Rytuał ODCIĘCIA od NIEUCZCIWOŚCI w Biznesie, pozbycia się Biedy i ŻYCIA W DOSTATKU

Rytuał ODCIĘCIA od NIEUCZCIWOŚCI w Biznesie, pozbycia się Biedy i ŻYCIA W DOSTATKU ***

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

***

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!!!

Oto RYTUALNA INTERWENCJA, która musi zostać wpisana w Wodę Świata TERAZ. Ma ona za zadanie UWOLNIENIE UCZCIWYCH LUDZI z NIEWOLI EKONOMICZNEJ i BIEDY, zaplanowanej przez służących Systemowi członków “Elity Gospodarczej”.

Ma za zadanie UWOLNIENIE PIENIĘDZY od Brudu, który przyciągał je – do tej pory – głównie w brudne i nieuczciwe ręce. I ma za zadanie – co NAJWAŻNIEJSZE – przynieść Ci WOLNOŚĆ FINANSOWĄ, NIEPODLEGŁOŚĆ i UWOLNIENIE od KAŻDEJ Energii płynącej przeciwko Twojemu Dostatkowi, w tym – w sposób SZCZEGÓLNY – spektrum Energii wycelowane jest w ODCIĘCIE ENERGII:

✨ Byłych wspólników biznesowych

✨ Byłych partnerów usiłujących KONTROLOWAĆ Cię za pomocą Pieniędzy

✨ Nieuczciwych pracowników

✨ Złodziei którzy wzbogacali się na Tobie przeciwko Twojej Woli

✨ Energii Kradzieży oraz Długu

✨ Sabotażyści Twojego Planu Duszy otrzymają ZAKAZ WSTĘPU do Twojej Rzeczywistości

✨ Wyeliminowane zostaną: Lenistwo, Bylejactwo, Tchórzostwo – jako Cechy i ubrane w Imiona

✨ Każdy, kto Cię skrzywdził i od kogo chcesz się odciąć zostanie ODCIĘTY od Twoich Wydarzań by nie powodować więcej Zaburzeń we Wszechświecie i by TWOJE ŻYCIE było BEZPIECZNE od ich niskiej Energii i żerowania.

Działanie Rytuału jest NATYCHMIASTOWE i BARDZO OCZYSZCZAJĄCE – na przykładzie Twojego Życia, poprzez Intencje i Imiona, które wniesiesz w Rytuał, ZWYCIĘSTWO PRAWDY i UCZCIWOŚCI stanie się wpisane w Wodę Świata. Bardzo możliwe, iż – na Drodze Oczyszczenia – wszystkie Kroki Twoich Przeciwników zostaną OBJAWIONE, a oni sami napiętnowani jako nieuczciwi i wykorzystujący, co da Szansę innym Ludziom uniknąć ich w Przyszłości. Ktokolwiek Cię skrzywdził, wykorzystał Twoje Dobro przeciwko Tobie lub OKRADŁ CIĘ – odpowie za to i będzie musiał żyć konsekwencjami swojego Czynu.

Ty staniesz się OSOBĄ WOLNĄ – Człowiekiem, który SAMOSTANOWI o Sobie i nie podlega już Woli innych Osób. Rytuał rozpoczyna w Twoim Życiu Czas, w którym staniesz się OSOBIŚCIE ODPOWIEDZIALNY za Swój Sukces. Energia Magii CAŁKOWICIE wyrwie z korzeniami wszelką energetyczną Pleśń, która niszczy latami, Truciznę, która sabotuje oraz ZŁO wszelkiego Rodzaju, lecz o wspólnym kierunku niszczenia. Każda Energia wyprodukowana na Twój temat, posiadająca Twoje Imię na sobie, jest TWOJA. Na Lekcji dowiesz się, jak z tym pracować na co dzień i jak BYĆ BOGATYM bez żadnej Obawy, że to, na co pracujesz, zostanie Ci odebrane.

By ZATWIERDZIĆ DZIAŁANIE RYTUAŁU w Swoim Życiu bądź w Życiu Osoby, na której Prośbę robisz ten Rytuał, daj DOWÓD MATERII w postaci Wymiany Energetycznej o wysokości 55 złotych. Poniżej informacje, jak zapłacić, by URUCHOMIĆ i UTRZYMAĆ PRZEZ ROK Rytuał dla Siebie i swoich Bliskich.

Tym razem oprócz Lekcji i Rytuału otrzymasz również ZAKLĘCIA i SYMBOLE do doraźnego Zwyciężania z tego typu Energiami. Przekaż je każdemu, kto ich potrzebuje!

Ten Rytuał jest dla mnie szczególnie WAŻNY OSOBIŚCIE, gdyż robię go CAŁYM ŻYCIEM – dla Siebie, dla Ciebie, dla Wody Świata. Stąd Cena za niego pokrywa jedynie wydatki przygotowania – połowę już za Ciebie wpłaciłam. Teraz POŁĄCZMY SIŁY, by każdy, kto PRACUJE ŚWIATŁEM był WOLNY i mógł zrealizować MISJĘ SWOJEGO ŻYCIA w godnych, stworzonych przez Boga i Siebie Warunkach, bez bandy Kleszczy, Tasiemców i Uzyskiwaczy przyssanych do Życia i konta bankowego. Jeśli masz choćby jeden POWÓD, by wziąć w tym Działaniu Udział – BĄDŹ. Niech nieuczciwe Algorytmy Starego Świata, które gwarantowały łatwe Sukcesy płytkim, kłamliwych Ludziom, upadną ostatecznie i niech nareszcie WARTOŚCI mają WARTOŚĆ! Oto Świat, który dzieje się nami. Rekombinuje się wyżej, ewoluuje i rośnie każdego Dnia i Nocy. NIE POZWÓLMY, by Syf i Chaos, które gnębiły Ludzkość od tysiącleci, otrzymały Czas w naszym ŻYCIU.

Już KONIEC.

Już CZAS.

Wszelkie Nadużycia, Niewolnictwa i OSZUSTWA przeciwko Tobie, Twoim Bliskim i Twojemu Życiu kończą się TERAZ.

Woda Świata już o tym ruszyła.

Dołącz do Rytuału podczas Premiery w Energiach Pełni lub kiedykolwiek poczujesz Potrzebę. Rozwiązanie już jest.

Weź je. Uczyń Twoim. UŻYJ.

To TWOJE Życie. I tylko Ty masz nad nim Władzę, Kontrolę, Moc i NAJWAŻNIEJSZĄ MIŁOŚĆ, która Ci sprzyja.

Nie oddaj go niskowibracyjnym Kreaturom tylko dlatego, że umieją kraść lub pozbawiać Cię PIENIĘDZY i MOŻLIWOŚCI zanim je osiągniesz.

Bądź NAJSZCZĘŚLIWSZYM, NAJZDROWSZYM NAJBOGATSZYM SOBĄ SIEBIE! Arcydziełem Duszy, świadomym tego, że to OD CIEBIE zależy Świat i Twoje Własne Wydarzanie. Jesteś na Ziemi, by przynieść Zmianę. Zacznij od Siebie. Wiesz co nie działa? Zrobiłeś CAŁOŻYCIOWY Reaseach? WSPANIALE! Teraz zdecyduj co z tym zrobisz.

Kierunek Rytuału: WYKLUCZYĆ Z WYDARZANIA CIEBIE I ŚWIATA to wszystko, co finansowo, gospodarczo i za pomocą Władzy ekonomicznej limituje Twoje Życie.

Jestem SZCZĘŚLIWA, że możemy połączyć MOC w tej INTERWENCJI i UZDROWIĆ Siebie, Świat i PRZYSZŁOŚĆ POKOLEŃ!

UWAGA: przygotujcie się do zrobienia Notatek – dużo Wiedzy z zakresu Pracy z Prosperity oraz Nauka o tym… Jak POSIADAĆ Pieniądze!

P.S. Rytuał nie uznaje “ szarych stref”. Jeśli ktoś zadziałał przeciwko Tobie i Twojemu Życiu, odpowie Sobą i Swoim Życiem – jego/jej Energia zostanie tam bezpośrednio przekierowana, a Twoje Dni staną się BEZPIECZNE. Ale ta Osoba/ Energia traci bezpowrotnie możliwość jakiegokolwiek kontaktu z Twoimi Pieniędzmi i wpływu na Twoje Życie. Jeśli Osoba kłamała lub plotkowała na Twój temat, zostanie to UJAWNIONE i PRAWDA wyjdzie na jaw.

P.P.S. Spotkanie odbędzie się oczywiście w Energii Anielskiej – tym razem pomogą nam Michael, Zafkiel, Zadkiel, Metatron, Gabriel, Ariel oraz Verhiel. Przygotujcie się na BARDZO MOCNĄ Energią i Wizje.

P.S. Piszę to tak samo do Ciebie, jak do Siebie. Oto OSTATECZNE WYZWOLENIE z pułapek Świata opartych na Pieniądzach. Warto ucieszyć się już TERAZ, bo właśnie dotknęliśmy Ziarna Wolności, a Woda Świata ruszyła, by je podlać.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Wydarzenie – lekcja, będzie publiczna na kanale YouTube Akademii Ducha

https://www.youtube.com/c/AkademiaDuchaTV/videos

Aby wziąć udział w Rytuale i w celu zapewnienia równowagi energetycznej prosimy o wymianę energetyczna w następujacy sposób:

* poprzez wpłatę 55 zł na konto Paypal

Paypal: powercouple313@gmail.com (w tytule przelewu podaj proszę swój adres E-mail, na który masz zarejestrowane konto na ekademia.pl)

lub

* link do Rytuału przez zakup (oferta webinar) – http://www.ekademia.pl/kurs/RytualOdciecia

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!!!

***

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

***

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Zapraszamy!

Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram