Rytuał Zdrowia

Pragniesz zwrócić uwagę Sił Archanielskich i poprosić o pomoc w jak najszybszym dojściu do zdrowia dla siebie lub dla bliskiej osoby? Ten Rytuał w energiach Archanioła Rafaela jest przekazaniem energii na wskazany przez Ciebie cel zdrowotny i najczęściej działa od momentu uruchomienia działania w tej intencji aż do chwili pełnego wyzdrowienia osoby.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w procesie zdrowienia bądź pragniesz powierzyć pod opiekę anielską kogoś, kto tego wsparcia potrzebuje, możesz zakupić Rytuał Zdrowia w naszym sklepie. Następnie opisz swoją sprawę w mailu, wyślij go na adres ryt@akademiaducha.pl i pozwól nam dla Ciebie zadziałać. Aniołowie Zielonego Promieniowania wezmą pod swoje skrzydła każdego, kto będzie tego potrzebował i kto wyrazi taką wolę.

Rytuał Zdrowia trwa niekiedy nawet trzy tygodnie, w związku z tym prosimy, by sytuacja została dokładnie opisana w mailu, ponieważ zdarza się, że Aniołowie wskażą metody lecznicze, które pomogą osobie dojść do zdrowia i musimy mieć możliwość przekazania ich Tobie. W mailu zwrotnym otrzymasz wskazówki jak się przygotować, wspólnie ustalimy datę Rytuału Zdrowia, a tuż po nim otrzymasz zdjęcia oraz podsumowanie wykonanych dla Ciebie działań.

Oczywiście zdarza się, że taki Rytuał jest reakcją na wypadek bądź innego rodzaju nieszczęście i należy działać szybko – wówczas w tytule maila wpisz słowo INTERWENCJA i spokojnie poczekaj na wskazówki, a my zajmiemy się Twoją sprawą w pierwszej kolejności.

Możesz poprosić nas o pomoc w wyrażeniu swych intencji. W tym celu napisz, na co dokładnie chciałbyś przeznaczyć energię otrzymaną podczas Rytuału.

Po zakończeniu Rytuału otrzymasz krótkie podsumowanie oraz zdjęcie wraz z opisem, w jaki sposób korzystać z przesłanej do Ciebie energii.

UWAGA! Intencja musi być zgodna z Najwyższym Źródłem i zgodna z Wolą Duszy – w swojej prośbie nie wolno złamać Ci woli innych osób, działań na ich szkodę lub zgubę oraz wysyłać negatywnych wibracji w kierunku osób trzecich.

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *