Rytuał Uwalniania w trakcie Niebiesko-Krwawego Superksiężyca

Zaćmienia Księżyca są zawsze związane z uwalnianiem – puszczaniem starych energii, wzorców i schematów, zakończenie ich istnienia i otwarcia się na nowe. Dzisiejsze, wyjątkowe zaćmienie Księżyca ma w sobie proroczą energię, która będzie działała jak światło przewodnie dla wszystkich tych, którzy będą gotowi i otwarci na jego prowadzenie.

Obserwowanie tego, co dzieje się w trakcie zaćmienia i bycie otwartym na to, jakie energie, wzorce, emocje i lekcje się pojawiają, na pewno okaże się pomocne w wewnętrznej przemianie, puszczeniu starego i otworzenie się na nowe.

Więcej o samym zjawisku i jego wpływie pisaliśmy w artykule: Niebiesko-Krwawy Super Księżyc, który zwiastuje wyższe stany świadomości

Jednak aby naprawdę wykorzystać cały potencjał tej energii warto przeprowadzić rytuał uwalniający, który pomoże skutecznie puścić stare wzorce i dostroić się łagodnie do przyszłości.

RYTUAŁ UWALNIAJĄCY

Najlepiej wykonać go raz dzisiaj, 31 stycznia i drugi raz w dowolnym terminie do 10 lutego 2018 roku. Faza całkowitego zaćmienia zakończy się w Polsce o godz. 15:07 i to o tej godzinie najlepiej przeprowadzić rytuał.

Będziesz potrzebować:

 • Dwie białe świece
 • Szałwie lub coś innego do okadzania przestrzeni
 • Twój ulubiony kryształ. Wybierz kryształ: zamknij oczy i zadaj sobie pytanie, jaki kryształ byłby dla ciebie najbardziej korzystny podczas tego rytuału. Otwórz oczy i wybierz pierwszy, który przyciągniesz
 • 3 identyczne kartki papieru
 • Długopis i/lub ołówek
 • Notatnik

Wskazówki jak wykonać Rytuał:

 1. Zacznij od wzięcia trzech identycznych kartek papieru i wpisania „Tak” na jednej, „Nie” na drugiej, i „Niezdecydowany” na trzeciej kartce. Zrób to ołówkiem, by napisy nie prześwitywały. Po zapisaniu złóż kartki na pół, w taki sposób, by wyglądały identycznie.
 2. Ułóż wszystkie potrzebne przedmioty blisko siebie, a następnie zacznij okadzać dymem i oczyszczać swoją aurę i przestrzeń wokół. Kiedy oczyścisz swoją energię i przestrzeń, wyrecytuj poniższą mantrę lub napisz swoją o podobnym charakterze:

„Wszechświecie/Boże, wiem, że mnie słyszysz. Wiedz, ze jestem otwarty na światło i miłość, którą dla mnie masz. Kiedy oczyszczam siebie i swoją przestrzeń, otwieram drogę dla nowych błogosławieństw, które wprowadzisz do mojego życia. Zapraszam moich przewodników i aniołów do przyłączenia się do mnie, kiedy uwalniam, oczyszczam i poddaje się ścieżce, która otworzy się przede mną.”rytuał uwalniania

 1. Zapal swoje świece, umieść kryształ na kolanach i wyjmij zeszyt.
 2. Rozpoczynając od słów „Puszczam…” zacznij spisywać wszystkie rzeczy, które chcesz puścić i uwolnić ze swojego życia. Nie ma ograniczeń, co do tego, co możesz napisać. Uwolnij to, czego najbardziej się boisz stracić, uwolnij to, do czego jesteś najbardziej przywiązany. Zostaw swoje obawy na boku i daj sobie pozwolenie na pełne uwolnienie. Niech to wszystko cię opuści. Zrzuć to ze swoich barków raz na zawsze.

Uwaga: jeśli chcesz, możesz ustawić minutnik i pisać przez 20 minut lub co najmniej 3-4 strony. Jeśli masz problemy z pisaniem, po prostu zapisuj myśli w głowie, bo to pomoże ci utrzymać stałe tempo.

 1. Po wyrzuceniu wszystkiego na papier, ponownie przeczytaj to, co napisałeś, zaznacz schematy i wzorce, które wypłynęły. Następnie zamknij notatnik i umieść na nim swój kryształ. Weź kilka głębokich oddechów i powtórz następującą modlitwę (możesz napisać własną):

„Wszechświecie/Boże i moi duchowi przewodnicy, pomóżcie mi uwolnić… (powiedz to, co chcesz uwolnić z zapisanych wcześniej wzorców). Proszę, poprowadźcie mnie, abym przełamał wszelkie destrukcyjne wzorce w moim życiu. Proszę, poprowadźcie mnie, abym znalazł siłę i moc, aby je porzucić.”

 1. Po wypowiedzeniu modlitwy zdmuchnij jedną ze świec.
 2. Weź trzy identyczne złożone kartki papieru i umieść je przed sobą. Trzymając swój kryształ pomyśl o co chciałbyś zapytać Wszechświat. Wymyśl do trzech pytań.

By uzyskać odpowiedź możesz wykorzystać jeden z kilku sposobów:

 • Połóż dłonie kolejno na każdej z kartek i wybierz tą, która daje wrażenie ciepła/mrowienia w dłoniach
 • Zamknij oczy i wybierz intuicyjnie
 • Spójrz na trzy złożone kartki i wybierz tą, która wygląda na jaśniejszą lub bardziej żywą
 • Posłuchaj wskazówek od swoich duchowych przewodników dotyczących tego, którą wybrać

Eksperymentując z tymi metodami, nauczysz się, która z nich działa najlepiej dla ciebie i jaki zmysł odbierania informacji jest dla ciebie najsilniejszy. Możesz zadawać tyle pytań, ile chcesz, ale do celów tego rytuału ogranicz się do trzech.

 1. Po zadaniu pytania i uzyskaniu odpowiedzi Tak, Nie lub Niezdecydowany, zapisz pytanie i odpowiedź w swoim notesie. Używając odpowiedzi jako swojego przewodnika, opisz swoje przeczucia, pisząc krótką historię o tym, co się wydarzy w niedalekiej przyszłości. Nie martw się, jeśli nie jesteś dokładny, chodzi o to, aby rozruszać swoje intuicyjne mięśnie i otworzyć się na otrzymywanie wskazówek. (Zobacz przykład poniżej)

Uwaga: jeśli otrzymasz odpowiedź “Niezdecydowany”, musisz zaufać, że Wszechświat nie jest jeszcze gotowy, aby podzielić się z tobą odpowiedzią i że są jeszcze inne rzeczy, które trzeba wpierw rozwinąć. W przypadku niezdecydowanych odpowiedzi możesz pominąć ten krok.

A oto przykład:

Jeśli zapytasz: „Czy dostanę tę pracę?”, odpowiedź będzie brzmiała „Tak”, możesz napisać –

„Dostaję ofertę pracy w marcu i to jest cudowne uczucie, poznaję w niej dużo przyjaciół i bardzo lubię tę pracę. Mój szef jest trochę szorstki, ale ogólnie rzecz biorąc, ta praca naprawdę daje mi satysfakcje i możliwości rozwoju, itp.”

Albo powiedzmy, że odpowiedź, którą uzyskałeś brzmi „Nie”. Wtedy możesz napisać –

“Nie dostanę tej pracy, ale wiem że pojawi się jeszcze lepsza praca. W aktualnej pracy są bardzo przyjemni ludzie i mogę się jeszcze od nich dużo nauczyć. Na tym na razie się skupię, a kiedy nadejdzie odpowiedni czas na pewno znajdę odpowiedniejsze zajęcie…”

Po prostu daj sobie pozwolenie na napisanie tego, co przychodzi ci na myśl. Daj sobie pozwolenie, aby twoja wyobraźnia/intuicja współpracowała z tobą.

 1. Po zadaniu wszystkich pytań i zapisaniu swoich “wyobrażeniowych przewidywań”, podziękuj swoim przewodnikom, duchowi i Bogu, i zdmuchnij drugą świecę. Zachowaj swój notatnik do następnego Krwawego Księżyca.

A jeśli chcesz przeprowadzić nieco inny, bardzo skuteczny Rytuał Uwolnienia wraz z Wiedźmą Anią, energią Anielską i wszystkimi tymi, którzy wraz z tobą się do niego dołączą, to możesz to zrobić klikając w link: RYTUAŁ UWOLNIENIA – STAŃ SIĘ WOLNYM CZŁOWIEKIEM.

Ten Rytuał Uwolnienia to silny rytuał oczyszczający, podczas którego wejdziesz w głęboki stan wizyjny. Rytuał uwolni cię od poczucia winy — zgodnie z Wolą Duszy i najwyższym dobrem. Podczas tej głębokiej podróży głos Anji przeprowadzi cię bezpiecznie przez proces zdejmowania blokad i wskaże nowe drogi i kierunki rozwoju, w których powinieneś się realizować zgodnie ze ścieżką twojej Duszy.

 

Źródła:
consciousreminder.com/2018/01/30/blood-blue-moon-eclipse-ritual-january-31st-2018-rare-celestial-event/
polskiastrobloger.pl/2018/01/niebo-nad-polska-w-styczniu-2018-z-nowa-nadzieja-w-nowy-rok
Grafika główna: mashable.com
Grafika w tekscie: pixabay.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *