Rytuał Oczyszczający. Zadbaj o Energię w swoich Czakrach!

Rytuał Oczyszczający. Zadbaj o Energię w swoich Czakrach! 

Webinar (szkolenie internetowe)

Prowadzenie: Wiedźma Anja

Cena: 55 zł zamiast 100 zł

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/RytualOczyszczajacyCzakry

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

Dostajemy od Was masę pytań o nasze webinary i Rytuały. Często brakuje czasu, odpowiedniej energii osobistej, właściwego nastawienia i po prostu moment, w którym odbywa się nasze wydarzenie, nie jest dla Was odpowiedni. Jednak bez względu na to chcielibyście wziąć udział w webinarze o interesującej Was tematyce. Postanowiliśmy zatem odświeżać niektóre z naszych archiwalnych materiałów jako live stream w konkretnej dacie, której energia, opierając się na astrologicznych koordynatach dnia, wspiera temat i cel danego Rytuału. Tym samym generujecie na żywo energię grupową, która wspólnie kumuluje Moc.

Na pierwsze takie wydarzenie wybraliśmy dzień poprzedzający nów w Baranie. Każdego roku ten moment jest swego rodzaju początkiem początków. Baran – pierwszy znak Zodiaku, rozpoczyna astronomiczną wiosnę, budzi świat do życia pierwszą iskrą żywiołu ognia. I choć pierwszy dzień wiosny witamy wcześniej – w momencie równonocy wiosennej – wejścia Słońca w znak Barana, to właśnie nów Księżyca w tym znaku zeruje energie z roku poprzedniego i przygotowuje nas do nowego cyklu.

Doba przed nowiem idealnie nadaje się do zrównoważenia energii, oczyszczenia z wszelkich obciążeń, tak, aby rozpocząć nowy czas w wysokiej wibracji, nie patrząc wstecz na stare problemy.

Zapraszamy na wyjątkowy webinar w promocyjnej cenie, poświęcony oczyszczaniu oraz harmonizowaniu naszych wszystkich czakr. Umożliwi nam to Wiedźma Anja, prowadząc dla nas Rytuał Anielski, który pozwoli nam wypełnić nasze czakry najwyższą energią ze Źródła. Prawidłowe działanie czakr pozwala nam zachować równowagę w codziennym funkcjonowaniu. Każdy z ośrodków mocy odpowiedzialny jest za inną płaszczyznę naszej egzystencji, a swoim działaniem przypomina ośrodek inteligencji, służący przetwarzaniu kosmicznej energii w świat materii fizycznej.

Poczujcie ożywczą energię, przepływającą przez Wasze energetyczne ciała. Pozwólcie wypełnić się światłem i tym samym wesprzyjcie swą twórczość mentalną, emocjonalną oraz zdrowie fizyczne i duchowe. Poczujcie, jak energia przepływa przez Wasze czakramy. Odświeżcie swojego Ducha i odzyskajcie pełnię działania.

Zapraszamy!

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelami szkoleniowymi. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *