Rytuał Odrodzenia Starej Wiedzy – odpamiętaj Umiejętności Duszy!

Rytuał Odrodzenia Starej Wiedzy – odpamiętaj Umiejętności Duszy!

Fioletowy Płomień i praca z energiami Zadkiela – UWAGA, prowadzi do Pełnej Mocy!

[webinar]

Link do transmisji on-line: www.ekademia.pl/kurs/RytualOdrodzeniaStarejWiedzy

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

***

Wszystko, czego się kiedykolwiek nauczyłeś, jest Twoje na własność!

Czy pamiętasz scenę z Matrixa, w której Morfeusz trzymał w dłoniach dwie pigułki – Czerwoną i Niebieską, i oferował Wybór głównemu bohaterowi? W realiach filmowych tabletka Informacji, nieodzownie związana z Królestwem Wody, Wiedzy i Pamięci jest zatruta. Neo wybiera więc Czerwoną drogę, wchodzi w Ogień, Praktykę i Ruch. Przemieszcza się po planszy Świata rozebranej z iluzji i fałszywych obrazów, maskujących faktycznie dziejące się procesy.

W Rzeczywistości podejmujesz ten wybór codziennie.

I w wyniku tego raz stajesz się biernym odbiorcą, a raz – aktywnym praktykiem. Lecz tylko wówczas, gdy połączysz te dwa gradienty Świata w jednym momencie, otrzymasz Fiolet – a więc barwę Wiedzy, Pamięci, Rozwoju, Ewolucji i Transformacji! Fiolet łączy w sobie najzimniejszy Błękit z najgorętszą Czerwienią. Łączy Ciszę i Spokój z Eskalacją i Prędkością. Łączy to, czego się dowiedziałeś, z tym, co potrafisz z tym zrobić. Łączy Wiedzę, którą zdobyłeś, z Praktyką, której dokonałeś. Tworzy więc – bezpośrednio – umiejętność.

I chociaż Ludzie rzadko potrafią być Wolni wobec Wiedzy, która w ich pojęciu jest od nich potężniejsza sama w sobie, to każda osoba na świecie przechodzi przez swoje zakresy Wolności, wchodząc w praktykę. Spójrzmy chociażby na Artystów lub Sportowców – każdy z nich jest niepowtarzalny w swoim stylu wznoszenia wybranej przez siebie Sztuki na wyższy i głębszy poziom!

I tak samo jest z każdym Człowiekiem na Świecie. Dlatego też Fiolet nazywany jest często również Kolorem Wolności lub Wyzwolenia – bez umyślnego połączenia barw z dwóch polarów gamy nie uzyskalibyśmy przecież tak wielkiej amplitudy możliwości!

A skoro rozumiesz już to, łatwo będzie Ci zintegrować w sobie Wiedzę o tym, iż każdy Fiolet kiedykolwiek stworzony przez Ciebie w Świecie jest Wieczny i nadal możesz go przywołać!

Tędy, tą właśnie drogą, odbywa się rytualne otwarcie Życia dla każdego rodzaju Starej Wiedzy. By mieć pewność, że sięgniesz po tę z dziedziny Magii, Ezoteryki, Rozwoju, Medycyny, Sztuki oraz każdą z Umiejętności detektowanych przez Ciebie dziś jako przydatne, powstała Ceremonia, której zadaniem jest wprowadzić Cię w Święty stan połączenia ze sobą w najwyższym Zrozumieniu. Bez kompletnego zaufania do siebie nie pozwolisz sobie bowiem na stanie się kimś w Pełni Mocy!

Dlatego też Rytuał ma kilka momentów wznoszenia, które lubicie w relacjach nazywać “piętrami” albo “levelami”. Polecam odtwarzać go co najmniej 2 razy w roku, podczas przełomu Litha i Yule, ponieważ w tych punktach Czasu nasze otwarcie na połączenie z Przyczyną Duszy jest bardzo płynne. Jeśli chcesz, możesz dokonywać go również w innych okolicznościach – za każdym razem wesprzesz rozpoczęte procesy odkrywania dawnych Wielkości, takich jak Talenty i Dary, ale również otworzysz nowe Drzwi dla tego, co dziś – w tym Życiu – jest twoim Rozwojem i Wiedzą. Przecież nie da się poszerzać tylko w jedną stronę! Im więcej Wiedzy zintegrujesz, tym większą Moc stworzysz w sobie w Przyszłości!

Kochani!

Na ten Rytuał czekaliście zapewne wiele lat. Nie byłam gotowa go dla Was przeprowadzić na poziomie, który sięgałby po wartości z zakresu jednoznacznie uznawanego za Święty. Teraz jestem.

Cieszę się i czuję aktywną Wdzięczność, że mogę być Twoim Przewodnikiem!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Jak działa Rytuał:

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 17.11.2019

Godziny: 20:00 -23:00

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/RytualOdrodzeniaStarejWiedzy

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram