Ściągawka z Prawa Przyciągania – jak efektywnie manifestować swoje pragnienia?

prawa przyciągania

Kiedy spojrzymy na definicję Prawa Przyciągania, zauważymy, że PP to nic innego jak to, czemu poświęcamy uwagę, energię oraz zainteresowanie. Prawo Przyciągania nie segreguje naszych myśli na dobre i złe. Ono manifestuje wszystko to, czemu poświęcamy naszą uwagę.

Jesteśmy autorami naszego życia – kreujemy własną rzeczywistość, bez względu na to, czy się z tym zgadzamy czy nie. Jeśli weźmiemy całkowitą odpowiedzialność za swoje życie i zrozumiemy, że wszystko to, co pojawiło się w naszym życiu jest naszą kreacją, będziemy mogli pracować z Prawem Przyciągania na naszą korzyść. Każde wydarzenie, każdy człowiek, każda porażka i każdy sukces to wynik naszych myśli i wibracji, jakie wysyłamy.

Przyciągamy wszystko – i dobre i złe, pożądane i niepożądane. Wszystko to, z czym jesteśmy na poziomie wibracyjnym kompatybilni. Jeśli będziemy umiejętnie posługiwać się Prawem Przyciągania, wtedy będziemy w stanie wykreować najlepsze, najpiękniejsze i wymarzone życie.

Sprawdź również:

W Prawie Przyciągania, głównym składnikiem są emocje – to one pobudzają energię w ruch i rozpoczynają proces manifestacji. Musimy mieć dobre emocje, aby przyciągać to, co jest wibracyjnie kompatybilne. Jeśli schodzimy na skali emocji niżej, wtedy przyciągamy analogicznie – wszystko to, co znajduje się na tym poziomie wibracyjnym co my.

Zasada jest prosta – im bardziej szczęśliwy człowiek, tym więcej, mocniej i szybciej przyciąga.

SKALA EMOCJI

POZIOM 7: Radość – Wiedza – Miłość – Wdzięczność – Moc
POZIOM 6: Pasja – Pragnienie
POZIOM 5: Entuzjazm – Chęci – Szczęście
POZIOM 4: Pozytywne oczekiwania – Pozytywne przekonania
POZIOM 3: Optymizm
POZIOM 2: Nadzieja
POZIOM 1: Zadowolenie
POZIOM 0:  Znudzenie
POZIOM -1: Pesymizm
POZIOM -2: Frustracja – Irytacja – Niecierpliwość
POZIOM -3: Niepokój
POZIOM -4: Rozczarowanie
POZIOM -5: Zwątpienie
POZIOM -6: Obawy
POZIOM -7: Oskarżanie
POZIOM -8: Zniechęcenie
POZIOM -9: Złość
POZIOM -10: Zemsta
POZIOM -11: Nienawiść  – Wściekłość
POZIOM -12: Zazdrość
POZIOM -13: Poczucie Zagrożenia – Poczucie Winy – Brak Poczucia Wartości
POZIOM -14:  Lęk – Rozpacz – Depresja – Bezsilność

Najczęściej dryfujemy na poziomach poniżej zera – łatwiej nam czuć rozpacz, pozwolić sobie na zazdrość, pielęgnować wściekłość czy bezsilność, a nawet depresję, niż wziąć odpowiedzialność za swoje myśli i wibrować wyżej. Aby pozytywnie odczuć działanie Prawa Przyciągania, musimy dbać o to, aby nie dochodzić do poziomu 0 i niżej, a jeśli już spadniemy poniżej zera, to możliwie jak najszybciej się odbić.

prawa przyciągania

Źródło: unspash.com

MYŚL – EMOCJE – WIBRACJE

Droga jest prosta –  MYŚL wywołuje EMOCJE, a te z kolei wywołują określoną WIBRACJĘ. Przyciągamy nie za pomocą technik – błędnie uważa się techniki jako punkt niezbędny w PP, ale techniki to jedynie narzędzie, które może pomóc w osiągnięciu odpowiedniej wibracji – nie przy pomocy rytuałów. Przyciągamy esencją wibracji. Odpowiednie ustawienie częstotliwości umożliwia odebranie konkretnego, interesującego nas kanału. Przypomina to trochę działanie radia – jeśli ustawimy częstotliwość radia A, to nie znajdziemy na niej częstotliwości radia B.

Przekładając: Jeśli pragniemy przyciągnąć miłość, a nasz poziom wibracyjny będzie odpowiadał jedynie kiepskim podróbkom miłości, wtedy na próżno jej szukać. To nie ta częstotliwość! Aby przyciągnąć miłość, trzeba EMANOWAĆ miłością – to uczucie musi przepełniać, aby wysłać dokładnie taką wibrację i odebrać ją w zamanifestowania formie.

Jak podciągać wibracje?

Aby podciągać swoje wibracje, najłatwiej zastosować ćwiczenie wdzięczności – codziennie odczuwamy wdzięczność za co najmniej 3 rzeczy w naszym życiu. Pozwólmy sobie to poczuć, ale tak głęboko, w przestrzeni serca. Uczucie wdzięczności pozwala przeskoczyć o kilka poziomów, a co za tym idzie, zwiększyć szansę manifestacji.

Aby dopasować się wibracyjnie do pragnienia, trzeba wibrować na tym samym poziomie na którym się ono znajduje. Jeśli czujesz się dobrze, kierujesz się dobrymi emocjami (znajdującymi się na poziomie powyżej 0) wtedy dopasowujesz się do obrazu, który został stworzony w głowie.  A kiedy nastąpi wibracyjne dopasowanie, wtedy Wszechświat daje dokładnie to, o co prosisz.

Innym skutecznym sposobem podniesienia wibracji, jest praca z kamieniami szlachetnymi, które zawierają w sobie energię i wibrują określonymi częstotliwościami. Zestawy kamieni wspierające odpowiednie wibracje, znajdziesz w naszym sklepie: sklep.akademiaducha.pl

Nic na siłę

Kiedy zaczniesz pracować nad emocjami i myślami, które kreują te emocje, wtedy możesz mieć ochotę działać i robić coś – cokolwiek! – co przybliży do celu. Wszechświat nie przepada za działaniem na siłę. Owszem, nie toleruje również lenistwa i czekania na srebrną tacę, ale zdecydowanie bardziej preferuje działanie pod wpływem inspiracji, z radością, a nie pod presją. Jeśli robisz to, na co masz ochotę, a nie to, co MUSISZ i POWINIENEŚ, wtedy czujesz się lepiej. A jeśli czujesz się lepiej, wtedy wibrujesz na wyższych poziomach.

Wtedy też warto słuchać głosu w głowie, który może popychać do czasem irracjonalnych przedsięwzięć, które w ogólnych rozrachunku okażą się krokami do celu. Wszechświat wie co robi, zaufaj!

Dlatego dbaj o swoje myśli i emocje – pielęgnuj je! One są kluczem do efektywnego przyciągania.

Nadine Lu

 

Źródła:
http://lifementor.pl/wizualizacja-materializacja-marzen-prawo-przyciagania/
http://prawoprzyciagania.net/viewtopic.php?f=3&t=641
http://www.paweltrenuje.pl/2017/07/czy-prawo-przyciagania-dziaa.html

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *