Slaveck Dziara

Slaveck Dziara

Z pamiętnika Tatuażysty.

Dla tych co chcą wiedzieć a jeszcze nie znaleźli, i dla tych co już znaleźli a jeszcze nie wiedzą, oraz dla tych co wiedzą – też dobrze przypomnieć – tak zwane właściwe znaczenie tatuażu, czyli dziaby wykonanej na żywej skórze ludzkiej. Tak, tak, napisałem właściwe ponieważ zjawisko tatuażu jest dziś powszechne, a wręcz modne, co oczywiście działa na plus dla artystów i sztuki. Ale dziś, choć dziaby te piękne, kolorowe, szaro-czarne, obrazy znanych artystów nagradzane na konwencjach, a obok tych jakże pięknych obrazów jest jeszcze jedno, tak zapomniane znaczenie dziaby, znaczenie rytualne, znaczenie, by stać się naznaczonym, bo dziaba to z dawien dawna naznaczanie. Znaczenie rytualne, aby zaprosić do współpracy bądź opieki siły wciąż obecne, siły które potrafią chronić lub poprawić pewne sfery naszego życia, a pewne wręcz wyeliminować na stale.

Oczywiście że się tu trochę reklamuje. To co mnie wyróżnia z tego tłumu pięknych obrazów, to to, że zachowując wysoki poziom wykonania dziaby, dokładam jeszcze właściwe jej znaczenie, rytuał magiczny łączący w sobie wodę, krew, i tusz, jak i intencje twoje oraz moje, w którym adekwatnie do potrzeby umysłu-ciała-ducha, powstaje dziaba – może być ochronna, może być przypominająca, może być motywująca, może być kreująca, może być….i jest personalna.

Magiczny rytuał światła dzięki któremu, użyje tu stwierdzenia które również i ja zasłyszałem, a które jest jak najbardziej adekwatne do opisu – zaczniesz dzielić życie na przed i po dziabie. Cuda się dzieją tylko wtedy, gdy cudujemy, czyli uwzględniając magie dziabania, a prostym jeżykiem pisząc, dziaba twa może być i piękna i wibrować najwyższą z możliwych wibracji. Jeśli czujesz że to jest właśnie to czego potrzebujesz, zapraszam na pogaduchy i zobaczymy, jaką magie jesteśmy w stanie razem stworzyć

Kontakt: 

mrsmile76.sd@gmail.com
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000352082334

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram