Soul Mates – jak przywołać Bratnią Duszę do swojego życia?

bratnie dusze

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? Zakochanie jak z bajki, filmowa miłość, jeden rzut oka i oto wiesz, że przed wami długie i szczęśliwe życie. Przyznaj się – do niedawna sam w  to wierzyłeś, że miłość przyjdzie i odmieni całe twoje życie. A potem, kiedy nie nadchodziła traciłeś nadzieję i stopniowo, z roku na rok odpuszczałeś myśl, że możesz się prawdziwie i pięknie zakochać. Włożyłeś marzenie o pięknej miłości między bajki, bo tylko tam miało ono prawo bytu.

A wiesz dlaczego? Bo nie byłeś gotowy na wpuszczenie do życia kogoś, z kim mógłbyś przeżyć piękną, wspaniałą miłość. Nie byłeś gotowy na wpuszczenie do życia swojej Bratniej Duszy.  

Nie każda Bratnia Dusza jest naszym partnerem. Może być siostrą, rodzicem, przyjacielem czy pradziadkiem. Jedno jest pewne – każde spotkanie z Soul Mate brzmi jak filmowa opowieść. Zwracamy na nie szczególną uwagę zwłaszcza wtedy, gdy dotyczy płci przeciwnej, bo wtedy wspólna historia ma prawdziwie miłosny smak. Oczywiście znalezienie Bratniej Duszy to nie jest przepis na długi, szczęśliwy związek – to baza, na którą pracowaliśmy wiele przeszłych wcieleń.

Schodzimy na Ziemię w klanach, jako duchowe rodziny. Osoby, które przyciągają nas najbardziej są jej częścią. Na planie duchowym umówiliśmy się na konkretne doświadczenia w tym wcieleniu i dążymy do tego aby je spełnić.

Poznajemy “przypadkowych” ludzi i od razu nadajemy na podobnych falach. Czujemy więź i to, że są nam bliżsi niż ziemska rodzina. W sercu czujemy, że to ktoś, kto wywróci nasze życie do góry nogami. I nic dziwnego – podobieństwo wibracyjne Bratnich Dusz dochodzi do 70%! Gdzie w przypadku Bratnich Płomieni wibracja w zasadzie się pokrywa (przeczytaj więcej o Bliźniaczych Płomieniach – tutaj)

Bratnie Dusze przychodzą do nas wtedy, kiedy czują, że jesteśmy gotowi na kolejne doświadczenia, co oznacza, że musimy zamknąć te, które nam ciążą i być wolnym oraz czuć gotowość na więcej.

bratnie dusze

źródło: unsplah.com

Jak przywołać Bratnią Duszę do swojego życia?

Zaakceptuj siebie

Pokochaj wszystkie swoje wady i zalety. Czuj się ze sobą dobrze, dowiedz się kim jesteś, jaki jesteś i gdzie zmierzasz. Szanuj siebie i swój czas. Jeśli nie kochamy siebie, to nie potrafimy kochać kogoś innego i jednocześnie nie potrafimy pokazać jak należy nas kochać. A jak ktoś ma nas pokochać, jeśli nie wie jak ma to zrobić?

Zorganizuj sobie swój czas

Znajdź pasję, hobby i zajęcie, które cię w pełni relaksuje. Zawsze miej w zanadrzu pomysł na fantastyczne spędzanie czasu sam na sam ze sobą. Szlifuj swoje umiejętności, ucz się, rozwijaj i dbaj o swoją duszę – dusza lubi doświadczać, nie każ jej drętwieć przed komputerem scrollując portale społecznościowe!

Bierz odpowiedzialność za swoje życie

Kiedy przestajesz zrzucać winę na wszystko dookoła i bierzesz pełną odpowiedzialność za swoje życie, wtedy dzieje się magia. Zaczynasz świadomie je kreować – godzisz się na wszystko to, co jest dla ciebie dobre i odrzucasz to, co ci nie służy. Rozwiązujesz wszystkie problemy i przede wszystkim zaczynasz prowadzić życie, które jest wolne od “wypadków losowych”. Zaczynasz żyć tak jak naprawdę chcesz.

Odnajdź siebie

Poznaj swoje wewnętrzne ja. Odkrywaj siebie, określ siebie samego. Poznaj swoje reakcje, uczucia i emocje, a także słabości oraz mocne strony. Jeśli znajdziesz swoją własną duszę, wtedy będziesz mógł rozpoznać duszę swojego duchowego brata lub siostry.

Priorytety

Nie możesz zrobić wszystkiego na raz, ale możesz zrobić wszystko to, na czym ci zależy, robiąc to po kolei. Ustal priorytety w swoim życiu i trzymaj się ich. Kiedy żyjesz swoim planem (a nie planem innych – co zdarza się bardzo często, a czego równie często nie jesteśmy świadomi) wtedy żyjesz zgodnie z rytmem swojej własnej duszy. A jeśli pozwalasz jej na harmonię, wtedy ona jest gotowa wpuścić do twojego życia kolejne doświadczenia, w tym Bratnią Duszę.

bratnie dusze

źródło: unsplah.com

Poszerz perspektywę

Osoby dojrzałe i stabilne emocjonalnie mają coś, czego nie mają pozostali – szeroką perspektywę. NIe upierają się przy swoim (jedynym i właściwym) punkcie widzenia tylko są elastyczni i widzą więcej. Kiedy podchodzisz dojrzale do życia i pozwalasz sobie na elastyczność, wtedy nie dajesz się zamknąć w klatce swoich własnych przekonań.

Stabilność w materii

Poczucie bezpieczeństwa to podstawa ludzkich potrzeb, a pieniądze i stabilność w materii to coś, co potrafi je zapewnić. Nie ignorujmy tej ważnej (najważniejszej!) potrzeby i zadbajmy o finanse – to jeden z tych aspektów, które nieuregulowane potrafią zniszczyć nawet najpiękniejszą miłość.

Żyj

Poczuj, że żyjesz i że wyciskasz to życie jak cytrynę. Dbaj o siebie zewnętrznie i wewnętrznie, odpoczywaj, bądź twórczy i kreatywny. Czuj każdym włókienkiem swojej duszy, że istniejesz, że oddychasz, że myślisz, że czujesz, że smakuje i dotykasz. Prowadź życie tak interesujące, żeby potem opowiadać je swoim wnukom jak najlepszy fim. Dawaj sobie szczęście i ustal sobie za cel życiowy – być szczęśliwym.

Tylko wtedy zrobisz przestrzeń na nowe osoby w twoim życiu. Osoby, które do twojego życia będą wibracyjnie pasować na ten moment. Kto wie, może za rogiem czai się twoja Bratnia Dusza? Bądź gotowy!

Nadine Lu

***

Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na webinar (szkolenie on-line):

 *** MIŁOŚĆ *** najpiękniejsze uczucie świata!

Twin Flames (Bliźniacze Płomienie) i Soul Mates (Bratnie Dusze) oraz metody na bycie zakochanym… W ŻYCIU!

W planie zajęć między innymi:
* Po czym poznać, że mamy do czynienia z Miłością?
* Co nas blokuje? Zdiagnozuj swoje kody, wdruki, pieczęcie i programy – w Rytuale Anielskim uwolnisz się z nich do pełnej Miłości!
* Co to jest zakochanie?
* Jak pokochać… siebie? I dlaczego to takie ważne?
* Twin Flames, czyli Bliźniacze Płomienie – po czym poznać, że jesteśmy w tym szczególnym połączeniu? Jak odnaleźć Bliźniaczy Płomień?
* Soul Mates, czyli związki Dusz – jak przywołać do swojego życia taką relację?
* Jak sprawić, by Miłość… urosła?
* Co nam pomaga, co nam przeszkadza? Posprzątaj… ŻYCIE, by Miłość znalazła w nim miejsce!

Źródła:
https://www.lifehack.org/articles/communication/12-things-get-ready-meet-your-soul-mate.html
https://www.powerofpositivity.com/11-ways-attract-soulmate/
http://www.tut.com/article/details/64-6-steps-to-attract-your-soulmate-into-your-life/?articleId=64#popup
http://zwierciadlo.pl/seks/partnerstwo/jak-przyciagnac-bratnia-dusze 

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *