Rytuał kontaktu z Aniołem Stróżem [webinar]

anioł stróż

*** Rytuał kontaktu z Aniołem Stróżem ***

[webinar]

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/AnieleBozy

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

***

“Aniele Boży, Stróżu Mój…” – Rytuał Połączenia w Działaniu
Poznaj Siłę Anielską, która Cię wspiera!

Witaj w progu energii niezwykłego wydarzenia.
Takiego, na które Twoja Dusza czekała od dawna, przygotowując Cię do pełnego zjednoczenia w działaniu z energią Anioła, który stanowi skrzydła Boga za Tobą.
Poczuj, kto i co Cię w tym świecie wspiera. Czego możecie razem dokonać. Czym się stać. Co ustanowić. Jaki Cud sprowadzić dzięki temu, iż Ty posiadasz ludzką Wolną Wolę, a Twój Anioł wszelkie możliwości, by pomóc Ci ją zmanifestować drogą, której imię wpisane jest w jego anielskie brzmienie.

Witaj w progu szkolenia, które da Ci Nieśmiertelny, Wieczny i Nieskończony Klucz i Wskazówkę o symetrycznych w Świetle wartościach do otwarcia Przestrzeni Cudu – mostu pomiędzy Wymiarem Ziemskim, a Wymiarem Anielskim.
Klucz, który finalnie znajdzie się w Twoich dłoniach, będzie od teraz dla Ciebie sposobem otwarcia natychmiastowego porozumienia z Istotami Anielskimi – raz otwarta bowiem Brama pomiędzy światami i raz oznajmione Wolną Wolą przyzwolenie by Magia Aniołów, płynąca Miłością Uniwersalną Boga ku ludziom poprzez każde z ich Imion, miała obecność w Życiu Czyniącego, zmienia substancję tego Życia na zawsze. Daje dostęp do rozwiązań i wyjść, które dotychczasowo wydawały się “nie z tego świata”, były typowymi “rozwiązaniami spoza planszy”.

A teraz, dzięki przegęszczeniu pomiędzy Wymiarem Aniołów, a Twoją codzienną Rzeczywistością, dostrzegasz i przeczuwasz więcej Szans i Okazji, a Twoja zgłośniona Intuicja daje Ci natychmiastowo rozpoznać, co jest dla Ciebie Dobrem, a co stratą cennych kropel Czasu. Zapewne słyszałeś o tym, iż kto z kim przestaje, takim się staje. W Kybalionie, starożytnym dokumencie Praw Hermetycznych, nazywamy tę zasadę Prawem Wibracji. Gdy stajesz obok Istoty Anielskiej, emanujące Najwyższym Znaczeniem własnego imienia, reprezentującą czystą, nieskazitelną, bezwarunkową cechę Boga wpisaną jako Przyczynę, Cel i sposób istnienia w Imię Anioła, stajesz się przeniknięty tym potężnym polem emanacyjnym. W związku z czym wszystkie świetliste cechy, które może zgłośnić w Tobie obecność tego Przewodnika, stają się potężniejsze.
Zwibrowane wyżej.
Wzrastające.

Witaj w progu szkolenia, które raz na zawsze zmieni Twoją optykę nie tylko na Magię Anielską, lecz również na każdy pojedynczy aspekt Rzeczywistości i globalne oddziaływanie wszystkich czynników, tworzących w połączeniu substancję, którą nazywasz Życiem. Od momentu, gdy Rytuał połączy się swoim pływem z tkanką Twojej Rzeczywistości, poczujesz wzniesienie, wzmocnienie i wsparcie w każdym szlachetnym odruchu i wysokiej emocji. Twoja Odwaga zgłośni o splendor lwa i złote kłosy zbóż, a Ochrona wokół Ciebie eksploduje morzem niezapominajek, żeby z każdej kropli błękitu o różnych odcieniach i głębokościach przypomnieć Ci o istnieniu Michaela. Rozpoznasz działanie Archanioła Gabriela w jasnym, białym świetle komunikacji. Dzięki niemu uniesie się wraz z dźwiękiem dzwonków, śpiewem świerszczy i dźwiękiem oddechu w Tobie każda Twoja modlitwa i z pomocą Gabriela dotrze tam, gdzie rozpocznie manifestowanie swojego istnienia, zgodnie z Twoją Wolą i otwartością na Cud. Otrzymasz dostęp do szkolenia, które jest absolutnie najszczerszym darem ode mnie dla Ciebie i każdej cząsteczki Światła w Tobie, dotychczasowo tęskniącej do połączenia w Wiedzy, Uzdrowieniu, Pięknie, Ochronie, Sztuce, Zrozumieniu i każdej anielskiej barwie Boga, którą dziś – pod imieniem Anioła – możesz przywołać potężną modlitwą, znaną Ci od najwcześniejszych lat. Jedną z najpotężniejszą i z niewielu czystych wśród tych, które przetrwały nauki Kościoła.

Witaj w progu szkolenia, które uaktywni potężną Moc tej Modlitwy w Twoim Życiu i przywoła do Ciebie każdą energię kiedykolwiek stworzoną przez Ciebie podczas połączenia z nią. Dzięki temu dowiesz się, jak niezmierną, cudotwórczą, nielimitowaną Mocą może być choćby wspomnienie Siły Anielskiej w ważnej chwili. A co dopiero rozmowa z Aniołem!
Witaj w progu Przemiany, która otworzy Twoje Życie dla każdej Siły Anielskiej i Archanielskiej, wspierającej Światło w Człowieku i zgodne z Prawdą tworzącą Boskość Źródła.
Witaj w progu Rytuału, który jest ważnością być może najbardziej odczuwalną ze wszystkich, których dane Ci było dotychczasowo doznać. Niech stanie się on Bramą pomiędzy Tobą, a Aniołami – wiecznie otwartą, wylewającą Rzekę – Drogę z Blasków, Lśnień, Kluczy i Wskazówek, za którymi w zaufaniu podążając dotrzesz Drogą Cudu do Zwycięstwa poprzez Mistrzostwo. I tak oto wydarzysz każde Pragnienie i każdą Intencję, której nasionko oznajmione Prawdą w Twoim Sercu.

Witaj w punkcie zwrotnym Twojego Życia. Jeśli jest w Tobie decyzja o byciu gotowym, wypowiedz to na głos. Jestem gotowy. Jestem gotowa. Wraz z wybrzmieniem ostatniej nuty w welonie wchodzą ostatnią głoską, Twoja gotowość stanie się. Zacznie istnieć w komplecie. Oznajmiona. I zaowocuje Otwartością. Rozkwitem Korony w kierunku Nieba. Głębokim przeniknięciem się Korzeni z Materią Ziemi. Jako Człowiek, opiekun Ziemi, obecny pomiędzy Energią i Materią, pomiędzy Niebem a Ziemią, stanie się. Poczujesz swoją Gotowość, Otwartość i Wydarzenie. Odczujesz stawanie się połączenia. I tak oto zostanie dokonane.

W imieniu Wszystkiego, co we mnie Światłem, budzę każdy atom Światła w Tobie – jeśli jest w Tobie gotowość, by połączyć swoja potęgę z Anielską, a swoją Moc Osobistą przemnożyć przez możliwości i błogosławieństwa boskiego wysłannika istniejącego w swej Naturze pomocą ku Tobie, nie wahaj się.

Ta Ceremonia, którą przeprowadziłam dla Ciebie w energii Pełni w Strzelcu, gdy poranny śpiew ptaków za oknem łączył się z orkiestrą świerszczy w jednobarwną harmonię, jest koronacją dotychczasowych umiejętności, które udało mi się wypracować. I chociaż nie jest to Rytuał skomplikowany, ani tez przeznaczony wyłącznie dla Czyniących aktywnych w Praktyce, jest zdecydowanie jednym z najwyższych, jeśli nie najwyższym, jakiego dokonałam. Jest uznaniem Twojego Światła i przywołaniem Światła Boga, które wspiera Cię od początku Drogi. Oraz otwarciem Twojej percepcji na przejawy obecności anielskiej w otoczeniu.

Jeżeli masz w Sercu Intencję, która pragniesz zanieść wprost w Światło Boga – połącz się ze swoim Aniołem Stróżem w tym jednoczącym działaniu i niech wydarzone zostanie to, co najbardziej Dobre i dające wspaniałe plony! Miłość i Moc,
Miłość i Moc, Miłość i Moc!!!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: http://www.ekademia.pl/kurs/AnieleBozy

W razie problemów lub pytań natury technicznej proszimy o kontakt: webinar@akademiaducha.pl

***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram