Rytuał Zjednoczenia z Przeznaczeniem [webinar]

rytuał zjednoczenia z przeznaczeniem

Rytuał Zjednoczenia z Przeznaczeniem

webinar

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/Przeznaczenie

***

“Obyś otrzymał wszystko to, na co zasługujesz!”

Oto najpiękniejsze Życzenie – bądź głębokie Przekleństwo! Wszystko zależy od tego, kto je usłyszał… i jakie prowadzi Życie!

I choć kierunek Rytuału można śmiało nazwać spójnym z tym przekazem, to jednak jego Natura jest o wiele głębsza i powoduje Rzeczywistością zarówno na głębokich poziomach dawnch wydarzań, jak i w najbardziej subtelnej tkance Przyszłości! Nie chodzi tu bowiem o płaskie, człowiekowo pojęte “zasługiwanie”. Przeznaczenie w ogóle nie wynika z tego, co nam – tu, na Ziemi – często wydaje się, na chłopski rozum, sprawiedliwe! Wszystko, co wydarza się w Energii Ceremonii, dzieje się wysoko powyżej wszystkich Programów, Iluzji i Wdruków Psychicznych! Konteksty takie jak Kara, Nagroda, Wina czy Zasługa są absolutnie nieobecne tam, gdzie rozpoczyna się nasze Przeznaczenie!

Tak oto bowiem już w Źródle, a więc w Świetle, w Pierwszej Obecności, wyradzamy się w istnienie Siebie z Przyczyny Wszechrzeczy. Z Miłości Uniwersalnej, która jest jednocześnie Ciepłem i Światłem Źródła. Jeśli proste Słowa nie odbiorą Wam Głębi Zrozumienia, bo znacie je zbyt dobrze – z Boga. Stąd wszyscy zaczynamy swój Puls i Oddech ku Życiu. Początkowo jako Metafora, Koncepcja, następnie przez drogę do fizycznego Życia aż po ostatni Oddech i Puls jesteśmy Światłem. Odmieniamy się przez Przypadki, przez Osoby… <wink!> Ale nasza Przyczyna jest NIEZMIENNA. Jesteśmy jakimś kolorem Boga bardziej. Którymś z promieni Boskości Źródła. Coś jest dla nas NAJWAŻNIEJSZE na tle wszystkich innych NAJWAŻNIEJSZOŚCI. To COŚ obecne jest, aż do granic Zrozumienia i poza nimi, w każdym atomie naszego DNA. W każdym Kroku. W każdym Oddechu. To Przyczyna. Kierunek, w którego wychodzimy i w którym się zdarzamy.

A Przeznaczenie jest niczym innym, jak SPEŁNIENIEM PRZYCZYNY. Życiem najwyżej i Najgłębiej o tym, o czym przyszliśmy tu Istnieć. W naszym ludzkim Rozumieniu jest to często równoznaczne ze Szczęściem. To oczywiste! Gdy jesteśmy na Ścieżce, spotykają nas te Okoliczności, które sami zaplanowaliśmy dla siebie, przybywają do naszego Życia ci ludzie, którzy są naszymi Bratnimi Duszami i wiedzą jak nam pomóc, realizujemy swoje NAJWYŻSZE Potencjały… Dlaczego więc dziś “Przeznaczenie” kojarzy się głównie z “byciem skazanym na..”? Przecież nie może być nic piękniejszego ani bardziej spełniającego, niż ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA, PEŁNIĄ MOŻLIWOŚCI, PEŁNIĄ SIEBIE!

Ceremonia Zjednoczenia z Przeznaczeniem jest właśnie wejściem w taki nurt dziania się Rzeczy. Zestrojeniem z naturalną, wpisaną w naszą kryształową Naturę informacją. Połączeniem ze Źródłem w Sobie i skomunikowaniem się z odwieczną Mocą, potrzebną do podążenia za głosem Źródła w górę Sekund Życia!

Podczas Spotkania Rytualnego, czyli naszego webinaru, dowiecie się między innymi:

 • Czym jest Dusza?
 • Czym jest Plan Duszy?
 • Czym jest Przyczyna Duszy?
 • Czym jest Cel Duszy?
 • Czym jest Ścieżka i jak rozpoznać, czy się na niej jest?
 • Jak odnaleźć Klucz do nieograniczoności swoich Potencjałów?
 • Którędy rozumieć Wskazówki, płynące z Magii, z kontekście Losu? Czy można go zmieniać?
 • Czym są Potencjały Otwarte, Potencjały Zamknięte i jak je przemieniać?
 • Optymalizacja Życia, czyli po co być w kontakcie z własnym Losem?
 • Los prywatny vs Globalne Przeznaczenie – co oznacza tu Bycie Zmianą?
 • Praca z DNA

Rytuał Anielski, który ustanowie praktyczne dopełnienie części poświęconej Wiedzy i Alchemii, to połączenie w Ekwilibrium Mocy Wody i Ognia. Słońca i Księżyca. Wszystkiego, co w Tobie Męskie i Kobiece. To praca z Energiami Uzdrowienia i Energiami Przyszłości – zarówno na poziomie wszystkich spraw, które wniesiesz intencją, jak i poprzez przebudowanie się Twojej własnej Energii o to Zrozumienie wszędzie tam, gdzie sięgasz… Przygotuj się na wyjątkowo GLOBALNE działanie! Twoja Unia z Przeznaczeniem przypomni ten kierunek wszystkim, którzy choćby otrą się własną informacją o Twoją aurę! Przez tysiące lat ludzie byli dezorientowani, utrzymywani w hałasie i wtrącani w chaos właśnie po to, by nie móc zestroić się ze SOBĄ, by nawet nie pomyśleć o osiągnięciu PEŁNI SIEBIE! To działanie rytualne z całą pewnością odwróci ten nienaturalny, niezgodny z Bogiem proces.

Jeśli masz w sobie Odwagę, by odkryć swoje Przeznaczenie i Wolną Wolę, by za nim podążyć, spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy działania!

Uwaga – w sekundach twojego Czasu wszystko to, co nie jest WŁAŚCIWE dla Twojego najwyższego wydarzania, jest niewłaściwe. Ponieważ jednorazowo możesz dziać się (wydarzać siebie) z pełną Obecnością tylko w jednym kierunku. Czy będzie to podążanie na Szczyt Życia, czy mieszkanie głową w historiach, które Cię nie dotyczą – to zazwyczaj Twój wybór. RYTUAŁ TEN JEST WYBOREM – i czyniąc go wskazujesz, że od tej pory chcesz wiedzieć, co jest najlepszym możliwym dla Ciebie działaniem. Nie jest przymusem, by za tym podążyć. Jest otwarciem Oczu, a następnie każdego kolejnego Zmysłu, do wewnątrz. Jest przebudowaniem ŚWIADOMOŚCI i wejściem na Ścieżkę.

Czy masz więc gotowość, by od tej pory Twoje Życie było PEŁNIĄ CIEBIE?

Jeśli tak – już ustanowione!

Drogę znasz. Spotkajmy się w TU i TERAZ w Zjednoczeniu z Przeznaczeniem!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/Przeznaczenie

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram