Rytuał Inspiracji

Ten rytuał jest przeznaczony dla każdego, kto czuje się zdemotywowany, pozbawiony polotu i odcięty od energii Źródła. Dla tego, kto czuje, że jego energia nie płynie poprawnie, że nie ma dostępu do pokładów własnej kreatywności i że coś lub ktoś dosłownie pozbawił go skrzydeł.

Możesz zakupić Rytuał Ochrony i Oczyszczenia w naszym sklepie. Potem napisz do nas maila na adres ryt@akademiaducha.pl i dokładnie opisz swój problem. W mailu zwrotnym otrzymasz wskazówki jak się przygotować i wspólnie ustalimy datę Rytuału Inspiracji.

Przeważnie działania te odbywają się w energiach Archanioła Jofiela, ale w przypadku muzyków prosimy o pomoc Sandalfona.

Możesz poprosić nas o pomoc w wyrażeniu swych intencji. W tym celu napisz, na co dokładnie chciałbyś przeznaczyć energię otrzymaną podczas Rytuału.

Po zakończeniu Rytuału otrzymasz krótkie podsumowanie oraz zdjęcie wraz z opisem, w jaki sposób korzystać z przesłanej do Ciebie energii.

UWAGA! Intencja musi być zgodna z Najwyższym Źródłem i zgodna z Wolą Duszy – w swojej prośbie nie wolno złamać Ci woli innych osób, działań na ich szkodę lub zgubę oraz wysyłać negatywnych wibracji w kierunku osób trzecich.

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *