pytamy. Powinniśmy uważać na używki, bo mogą nas wpakować w kłopoty lub sprowokować nieprzyjemne sytuacje, które będą się za nami ciągnęły. Odwrócona Perthro to stagnacja, samotność, wyczerpanie baterii energetycznych.

W relacjach międzyludzkich to czas reperowania błędów i prostowania nieporozumień. Runa może być również ostrzeżeniem przed nieszczerymi intencjami, fałszywymi przyjaźniami, kłamstwami w związku. W kwestii zdrowia możemy spodziewać się zabiegów z użyciem narkozy, błędnych diagnoz, które mogą być tragiczne w skutkach. Możliwość śmierci klinicznej. W karierze zawodowej mogą pojawić się kłopoty – nieporozumienia podczas realizowania projektów, błędne decyzje oraz fałszywi współpracownicy. Runa namawia do tego, aby zmienić aktualną sytuację kierując się intuicją.

O tym, czym są Runy i jak z nimi rozmawiać (jak z nich wróżyć) przeczytasz w artykule: Czym są Runy? Odkryj tajemnicę kryjącą się w germańskich znakach

Nadine Lu

***

Jeśli chcesz zacząć magiczną podróż i odkryć tajemnicę kryjącą się za tymi germańskimi znakami, to zajrzyj to naszego sklepu, w którym znajdziesz: 

 Zestawy grawerowanych run, talizmany runiczne, karty i książki o runach

 

Źródła:
wszystkiesymbole.pl/perdo
magiarun.pl/znaczenierun
futhark.pl/perthro
kartylosu.pl/topic/255-runa-perthro-znaczenie

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *