Spacer Dedykowany – Warszawa

spacer dedykowany

*** Spacer dedykowany ***

“My optic is mystic”, czyli jak dostrzegać Magię, obserwując Rzeczywistość?

Spacer dedykowany jest bardzo specjalnym rytuałem magicznym, ponieważ może wykonać go każda osoba – nawet ktoś, kto nigdy nie podejmował się tematu Magii, a wszelkie rytuały uważa za sprawę wykraczającą poza jego estetykę i możliwości.

Dlaczego więc taki spacer miałby zadziałać? Choćby dlatego, że energia podąża za uwagą i jeśli skupiamy się na czymś we właściwy sposób, jesteśmy w stanie ukierunkować swoją świadomość tak, by spowodowała dla nas upragnione okoliczności, przyciągnęła pozytywne wydarzenia i zapewniła nam stały dopływ energii wspierających.

Zapraszam Cię na nadzwyczajne spotkanie – spacer dedykowany w jednym z warszawskich ogrodów. Nauczysz się, jak prosić drzewa o wsparcie i jak powierzyć im dowolną sprawę. Jak napełnić się Mocą każdego z ziół i barwą każdego z kwiatów, które zawołają Cię i z którymi się przenikniesz. Dowiesz się, jak stać się jednością z wzrastającą z każdym dniem mocą Lata i jak połączyć puls swojego życia z rytmem Natury. Poznasz najbardziej skuteczne zaklęcia i formuły, wołające do naszego życia każdą pomoc Wszechświata, której nam potrzeba. Poznasz… siebie. Od wewnątrz. Od nowa. Od zawsze do zawsze.

Weź ze sobą torebki, słoiczki, woreczki na zioła, próbki wody i ziemi. Weź notes i coś do pisania, by stworzyć kilku zaklęć i zakopać je tam, gdzie od tej pory będą działać dla Ciebie. Weź pytania, które nosisz w Sercu i gotowość na odpowiedzi, którymi jesteś w stanie je zastąpić. Weź intencje, spisane bądź zapamiętane. Weź aparat, by uwieczniać Magię wszystkiego, czego doświadczysz. Weź przedmioty magiczne, jeśli z nimi pracujesz – minerały, talizmany, różdżki oraz wszystko, co przynosi Ci szczęście.

Nasz spacer podsumowany zostanie wyjątkowym Rytuałem, w międzyczasie pokażę Wam kilka medytacji w których z pewnością się zakochacie. Jeśli macie w sobie dążenie do metafizyki, patrzycie na tkankę świata poprzez filozofię, realizujecie się w Magii lub gotowi jesteście zanurzyć się w jego Alchemii aż po brzegi molekuł, widzimy się!

Spełnij się w Magii, i pozwól jej spełnić się w Tobie!
Widzimy się na pierwszych tego typu zajęciach praktycznych w Polsce. Po aktywnej stronie Granicy Działania!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Jeśli macie pytanie, które możecie wypowiedzieć na głos, a odpowiedź przyda się grupie – śmiało! Przygotujcie się do zadania go.

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Miejsce: Warszawa (szczegóły wkrótce)
Data: 17.06.2018
Godzina: 15:00-19:00
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Kochani z szacunku do Was – uczestników i dla Waszych planów informujemy o wydarzeniu tak szybko, jak tylko pojawiło się ono jako koncepcja,więcej szcegołów dotyczących miejsca, etc. podamy niebawem.

Zapraszamy również do kontaktu pod adresem ewelina@akademiaducha.pl, jeśli już teraz wiesz, że chcesz wziąć w nim udział. 

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA – GWARANCJĄ UDZIAŁU W SPOTKANIU JEST ZAPIS MAILOWY.

***

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *