Rytuał Absolutnego Błogosławieństwa – otwórz się na Boską Pomoc!

*** Rytuał Absolutnego Błogosławieństwa ***

 – otwórz się na Boską Pomoc

Aniołowie Siedmiu Boskich Promieni i Boskość w każdym Stworzeniu działają ku Tobie!

[webinar]

Link do webinaru (transmisji on-line): http://www.ekademia.pl/kurs/RytualBlogoslawienstwa

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

***

Czasami trudno jest Ci dowiedzieć się od samego siebie, czego potrzebujesz.

Czasami wiesz, że wszystko idzie wspaniale, ale pragniesz pomóc Światu i Sobie, i otoczyć swoje Życie dodatkową Opieką.

Czasami tworzysz coś szczególnego i potrzebujesz, by Wszechświat popłynął w kierunku Twojego Spełnienia w tym dziele.

Czasami chcesz poczuć Magię. Najczystszą. Najprawdziwszą. Najbardziej wspólną w Tu i Teraz dla Świata i Ciebie. Łączącą Niebo i Ziemię. Moc Aniołów z Wolną Wolą Człowieka.

I na takie Czasy jest właśnie ten Rytuał.

Jeśli potrzebujesz Błogosławieństwa, Sprzyjania i Dobra w kierunku, który jest Twoim Celem, połącz się z Mocą Ceremonii i po prostu OTRZYMAJ!

Niekiedy, mimo modlitw, próśb i afirmacji, nawet najbardziej wprawny Czyniący mija się z Celem lub też nie ma możliwości uruchomienia pływu w Rzeczywistości, który może zakwitnąć upragnionym dla niego bądź dla niej efektem. I właśnie dla takich sytuacji ten Rytuał również stanowi doskonałe dopełnienie, ponieważ  otwiera Cię na to, co naprawdę potrzebujesz otrzymać – nie na to, co jest Twoim widzimisię!

W swojej pracy z Magią dokonałam wielu Ceremonii, Rytuałów i Spotkań. Powodowana przeze mnie Energia stała u podstaw wielu Przemian i Transformacji. Jeśli jednak miałabym wskazać jeden Rytuał, który każdy Człowiek na Świecie, niezależnie od swojego zaangażowania w Sztukę i swoich potrzeb, mógł zrobić – wybrałabym ten. W każdym bowiem przypadku takie skupienie się na Tobie Istot Anielskich i Archanielskich daje kompletne wsparcie w dziedzinie, która jest dla Ciebie ważna. Jeśli przychodzisz z rękoma otwartymi (wreszcie!) na Obfitość w Materii – otrzymasz. Jeśli ważne jest dla Ciebie Zdrowie – dostaniesz Wsparcie. Jeśli powodem Twojego uczestnictwa jest potrzeba, by otworzyły się przed Tobą nowe Drogi oraz nowe Drzwi – pozwól Energii przepłynąć i zasilić to, co dzięki Tobie wzrośnie w Świecie! Oto Energia, która obejmie najpełniejszą Pomocą każdą z Dziedzin Życia i każdą ze spraw, którą jej powierzysz.

Siły Anielskie ewokowane w tym Rytuale nie znikają, gdy go kończymy. Wręcz przeciwnie! Od chwili Twojego przejścia z Rytuału we własną Rzeczywistość fizyczną są przy Tobie aż Twoja Intencja zostanie dopełniona, delikatnie pomagając omijać obecne na drodze przeszkody i inspirując ku najlepszym rozwiązaniom! Jeśli pragniesz poczuć ich Obecność, przywołaj którykolwiek element Rytuału bądź powołaj się na jego Moc i poproś, by dały Ci znak. Masz możliwość nawiązania z nimi szczególnej, bardzo głębokiej relacji!

Rytuał Absolutnego Błogosławieństwa rozświetla Twoje Serce – i gdy patrzą w nie Anioły i czytają Twoje Ważności, Ty również je widzisz i są one w Tobie oznajmione. Otrzymujesz więc szansę zobaczenia jaśniej i pełniej tego, co jest Twoim Życiem. Skorzystaj z tego świętego Czasu, by osiągnąć JEDNOŚĆ na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha. Działania możesz dokonać wspólnie ze wszystkimi, w dacie premiery. Możesz dokonać go za dnia spacerując. W nocy, gdy nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Bądź w trakcie podróży. To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

Uwaga – choć zazwyczaj nawet nie podsuwam Wam tego pomysłu ze względu na potencjały w Magii i urządzenia, ten można wykonać w samolocie bez narażania nikogo na niebezpieczeństwo. Polecam mieć wówczas otwarte oczy – spodoba Wam się!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/RytualBlogoslawienstwa

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram