Sprawdź, co wiosna przygotowała dla Twojego znaku zodiaku

wiosna

Na nadejście wiosny czekaliśmy bardzo długo. Co ja mówię – nadal czekamy! Zima rozgościła się na dobre i ma się wrażenie, że nie odpuści już nigdy. A jednak już samo to, że w kalendarzu przesuwamy się do ciepłego maja sprawia, że na sercu robi się nieco lżej. I cieplej.

Jakie masz plany wobec tej wiosny? Czy zamierzasz do niej podejść na poważnie i wycisnąć z niej, ile się da, mając w pamięci poprzedni rok, w którym to doszło do lockdownu całego świata? Czy może chcesz zupełnie wyluzować i odpuścić, by działo się co chce? Cokolwiek planujesz, zobacz najpierw, co na to pływy energetyczne dla twojego znaku zodiaku, może to cię zainspiruje i popchnie do konkretnych działań.

Co u Ciebie, Baranie?

Zimą poświęciłeś dużo energii na budowanie i utrzymywanie relacji międzyludzkich. Tegoroczna wiosna to czas, aby skupić się na sobie. Zrób sobie prezent: kup sobie kwiaty, zrób paznokcie, wybierz się na maseczkę, daj sobie trochę czasu na bezsensowne gapienie się w telewizor lub granie przez całą noc na konsoli. Jeśli czujesz, że tego potrzebujesz, to tak właśnie jest!

Co u Ciebie, Byku?

Byk powinien zadbać o połączenie wszystkich płaszczyzn, jakie w sobie nosi. O zrównanie ciała z duchem i swoim jestestwem. Zatrzymaj się i weź kilka głębokich oddechów. Znajdź sposób na to, aby się zrelaksować i stosuj go często. Jeśli uda ci się zespolić, poczujesz się zestrojony ze swoim życiem. Potraktuj to jako wiosenne przebudzenie… i ciesz się tym!


Bransoletkę z chryzokoli, której wibracja wspiera kobiecą energię, znajdziesz w naszym sklepie

chryzokola


Co u Ciebie, Bliźniaku?

Bliźnięta to znak, który symbolizuje grę zespołową. Wiosna wcale nie będzie inna, przed tobą czas ścisłej współpracy. Uważaj na to, aby nie przejąć pałeczki tylko podzielić się zadaniami. Grupa jest grupą właśnie dlatego, że działa jak jedność. Zrób krok do tyłu i otrząśnij się. Usłysz swoją grupę, zrozum jej poglądy, otwórz się na nowe rozwiązania. Aby upewnić się we własnych poglądach, zadbaj o to, aby je zapisywać i rozwijać – słuchanie innych nie oznacza, że masz porzucić swój punkt widzenia.

Co u Ciebie, Raku?

Otwórz swój kalendarz i przyznaj się sam przed sobą – nie masz czasu dla siebie samego! Jesteś w pełnym trybie pracy i chociaż to kochasz, można odczuć zmęczenie. Zacznij robić sobie przerwy od pracy i przeznaczać je na życie. Jeśli się nie zatrzymasz i nie ucieszysz efektami swojej pracy, najzwyczajniej w świecie ich nie zauważysz. Tej wiosny skup się na przerwie zamiast na pracy.

Co u Ciebie, Lwie?

Masz ochotę wyrwać się z domu i pobyć gdzieś zupełnie indziej, najlepiej na świeżym powietrzu. Wiosna dodała ci energii na eskapady i wycieczki. Chociaż podróże są w tej chwili ograniczone, stwórz dla siebie przestrzeń, w której to będzie możliwe. Jeśli męczy cię bałagan, weź się za porządki. Poczujesz, że odzyskujesz przestrzeń i robisz miejsce na nowe przemyślenia.

Co u Ciebie, Panno?

Panna, jak to panna, najlepiej czuje się w akcji porządkowej. To dla niej wymyślono hasło “wiosenne porządki”. Nie opieraj się pokusie, po prostu zaprowadź porządek tam, gdzie czujesz, że powinien być. Bez względu na to, czy to będzie pokój, dom, piwniczka, relacje czy sprawy zawodowe lub osobiste projekty. Energetycznie poczujesz się lżej, a oto przecież chodzi!

Co u Ciebie, Wago?

Z okazji wiosny otwórz się na miłość! Ale zanim wpuścisz kogoś nowego do swojego życia, dowiedz się, czego oczekujesz od związku i jakiej osoby szukasz na swojego partnera. Kiedy już pogodzisz się ze swoimi potrzebami i pragnieniami, sam staniesz się lepszym partnerem. Daj sobie czas, nie spiesz się do nowych relacji. Lepiej wybrać dobrze niż wybierać często.

Co u Ciebie, Skorpionie?

Tej wiosny twoim obowiązkiem jest zadbać o siebie samego i o swoją równowagę. Ciężko pracowałeś przez całą zimę, więc teraz czas na regenerację. Niech dbanie o siebie stanie się tematem tej wiosny. Postaraj się odłączyć od chaosu zewnętrznego i skup się na sobie. To będzie wymagało samodyscypliny, nie zniechęcaj się jednak!

Może cię również zainteresować artykuł: Jakim typem Wiedźmy jesteś według swojego znaku zodiaku?

wiosna

Źródło: unsplash.com

Co u Ciebie, Strzelcu?

To moment na to, aby zagłębić się we własne przemyślenia. Rób to, co podpowiada ci serce tej wiosny. Usłysz, co do ciebie mówi, bo podpowiada ci to, czego chciałaby dla ciebie twoja dusza. A potem… naucz się komunikować swoje potrzeby i pragnienia, aby inni nie stawali im na drodze.

Co u Ciebie, Koziorożcu?

Poczujesz, że czas popracować nad swoim gniazdkiem. Zajmiesz się ustawieniem mebli, dekorowaniem, ulepszaniem swoich wnętrz, aby poczuć się lepiej. Już niewielkie zmiany sprawią, że poczujesz się dobrze i zaczniesz cieszyć się wiosną. Nowe poszewki na poduszki dekoracyjne? Pościel? Nie ograniczaj się w zmianach, które pomogą ci się lepiej poczuć.

Co u Ciebie, Wodniku?

Czas obudzić się z zimowego snu! Wodnik powinien rozbudzić się, przeciągnąć i odważnie postawić przed sobą zadania na ciepłe miesiące w roku. W końcu odzyskasz energię i chęć do działania! Wiosną świat się otwiera i wyłaniają się możliwości. Odśwież relację po długiej zimie, odkurz pomysły i bierz się do roboty!

Co u Ciebie, Rybo?

Wiosna to idealny czas dla Ryb na to, aby zaprowadzić porządki w sferze finansowej. Dobrze jest przyjrzeć się swoim wydatkom, potrzebom, zachciankom. Może wystarczy przesunąć pozycje budżetowe, aby swobodniej korzystać z pieniędzy w ciągu miesiąca? Niczego nie próbuj przyspieszać, wszystko w życiu przychodzi w odpowiednim dla siebie czasie, warto się z tym pogodzić.

Jakie są twoje plany wobec tegorocznej wiosny? Czy wiesz już na czym skupisz swoją energię?

Może cię również zainteresować artykuł: Czy jesteś spod szczęśliwej gwiazdy? Sprawdź swoją urodzeniową gwiazdę!

Nadine Lu

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram