Rytuał Odcięcia od dowolnej osoby lub sprawy

Chcesz odciąć się od byłego partnera, kochanka, szefa, zazdrosnej koleżanki lub zwyczajnie ludzi, którzy źle Ci życzą? Ten Rytuał gwarantuje Ci, że energia pomiędzy Tobą a wskazaną przez Ciebie osobą zostanie oczyszczona, a jej przepływ przerwany, co zagwarantuje Ci odcięcie się od wszelkich działań danej osoby, wliczając w to oczyszczenie Cię z konsekwencji jej myślenia i produkowania energii na Twój temat.

Jeśli więc pragniesz, by określona osoba natychmiastowa przestała mieszać w potencjałach wokół Ciebie, możesz zakupić Rytuał Odcięcia  w naszym sklepie. Następnie opisz nam wszystko dokładnie w mailu i wyślij go na adres: ryt@akademiaducha.pl. Potem przygotuj się mentalnie do bycia uwolnioną lub uwolnionym od wszelkich połączeń pomiędzy Tobą a tymi, od których pragniesz się raz na zawsze odciąć. W mailu zwrotnym otrzymasz wskazówki jak się przygotować i wspólnie ustalimy datę Rytuału Odcięcia.

Rytuał Odcięcia odbywa się w energiach Archanioła Michaela oraz Archanioła Raziela, a ich obecność w działaniu gwarantuje bezpieczeństwo wszystkim osobom, których dotyczy dany proces.

Możesz poprosić nas o pomoc w wyrażeniu swych intencji. W tym celu napisz, na co dokładnie chciałbyś przeznaczyć energię otrzymaną podczas Rytuału.

Po zakończeniu Rytuału otrzymasz krótkie podsumowanie oraz zdjęcia wraz z opisem, w jaki sposób korzystać z przesłanej do Ciebie energii.

UWAGA! Intencja musi być zgodna z Najwyższym Źródłem i zgodna z Wolą Duszy – w swojej prośbie nie wolno złamać Ci woli innych osób, działań na ich szkodę lub zgubę oraz wysyłać negatywnych wibracji w kierunku osób trzecich.

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *