Runiczne Feng Shui –  jak stosować symbole w przestrzeni?

Runiczne Feng Shui

Feng Shui to sztuka aranżowania otoczenia w taki sposób, aby było ono w energetycznej równowadze. Dzięki temu, jesteśmy w stanie funkcjonować lepiej, mieć czyste myśli, być szczęśliwsi i bez problemu wsłuchać się w swoje potrzeby. Musimy pamiętać, że harmonijne otoczenie, to też minimalizowanie zewnętrznych, niekorzystnych historii, które przydarzają się na skutek nagromadzenia niskich wibracji.

Oprócz odpowiedniej aranżacji przestrzeni, warto współpracować z symbolami, które mogą przynieść nową energię, jeśli zostaną umieszczone w odpowiednim miejscu domu. Na przykład Runy – bo możemy traktować je jak symbole – ustawiając je w odpowiedniej części domu, możemy zagwarantować sobie harmonijny przepływ energii. Runy odpowiedzialne są za różne aspekty naszego życia – opiekują się konkretnymi kategoriami, dlatego warto wybrać je z rozwagą, w zależności od potrzeb. Stawiając je w odpowiednich miejscach domu, możemy przywołać brakującą energię i sprzyjające siły, które zrobią porządek z nieuporządkowanym. Symbole mogą być malowane, rysowane, grawerowane, ryte, układane, mogą występować pojedynczo, w parach lub sekwencjach.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o każdej z Run, koniecznie przeczytaj ten artykuł: Czym są Runy? Odkryj tajemnicę kryjącą się w germańskich znakachCzym są runy?

Źródło: pixabay.com

Runiczne FENG SHUI – jak stosować symbole w przestrzeni?

FEHU – część południowo-wschodnia w celu zapewnienia sobie pomyślności i dobrobytu, lub w części południowo-zachodniej, aby zapewnić sobie szczęście w miłości.

URUZ – część wschodnia zapewnia nam dobre samopoczucie, wzmacnia zdrowie, zarówno psychiczne jak i fizyczne, dodaje śmiałości, ułatwia przetrwanie trudnego okresu w życiu.

THURISAZ – nie rekomendujemy używania tej runy w praktykach Feng Shui – jeśli to konieczne, używamy z rozwagą.

ANSUZ – część północno-wschodnia. Runa pomaga w zdobywaniu wiedzy.

RAIDHO – część północna pomaga nam w karierze zawodowej.

KENAZ – część północno-wschodnia pomaga w karierze zawodowej, a w części południowo-zachodniej runa daje szczęście w miłości.

GEBO – w części południowo-zachodniej mieszkania, runa zapewnia szczęście w miłości oraz związkach.

WUNJO – w części wschodniej mieszkania, pozwala cieszyć się dobrymi relacjami rodzinnymi i zdrowiem, natomiast w części północno-zachodniej – dobrymi przyjaciółmi i doradcami.

HAGALAZ – runę możemy stosować w całym mieszkaniu, jako odpromiennik promieniowania geopatycznego.

NAUTHIZ – runa umieszczona w część północno-wschodniej pomaga nam w zdobywaniu wiedzy.


 Zestawy Run grawerowanych w ametyście, krysztale górskim, agacie i innych kamieniach znajdziecie w Sklepie Akademii Ducha


ISA – w części wschodniej, pozwala utrzymywać dobre zdrowie.

JERA – w części południowo-wschodniej mieszkania zapewnia dobrobyt i pomyślność.

EIHWAZ – w części wschodniej odpowiada za dobre relacje rodzinne, a w części północno-wschodniej wspiera zdobywanie wiedzy.

PETHRO – w części południowo-wschodniej przynosi pomyślność i dobrobyt, a w części północno-wschodniej – pozwala zdobywać wiedzę. Należy runę postawić w miejscu, które chcemy uaktywnić.

ELHAZ – runę umieszczamy w centralnym punkcie mieszkania/domu lub w pomieszczeniu, które potrzebuje szczególnej ochrony. Można ją umieszczać nad drzwiami wejściowymi do domu czy istotnego pomieszczenia, gdzie występuje obszar, który trzeba zregenerować energetycznie.

ALGIZ – runę umieszczamy w centralnym punkcie mieszkania/domu lub w pomieszczeniu, które potrzebuje szczególnej ochrony. Można ją stosować nad drzwiami wejściowymi. Działa na każdy obszar, który chcemy ochronić.

SOWILO – w części południowej. Runa jest odpowiedzialna za sławę i powodzenie.

TIWAZ – runa umieszczona w części północnej, będzie pomocna w sprawach zawodowych.

Źródło: unsplash.com

BERKANO – w części wschodniej domu, umieszczamy ją, aby przyniosła zdrowie, oraz w części  zachodniej, gdy chcemy zapewnić szczęście dzieciom.

EHWAZ – w części północnej mieszkania, aby aktywować obszar partnerstwa.

MANNAZ – w części północno-wschodniej, gdzie związana jest ze zdobywaniem wiedzy, a także w części zachodniej, aby sprzyjali przyjaciele i pojawiali się ludzie przychylni.

LAGUZ – w części wschodniej, bo tam runa odpowiada za zdrowie.

INGWAZ – w części zachodniej odpowiada za pomyślność następnych pokoleń.

OTHALA – w części wschodniej, runa odpowiedzialna jest za relacje rodzinne.

DAGAZ – wszędzie tam, gdzie potrzebujemy wyrównać energię, bo panuje tam brak równowagi.

Sprawdź też artykuł: Feng Shui – 12 zasad, które możesz wprowadzić w życie już dziś! 

Nadine Lu

Źródło:
hagal.pl/uslugi/talizmany-runiczne/runiczne-feng-shui/
futhark.pl/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram