Oczyść się z tego, co odbiera Szczęście! Rytuał Wolności

Rytuał Wolności. Oczyść się z tego, co odbiera Szczęście!

Webinar (szkolenie internetowe)

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/RytualWolnosc

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

W świecie istnieją tylko dwa rodzaje ludzi – Ludzie Wolni oraz Niewolnicy. Bywa, iż przez całe Życie ten, kto jest uwięziony, nie rozpozna tego, co go ogranicza – urodził się już w klatce, nie zna i nie rozumie więc innych warunków, a przez to w ogóle do nich nie dąży! Bywa również, iż jednocześnie znajdujemy się w wielu więzieniach – jak w piekielnej “Incepcji”, zamykani w kolejnych warstwach wymuszonego posłuszeństwa, poczucia winy, toksycznych emocji i niszczących zwyczajów.

Bywa, iż tak mocno jesteśmy zaplątani, że nie pamiętamy już momentu Czystości i Lekkości, nie mamy punktu zaczepienia by przyciągnąć subtelnie wibrujące Szczęścia i Inspirację, ponieważ obracamy się w kręgu ciężkich, gęstych energii tak długo, iż nawet nie marzymy o innych warunkach doświadczania!

Gdy ludzie, pytani o swoje marzenia, mówią o szybszej spłacie kredytów, bezpieczeństwie w sytuacji zagrożenia bądź odcięciu się od czyniących krzywdę relacji, jest to jednoznaczne z niezrozumieniem pytania. W sytuacjach stałej, ciągłej, niezanikającej lecz zmieniającej natężenie presji ludzie marzą o normalności, o spełnieniu potrzeby instynktów, o bazowej możliwości przetrwania. Im więcej kajdan ich wiąże, tym bardziej proszą o to, by nie były one zbyt ciężkie, nie mając już Odwagi prosić o to, by zniknęły i rozpuściły się w nicość, tworząc tym samym Przestrzeń dla tego, co naprawdę chcemy w sobie zapisać.

Rytuał wydarzony dla Ciebie przez Istoty Anielskie za pośrednictwem mnie nie był przeze mnie planowany. Właściwie nawet nie miałam Czasu, by go nagrać – cały czas bowiem pracujemy nad Rytuałem, znanym Ci pod nazwą Księga Magii 2019, którego celem jest obudzić w każdym Czyniącym Światło do pracy z Aniołami! Terminy oddania Księgi do druku zbliżają się nieubłaganie i każde zajęcie inne niż tworzenie jej jest aktualnie na dalszym planie, ale gdy Aniołowie poprosili o zrobienie wyjątku i w mocnych energiach Wenus wchodzącej w ruch prosty rozpoczęłam Czynienie. Ten Rytuał jest wyjątkowo prosty – bo i Wolność jest wartością prostą, niepodlegająca żadnym warunkom, bazową. Lecz jednocześnie jego Potęga jest niezaprzeczalna. Każdy kolejny ziemski Żywioł daje nam swoje wsparcie i pomaga rozebrać się od wiążących nas pozorów i warstw. A święte Światło Źródła odpamiętuje w każdej ludzkiej komórce naturalny, boski wzór na jej istnienie.

Początek spotkania jest tym razem bardzo intymny – postanowiłam pokazać Wam część osobistego wchodzenia w Rytuał i przygotowywania się do poprowadzenia go. Jest to wstęp muzyczny – nie przejmujcie się, jeśli nie odnajdziecie w tych dźwiękach przesadnego artyzmu. Moim celem jest pokazanie Wam zjawiska dostrojenia, wejścia w trans, zagłębienia się w sobie i wyemanowania sobą na zewnątrz. Decyzja o publikacji została podyktowana prośbami Widzących, którzy chcieli – cytuję – “zobaczyć jakieś tajemne fajerwerki”. Z uśmiechem dla brytyjskich i amerykańskich Wingsów Akademii Ducha. <smile> Tym razem mój ołtarz znajdował się w Londynie, na stole znalazły się zarówno moje Reguły Ścieżki, jak i najbardziej doskonałe spośród stworzonych przeze mnie w swoim Czynieniu dokumenty rytualne. Zdjęcia ołtarza będą dostępne na wyraźną prośbę biorących udział w webinarze, lecz nie zostaną przedstawione publicznie. Warto się o nie upomnieć – tym razem ołtarz zostanie opowiedziany szczegół po szczególe. To nowa forma współpracy z Wami – na razie ją testujemy, zgłaszajcie swoje uwagi, jeśli sie pojawią!

Tymczasem zapraszam Was, a dokładniej Ciebie – tak, CIEBIE – do udziału w Rytuale, który nie pozostawi Ci już możliwości marudzenia na klątwy i blokady. Który odbierze wszystkie wymówki związane z inkarnacyjnymi powinnościami i karami. Który odbierze Ci poczucie winy, choć zapewne stanowi dla Ciebie część myślenia o sobie w kategorii “dobry człowiek”. ten Rytuał obierze Cię z brudu i z lęku. Jeśli pozwolisz mu na aż tak głęboką koherencję, również z napięcia i choroby. Pozwól, by przepłynął przez Ciebie wszystkimi barwami Wszechświata, budząc Światło i Dobro, Odwagę i Wolność, Miłość i Moc w każdym atomie Twojego istnienia w Energii i w Materii!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/RytualWolnosc

***

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania.
Decydujesz o swojej gotowości na to, co może zrobić dla Ciebie ten Rytuał?
Przygotuj się i połącz się z jego Mocą.
Stań się Wolnym Człowiekiem.
Tak. To TERAZ.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.
Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *