Rytuał Odcięcia od Dowolnej Osoby Lub Sytuacji [webinar]

rytuał odcięcia

*Rytuał Odcięcia od Dowolnej Osoby Lub Sytuacji – DZIAŁANIE NATYCHMIASTOWE! *

[webinar]

Link do transmisji na żywo: www.ekademia.pl/kurs/RytualOdciecia2019

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

***

Spektrum działania Rytuału:

*Odcięcie od dowolnej Osoby – zgodnie z Wolną Wolą biorącego udział w Rytuale!

*Odcięcie od szkodliwych programów, uszkadzających samoocenę i poczucie własnej wartości;

*Odcięcie od dowolnej Sprawy – wskazanej przez Intencję uczestnika Ceremonii

*Odcięcie na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha od każdej Energii, której nie pragniemy już dłużej doświadczać w swoim Życiu, w tym:

#energii biedy #energii cierpienia #energii choroby #energii negatywnego wpływu #energii nałogu #energii osłabienia i apatii #energii obojętności – by mieć pewność, że Rytuał usunie z Twojego Życia te procesy wraz z echo, które po sobie zostawiają, napisz Oświadczenie Woli – tak jak potrafisz bądź zgodnie ze wzorem – wówczas stworzysz funkcjonujący Dokument w Magii! (link do artykułu, w którym Wiedźma Anja wyjaśnia czym jest i jak spisuje się Oświadczenie Woli: https://akademiaducha.pl/tag/oswiadczenie-woli/)

*Odcięcie od Klątw i Uroków rzuconych w trakcie bieżącego Życia i usunięcie ich pokłosia;

*Pożegnanie procesów karmicznych i inkarnacyjnych, które mają związek z Klątwami i Urokami Rodu, Krwi oraz Praktyki z poprzednich Żyć

*Usunięcie wrogich energii, upośledzających funkcjonowanie na którymkolwiek poziomie istnienia Człowieka

*Oczyszczenie Energetyczne i wypełnienie Światłem ubytków, poczynionych przez szkodliwe w swym przebiegu procesy związane z działaniem tego, od czego się odcinasz

Oczywiście każdy Rytuał Anielski jest Przestrzenią Cudu, w której zmanifestować możesz wszystko, co w Twoim Sercu wpisane Światłem i Ciepłem. A więc co Prawdą, Cudem, Mistrzostwem i Zwycięstwem. Możesz wyrazić Wolę, by dokonane zostało Dobro w innym kierunku niż ten, który jest tematem Rytuału. Niekiedy potrzebujesz po prostu Bramy pomiędzy Niebem i Ziemią, by Twoje Ważności zostały wsparte Mocą Anielską i usłyszane przez Wszechświat. Nie wahaj się – jeśli czujesz, że Czas jest dla Ciebie właściwy, zobacz, od czego możesz odciąć się w tak mocnym Rytuale! Być może zadecydujesz o odcięciu się od własnych wahań i wątpliwości. A może już Czas, by odciąć się od niebezpieczeństwa, związanego z agresją innych. Pamiętaj! To zawsze TWOJA decyzja. Spisz swoje intencje i pozwól Magii zadziałać, by Twoje Życie było pełniejsze o Piękno i lżejsze o troski, poczucie winy i wmówione powinności! Nie mamy Czasu żyć w ILUZJI BEZRADNOŚCI – już dziś ogłoś niepodległość od tego, czego nie chcesz!

Jak to działa?

Ludzka Wolna Wola jest ŚWIĘTA – to nią jesteśmy połączeni z Wieczną, Nieograniczoną WOLNOŚCIĄ Boga, która manifestuje się poprzez każdą formę egzystencji Światła na Ziemi. Wystarczy spojrzeć na Naturę – Kwiaty i Drzewa istnieją w miliardach form, to samo można powiedzieć o Minerałach, Grzybach, o wszystkich Domach Przyrody, z których pochodzi to, co biologiczne! I taką samą Wolność w swej Naturze ma Człowiek – może istnieć w Pełni swojej Wolnej Woli, dopóki nie jest ona złamaniem Woli drugiego Człowieka. Może doświadczać wszystkiego, czego pragnie – dopóki jego pragnienia nie robią krzywdy innym! Może decydować o tym, co wydarzy się w jego Życiu – oczywiście jeśli nie tworzy w ten sposób zaburzenia dla innych!

Tymczasem w naszym Życiu zdarzają się niekiedy wydarzenia, gdy ktoś działa swoją Energią przeciwko nam – niestety, nie tylko z braku delikatności i umiejętności rozpoznawania granic, ale zupełnie CELOWO!

I to jest ten właśnie przypadek w Magii, kiedy – w ramach samoobrony – można zareagować odcięciem od takiego osobnika, sytuacji którą tworzy bądź też wobec wszelkich źródeł energii, które działają na naszą niekorzyść! Nawet, jeśli Wolna Wola tych osób i energii zakłada nasze dalsze poddawanie się ich szkodliwemu wpływowi. Twoja Wolna Wola jest ŚWIĘTA – tak samo, jak Wolna Wola wszelkiego stworzenia boskiego w Świecie. Pamiętaj jednak, że jeśli ktoś łamie bądź pomija Wolną Wolę drugiego Człowieka, własną uszkadza w identyczny sposób. I zasada ta – rozlewająca się na wszelkie Sztuki Magii, definiująca granice pomiędzy Białą Magią i Czarną Magią, jest w tym Rytuale posadowiona o wiele wyżej, niż próbują porządkować to umowy i kodeksy karne. Ta Reguła opisuje zakresy Wyższego Dobra – celem Boskiej Cząsteczki w Człowieku jest zawsze tworzenie Dobra, pomnażanie go i budowanie Świata z Prawdy. Jeśli jakakolwiek osoba zachowuje się wobec Ciebie i Twojego Życia inaczej, oznacza to, że nie słyszy Boskiej Cząsteczki w sobie i podąża za głosem niskich instynktów albo pozwala, by jej charakter grawitował w stronę trawiących ją wad. Tymczasem – na poziomie Duszy – ta osoba z pewnością nie dążyłaby do uczynienia Zła!

I z tego też względu otrzymałam pozwolenie na przekazanie Ci narzędzia, dzięki któremu możesz odciąć się od energii dowolnej osoby, sprawy i sytuacji w Twoim Życiu. Odciąć, lecz nie poprzez odrzucenie – a w procesie Zrozumienia, Zintegrowania Lekcji i Decyzji o dalszym nieuczestniczeniu w tym pływie Energii. Dzięki pomocy Aniołów i Archaniołów możesz USTANOWIĆ PRAWO, dzięki któremu wskazana przez Ciebie osoba, sprawa, energia, sytuacja bądź rzecz nie będzie miała już wstępu do Twojej Rzeczywistości! UWAGA: Rytuał działa BARDZO głęboko i BARDZO precyzyjnie! Oczywiście został odpowiednio zabezpieczony, byście mogli użyć go niezależnie od poziomu zaawansowania w Sztuce. Może zrobić go nawet osoba początkująca, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z tak potężną Magią! Przecież nie tylko zaawansowani Czyniący miewają problemy z ograniczeniami Mocy, Witalności i Obfitości! Jeśli przerabiasz doświadczenie, które masz gotowość uznać za zakończone – rytualna forma domknięcia procesu pomoże Ci przekierować jego impakt tak, by Twoje Najważniejszości zostały nimi zasilone! Energia nie znika – zmienia jedynie swój tor działania, a po Oczyszczeniu może być wspaniałym nawozem dla przyszłych Sukcesów!

Rytuał przebiega w mocnych energiach Archanielskich – ma potencjał egzorcystyczny, choć wyjątkowo łagodny przebieg. Jeśli masz pewność, iż pragniesz pożegnać coś definitywnie – połącz się z Mocą Magii i pozwól sobie być czystym od tego! Niech Twoje Życie składa się z tego, co zaprosisz w nie zgodnie z własną Wolną Wolą! Wszystko inne najwyższy Czas pożegnać. Twórz Życie zgodnie z własnym Sercem, Światłem i Intuicją. Z pełną pomocą tego, co zgodne z Boskim Pierwiastkiem w każdej formie Życia.

Jeśli masz wrażenie, że nie jesteś w stanie wziąć udziału w szkoleniu ze względów finansowych, pozbądź się tego wrażenia:

https://akademiaducha.pl/tag/wymiana/

Jeśli to Twój Czas na Przemianę, nie szukaj wymówek – znajduj rozwiązania!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/RytualOdciecia2019

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie.

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram