Skuteczna MAGIA – Nauka Manifestacji Wolnej WOLI

Skuteczna MAGIA

Skuteczna MAGIA – Nauka Manifestacji Wolnej WOLI

“Magia jest wszystkim. Z wzajemnością.”

Chciałbyś mieć w życiu możliwość wpływania na wszystko, co się wydarza? Chciałbyś kształtować każdy ze swoich dni tak, jakby był tworzywem, złożonym z sekund i miejsc, powierzonych przez Boga w Twoje dłonie? Chciałbyś komunikować się bez ograniczeń z Istotami Anielskimi, ze światem roślin, ze Zwierzętami Mocy, z królestwem Minerałów i z… Ludźmi? Chciałbyś każde z Marzeń nazwać Planem, a każdy z Planów Sukcesem?
Jeśli jest w Tobie gotowość do przejścia z krainy “Chciałbym” do krainy “Doświadczam”, przygotuj się na jedyną w swoim rodzaju przeprawę przez Granicę Działania. Przyjdź na zajęcia.

W planie warsztatów między innymi: 

* Wolność w Magii – którędy ją w sobie odkryć?
* Czym jest Wolna Wola i jak ją wyrażać?
* BHP działania w Magii – podstawy bezpieczeństwa
* Moc Osobista – jak ją znaleźć, stworzyć i wyzwolić?
* Sztuka i zasady tworzenia Kul Światła (które można wysłać na dowolny cel i w dowolne działanie, pod pewnymi warunkami)
* Jak skutecznie manifestować Wolę poprzez afirmacje, zaklęcie, formuły, modlitwy, mantry, symbole, rytuały, taniec, śpiew, ćwiczenia oraz inne praktyki (nauka fokusowania i kierunkowania strumienia energii)
* Jak zmieniać Rzeczywistość w taką, której pragniemy?
* Transmutacja Alchemiczna – czyli jak dokonać transformacji w inny stan, wibrację, formę rozumienia, nastrój, warunek
* Transfiguracja Alchemiczna – czyli jak zamienić poszczególny czynnik i jego wartości w inny (przeciwny bądź pokrewny)
* Manifestacja poprzez Gotowość i Otwartość
* Jak korzystać z przedmiotów w Magii – co może stać się narzędziem Czyniącego?
* Autorskie zaklęcia i działania – jak je tworzyć?
* Bramy i mosty, czyli co nas oddziela i co łączy – naucz się uprawiać Magię… ŚWIATEM!
* Pytania i odpowiedzi.

To nie będą zajęcia, na których grupa dorosłych ludzi bawić będzie się w machanie różdżkami. To warsztaty, dzięki którym zrozumiesz, jak wielką odpowiedzialnością jest obudzenie w sobie Mocy. Rozpoznasz jej zakresy w sobie oraz dowiesz się, którędy prowadzić swoje działania, by Światło w Tobie eskalowało i dawało coraz bardziej zauważalne efekty Tobie oraz – wraz z umocnieniem się w praktyce – wszystkim wokół. To pierwsze tego typu zajęcia – uznajcie je za Wysoką Alchemię w praktyce.

Oczywiście nie znaczy to, że przychodząc na nie musicie być uzupełnieni w Wiedzę aż po brzegi molekuł. Jeśli nie idziecie tą drogą, ale czujecie, że ten punkt przecięcia Czasu i Przestrzeni w rozpędzających się energiach Pełni Feniksa (Pełni w Skorpionie) jest dla Was w jakiś sposób ważny, po prostu bądźcie. Dla wielu z Was będzie to pierwsza okazja do poczucia Magii aż tak bardzo dosłownie. Jeśli pragniecie doświadczyć przebudzenia tego pierwiastka w sobie, to najwłaściwsze Miejsce i najbardziej odpowiedni Czas ku temu.

Gdy mówisz “Magia”, szczere, płynące z naturalnej potrzeby doświadczania Cudu “Wierzę” w oczach odbiorcy poprzedzone jest często cynicznym, rozczarowanym, pełnym jadu “Nie!” Dlaczego? Żyjemy w czasach, w których informacja obiega świat w mgnieniu oka, każdy człowiek może podróżować i się kształcić właściwie bez ograniczeń, a większość tego, co miało za zadanie ograniczać ludzkość, zostało już dawno wyparte lub zastąpione rozwiązaniami, które jeszcze sto lat temu właśnie jako “Magia” byśmy określili… Tymczasem, choć coraz łatwiej jest tę Magię zaobserwować, coraz trudniej w nią uwierzyć. W dobie Hollywood, makijażu i Photopshopa nic nie jest takim, jakim się wydaje – w wyniku czego koncepcja tego, co jest Nauką i Wiedzą, a co już wykracza poza ramy ujęte obserwacją, jest rozmyta. Przyzwyczailiśmy się do tego, że Rzeczywistość spowija warstwa tajemnicy i że “nic nam do tego” – każda sensacja, którą żyje prasa, za chwilę zginie w mroku niepamięci, przykryta grubą kołderką kolejnych skandali. W tym wszystkim ludzkość od wielu wieków gubi jedno – PRAWDĘ.

A to właśnie jeden z czynników, bez których Magia nie istnieje. Z ziarna Prawdy wyrasta cała Rzeczywistość. Każde z wydarzeń bierze się z nasionka Przyczyny. Każde oddziaływanie ma swój Powód. Wszystko, co nas spotyka, jest wynikiem zapisanych w naszej energii informacji. Gdy umiesz to dostrzec – umiesz zobaczyć tkankę Życia, w której Magia, jako główna energia łączenia i rozdzielania, daje natchnienie do egzystencji wszystkiemu, co każdym z atomów siebie ma prawo powiedzieć “Jestem”. Nawet, jeśli zamiast słów użyje milczącego wznoszenia się ku niebu, jak dzieje się to w przypadku roślin. Nawet, jeśli o istnieniu powie kształt, barwa i mądrość w nich zapamiętana, co cechuje minerały. Nawet, jeśli to “jestem” zawierać będzie się w mądrości drzewa.
Styl, w którym Wolna Wola bezpośrednio wpływa na kształt, kolor, smak, zapach i wszelkie namacalne i nienamacalne zakresy Rzeczywistości nazywa się Wolnością. W dzisiejszym świecie jest uznany za wysoce wywrotowy i niepożądany – by to zrozumieć, wystarczy spojrzeć na wszelkie zakazy i nakazy, których zadaniem jest pilnowanie owiec społeczeństwa w zagrodach państw. Dlatego też spełnienie siebie, swojej Przyczyny, czyli Powodu wpisanego w boską kroplę Światła w Tobie – w Duszę – jest dziś niemalże niemożliwe bez użycia Magii i umiejętności, które dzięki niej w sobie wyzwalamy. Zanurzenie się w pracy z energią pozwala spojrzeć z innego pułapu na skomplikowany mentalnie labirynt, w który – “dzięki” pieczołowicie tkanej przez rządy sieci kłamstw, wpadamy jak w pułapkę. Tak doskonałą, że większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że w tych lochach przeżywa całe życie!

Tymczasem Magia pozwala unieść się i zobaczyć całość. Pomaga osiągnąć Ci to, co zdecydowałeś i co swoim Sercem wspierasz. A przede wszystkim – daje Ci głębokie zrozumienie wszystkich wydarzających się dawniej, obecnie i w przyszłości procesów.
Jest więc narzędziem poznania. Umiejętnością Czynienia. Stylem istnienia Wolnej Osoby.

Zapraszam Cię na zajęcia, na których odkryjesz Magię w sobie. W życiu. W świecie.
I – jeśli jest w Tobie Gotowość – znajdziesz Odwagę, by za nią podążyć.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Miejsce: Londyn
Data: 28.04.2018
Godziny: 15:00 – 21:00
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapisy oraz informacje szczegółowe: akademiaduchalondyn@gmail.com 

*****

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?
Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *