Rytuał Równowagi w Miłości – Harmonia Brania i Dawania [webinar]

* Rytuał Równowagi w Miłości – Harmonia Brania i Dawania *

22.10.2019

[webinar]

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/RytualRownosciwMilosci

***

Jeśli myślisz, że ciągłe Dawanie i unikanie Brania jest szlachetne, przestań natychmiast!!!

Ile Dajesz, tyle Otrzymasz. Ile Otrzymujesz, tyle Dajesz. Pomnożone o Okoliczności, ugęszczone w Czasie, wraca do Ciebie zgodnie z cyklami Natury i porządkiem Planet.

Oto jedna z głównych zasad Wszechświata – Wzajemność. Poznajcie się! Wzajemność, znana w naszym Świecie pod wieloma postaciami, również jako Wymiana Materii i Wymiana Energii, jest przez Człowieka dziś wciąż nie do końca zrozumiana. Ludzie spierają się o rasy, o równouprawnienie, o zadośćuczynienia…

A tymczasem nic nie przywróci Światu Harmonii, jeśli nie zrozumiemy, iż jedyna Równość jest do osiągnięcia wówczas, gdy w każdym przypadku dbamy o Wzajemność i bez strachu zaczynamy od Dawania, zamiast przez lata czekać, aż fala darów sama szturmem podbije nasze Życie! Istnienie w Równowadze wyłącza w Człowieku potrzebę politycznego, historycznego i narodowego buntu – nie komunikuje bowiem ze sztuczną, wymyśloną Równowagą, a skupia na Sprawiedliwości! Nie prowadzi przez Agresję, a kieruje Człowieka bezpośrednio na drogę Świetlistego Rozwiązania, więc każda kolejna minuta Życia jest przeznaczona, by wydarzać się powodując Dobro. Koniec mieszkania w takich antywartościach, jak Strach, Cierpienie, Niezasługiwanie!

By móc doświadczyć Równowagi w Miłości, potrzebujesz najpierw poczuć ją do SIEBIE. Zalśnić tym pierwiastkiem prosto w oczy Świata i nauczyć go, jak się Ciebie postrzega, gdy ma się w oczach Miłość. Dopiero tak uzdrowiona, rosnąca z każdym dniem własna, wewnętrzna Miłość może przywołać do Życia partnera bądź partnerkę, którzy mają możliwość odwzajemnić się symetrycznym, pięknym uczuciem!

Podczas tego spotkania rytualnego, przeprowadzonego przeze mnie w mocnych, odradzających energiach Nowiu w Wadze na moim własnym Ołtarzu – w najświętszej fizycznej Przestrzeni mojej Magii – dzieją się rzeczy niezwykłe. Dziejesz się Ty. Najpierw dla SIEBIE. Potem dla ŚWIATA. A następnie – DZIEJECIE SIĘ RÓWNOCZEŚNIE. W Przepływie. W Równowadze. W szczęśliwości i wzajemnym przenikaniu się Energii. Jeśli Twoje zachowanie wobec Świata jest Piękne, naturalnym jest, iż Świat odwzajemni się Tobie w tym samym stylu! Oczywiście wówczas, gdy znajdujesz się w Harmonii. Gdy Twoje kanały energetyczne, którymi wysyłasz i odbierasz energię, są czyste i działają poprawnie.

Oczywiście Ceremonię prowadzę w oparciu o pomoc Istot Anielskich i Archanielskich. Ich obecność unosi Rytuał powyżej Prawa Ludzkiego i praca z energią i potencjałami odbywa się bezpośrednio z wartościami Praw Boskich.

Spektrum działania Rytuału obejmuje następujące tematy:

 • Miłość do SIEBIE – PRZEBUDZENIE!
 • Połączenie z Wewnętrznym Słońcem – Aktywizacja Pola Serca
 • Otwarcie Mocy Słońca i Mocy Księżyca, przywołanie ku Istnieniu każdego atomu Światła w Tobie
 • Przebudzenie Rzeki Światła Dawanego – rozpoznanie, co Tobą płynie w Świat!
 • Przebudzenie Rzeki Światła Branego – rozpoznanie, co otrzymujesz ze Świata!
 • Połączenie z Żywiołem Wody i Ognia w Tobie – ich wzajemne Dopełnienie i Nauka
 • Przywołanie zaległości energetycznych i zerwanie wszelkich długów w Energii Miłości – niech Twój Partner nie płaci za błędy Twoich Byłych!
 • Wyrównanie Dwóch Rzek w Sercu – pomoc Archanioła Haniela w oczyszczeniu Świątyni Duszy i wprowadzenie Boskiego Kodu Równowagi i Jedności
 • Twój własny Czas na Manifestację i Materializację
 • Przywołanie Energii, która szuka do Ciebie Drogi, a jej otrzymanie będzie wsparciem!
 • Wysłanie energii pomnożonej przez Magię i zadedykowanie jej powrotu na ważny, wybrany cel
 • Przeniesienie Intencji w pole Wykonania – WYDARZENIE zobaczonym, pomoc Archanielska
 • Wniesienie Intencji w Przestrzeń Cudu – możesz spisać swoje intencje na kartce z datą, w której wykonasz Rytuał – a następnie dopisuj na dokumencie, kiedy dokładnie spełniło się to, o co prosisz!

Oczywiście przygotuj się na to, iż Rytuał jest jedynie początkiem procesu. W ciągu 7 dni od jego odtworzenia jego spektrum będzie już pełne i Energia zacznie powracać do Ciebie – niekiedy wręcz zaskakująco szybko! Przygotuj się na optymistyczne pływy w życiu romantycznym, wspaniałe wsparcie dla energii seksualnej oraz rosnący z każdym dniem, pełniejszy o każdy Blask Zrozumienia, wewnętrzny Uśmiech. Niech Moc będzie z Tobą, a Miłość w Tobie!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 22.10.2019

Godziny: 20:00-23:55

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/RytualRownosciwMilosci

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie.

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram