Sprawdź, z jakimi magicznymi mocami się urodziłeś, zgodnie ze swoim znakiem zodiaku

Miłość w znakach zodiaku

Astrologia jest sztuką przewidywania przyszłości (ale też sztuką opisu teraźniejszości i przeszłości) w oparciu o położenie ciał niebieskich na nieboskłonie.

Jeśli chcesz nauczyć się analizowania wpływu ciał niebieskich na swoje życie, zajrzyj tutaj: Astrologia dla początkujących (Spis treści)

Słońce, najpotężniejsza “planeta” (to w rzeczywistości gwiazda, ale w astrologii Słońce i Księżyc są nazywane planetami), przepowiada naszą osobowość i siłę witalną. Z drugiej strony, położenie Księżyca ujawnia nasze talenty oraz wewnętrzny czar, wdzięk i urok.

Przeczytaj o mocach układu swojego Słońca, Księżyca oraz innych planet i zobacz, z jakimi darami i magicznymi mocami się urodziłeś.

BARAN

Baranem rządzi odważny i potężny Mars. Baran to namiętny przełom miedzy zimą a wiosną. Kolor związany z tym znakiem zodiaku to czerwony (czerwony jak ogień, czerwony jak mak, który wyrasta z martwej ziemi zimy).

Osoby urodzone pod wpływem Barana mają naturalną zdolność aktywowania i energetyzowania potężnych amuletów, talizmanów itp., ponieważ są “owładnięte” Siłą Wiosny. Kluczem do wejścia w ich magię jest entuzjazm.

Mają naturalne zdolności uzdrawiające i moc przekazywania energii życiowej. Świetnie radzą sobie z wypędzaniem złych duchów i egzorcyzmami, oraz usuwaniu z pola doświadczenia wszystkiego, co jest niechciane.

Magiczne przedmioty pomocne w uzdrawianiu znajdziesz w naszym sklepie


BYK

Bykiem rządzi urocza i czarująca Wenus. Czas Byka to czas, w którym wiosna przejmuje swoje panowanie nad ziemią i wszystko znowu staje się nowe, wszystko zaczyna się od początku. Kolorem Byka jest kolor zielony (zieleń liści – promieniująca zieleń ziemi).

Osoby urodzone pod wpływem Byka mają naturalny talent do manifestacji. Najlepiej władają czarami mającymi przynosić bogactwo i szczęście (dla wielu zielony jest kolorem szczęścia) oraz wszystkie ziemskie rozkosze.

Kluczem do aktywacji ich mocy jest ich seksualność i satysfakcja.

Magiczne przedmioty wspierające energię seksualności znajdziesz w naszym sklepie


BLIŹNIĘTA

Bliźniętami rządzi jasny i zawsze w ruchu Merkury. Związany z nimi kolor to żółty (jak na małych dzikich kwiatach, a także kolor Słońca).

Bliźnięta powiązane są z Żywiołem Powietrza, żywiołem, który łączy nas wszystkich. Właśnie dlatego Bliźnięta dokonują cudów, kiedy rzucają zaklęcia, aby wpływać na sprawy intelektualne i komunikację. Mogą łatwo wpływać na wszelkiego rodzaju ruchy (myśli, emocji, energii itp.) i podróże. Bliźnięta mogą posiadać wielkie zdolności telepatyczne i są bardziej biegli w projekcji astralnej.

Kluczem do aktywacji ich magicznych mocy są pasja i oddanie. Muszą być naprawdę zainteresowani tym, co robią, ponieważ łatwo tracą koncentrację i zapał.

Magiczne przedmioty pomocne w utrzymaniu motywacji znajdziesz w naszym sklepie


RAK

Nad Rakiem rządy sprawuje Wielka Dama Nocnego nieba – Księżyc. Kolor związany z Rakiem to srebro, kolor jaśniejącego Księżyca.

Rak związany jest z wodą. Żywioł Wody króluje nad emocjami i miłością, i dlatego zaklęcia miłości i przyjaźni są perfekcyjne, gdy rzucają je Raki. Raki są również doskonałe we wróżbiarstwie i przepowiedniach, pod warunkiem, że będą potrafiły porzucić swoje wątpliwości.

Kluczem do aktywacji ich magicznych mocy jest bezpieczeństwo. Raki muszą czuć się bezpiecznie, aby przebudzić i uwolnić swoje magiczne moce. Podczas wykonywania czaru upewnij się, że nikt nie będzie ci przeszkadzał.

Magiczne przedmioty, których energia wzbudzi w tobie poczucia bezpieczeństwa, znajdziesz w naszym sklepie


LEW

Lwem rządzi chwalebne i wiecznie lśniące Słońce. Kolor, który kojarzy się z Lwem, to kolor złota (odcień pomarańczowego – barwa promieni wschodzącego Słońca).

Lew powiązany jest z Żywiołem Ognia, a zaklęcia w których Lwy są najbardziej utalentowani, dotyczą sławy (zwiększaniu sławy i popularności) i wszelkiego rodzaju przyjemności (w tym także przyjemności seksualnych).

Kluczem do aktywowania magicznej mocy Lwa jest uświadomienie sobie jego Boskiego pochodzenia. Lew musi czuć się jak król (lub królowa) i nie ma lepszego sposobu, aby to zrobić, jak uświadomić sobie Boskie źródło w sobie.

Magiczne przedmioty budzące odwagę i siłę znajdziesz w naszym sklepie


PANNA

Panną rządzi mądry i praktyczny Merkury. Kolor z którym powiązana jest Panna to niebieski i bladoniebieski (błękit nieba). Chociaż jest to znak Ziemi, prawie zawsze Panny zatracają się i gubią w obowiązkach, próbując dowiedzieć się, jak służyć i zaspokajać potrzeby innych. To dlatego błękit nieba podnosi je na duchu i pomaga im przypomnieć sobie ich Boskie pochodzenie, ich prawdziwą Naturę wolną od zobowiązań.

Panna dokonuje cudów, gdy ma do czynienia z zaklęciami uzdrawiania i wszelkiej ewolucji (materialnej lub duchowej). Z powodu jej naturalnej zdolności radzenia sobie z wieloma problemami i ludźmi w tym samym czasie, odnosi spektakularne efekty w zaklęciach telepatycznych i przynoszących pokój.

Kluczem dla Panny, aby aktywować swoje magiczne moce, jest pamiętać, że nie jest jedynie swoim ciałem, tylko że pochodzi z Boskiego źródła z którym stanowi jedność. Ponadto musi zawsze skupiać się na jasnej stronie Życia i pozostawić swoje lęki i wątpliwości za sobą.

Magiczne przedmioty wspierające duchowość znajdziesz w naszym sklepie


WAGA

Wagą rządzi spokojna i piękna Wenus. Waga jest powiązana z Żywiołem Powietrza, a odpowiadający jej kolor to jasno-fioletowy i różowy.

Waga ma naturalny talent do zaklęć związanych z pięknem, urokiem, splendorem i baskiem. Ma także wspaniałe efekty, gdy chodzi o zaklęcia przywracające pokój i równowagę (czy to w związku, w ciele, w rodzinie itp.).

Kluczem do aktywowania magicznych mocy przez Wagę jest czuć się jak Wielka Czarodziejka/Czarownik, chociaż czasami wcale tak nie jest, na tym należy się skoncentrować. Szukaj tego uczucia, wiesz, że je w sobie masz!

Magiczne przedmioty wspierające wewnętrzną równowagę znajdziesz w naszym sklepie


SKORPION

Skorpion jest pod rządami Plutona i Marsa. Kolor, z którym jest powiązany, to czerwony (ten z krwi i wiśni).

Skorpion jest związany z Żywiołem Wody. Skorpiony są świetne podczas manipulowania energią i dlatego mogą tworzyć potężne magiczne uroki i sigile. Mają bardzo silną intuicję. Ich instynkty są prawie nieomylne i są powiązane z ich doskonałymi umiejętnościami przetrwania. Rzucają potężne zaklęcia związane z seksualną przyjemnością. Skropiony są też dobre w magii ochronnej, neutralizują zaklęcia i usuwają przeszkody. Ze względu na swoją łatwość w dostosowaniu się do każdego nowego środowiska, skropiony są równie dobre, jeśli chodzi o wszystkie czary, które mają do czynienia ze zmianą.

Kluczem do aktywowania mocy magicznych Skorpionów jest wykorzystanie ich instynktów, im bardziej prymitywnych, tym lepiej. Muszą też pozostawać skupione na danej sprawie.

Magiczne przedmioty wspierające intuicję znajdziesz w naszym sklepie


STRZELEC

Strzelcem rządzi mądra i pomyślna planeta Jowisz. Kolor związany ze Strzelcem to kolor purpurowy (królewski purpurowy).

Strzelec powiązany jest z Żywiołem Ognia. Jest świetny, gdy rzuca zaklęcia, które wpływają na podróż (tą wewnętrzną, jak i fizyczną) i/lub podróżowanie do innych życiowych królestw (dziedzin życia, zainteresowań, celów itp.). Jowisz pobłogosławił Strzelców umiejętnością bycia źródłem szczęścia i optymizmu, dzięki czemu są wspaniali w uzdrawianiu negatywnych emocji. Strzelec może sięgnąć do Mądrości Duchowej – prawie w każdej chwili – i uzyskać dostęp do informacji, które dla większości są niedostępne lub zabronione.

Kluczem do aktywowania magicznych mocy przez Strzelca jest niezachwiany wewnętrzny, szczery optymizm. Musi czuć płomień szczęścia płonący w swoim sercu. Poczucie, że “wszystko będzie w porządku” jest kluczem do sukcesu.

Magiczne przedmioty wspierające poczucie wewnętrznego szczęścia znajdziesz w naszym sklepie


KOZIOROŻEC

Koziorożcami rządzi mądry i silny Saturn. Kolor, z którym jest powiązany, to czerń (czerń nocy i ołowiu).

Koziorożec może dokonywać cudów, gdy ma do czynienia z zaklęciami bogactwa i kariery. Koziorożce mają naturalną zdolność do znalezienia sposobów na osiągnięcie swoich celów i zaspokojenia swoich ambicji. Są również świetne, gdy sięgają do mądrości swoich przodków.

Koziorożce mogą odnieść sukces w większości zaklęć, ponieważ kluczem do ich magicznych mocy jest determinacja. Gdy już mają kontakt ze swoją determinacją i niezachwianą wolą, to gdy w życiu na coś się zdecydują, zawsze to osiągną!

Magiczne przedmioty wspierające drogę do sukcesu znajdziesz w naszym sklepie


WODNIK

Wodnikiem rządzi zarówno Uran, jak i Saturn. Powiązany z nim kolor to niebiesko-szary (jak dym).

Wodnik jest powiązany z Żywiołem Powietrza. Najlepiej sprawdza się w zaklęciach wyzwalających i łamiących wszelkiego rodzaju więzy, kajdany, przywiązania. Pragnienie wolności daje Wodnikom siłę do przerywania negatywnych zaklęć, przekleństw i nałogów. Wodnik ma również wielkie naturalne zdolności do projekcji astralnej i zdalnego odczytywania energii (aury, myśli, uczuć itp.) innych.

Kluczem Wodnika do aktywowania swoich magicznych mocy jest „oddychanie powietrzem” wolności i wyjątkowości. Swoje czary musi dostosować do siebie, tak, by były wyjątkowe i w jedyne w swoim rodzaju.

Chalkopiryt, kamień, którego energia pomaga w odcinaniu energetycznych więzów, znajdziesz w naszym sklepie


RYBY

Ryby są pod rządami Neptuna i Jowisza. Związany z nimi kolor to czysty biały i ciemny niebieski (jak głębia oceanu).

Ryby są powiązane z Żywiołem Wody. Dokonują cudów, gdy mają do czynienia z zaklęciami innego świata. Mogą skutecznie ingerować w świat snów i manipulować snami tak, aby wspierały intuicję, wróżby, manifestację w świecie jawy itp. Iluzja jest ich mocą i mogą tworzyć silne imaginacje dla uzdrowienia i wzmocnienia. Świetnie sprawdzają się również w kontaktach z duchami i magicznymi istotami, jak wróżki czy anioły.

Kluczem do aktywacji ich magicznych mocy jest wizjonerstwo i wyobraźnia. To, o czym myślimy, jest prawdziwe (a przynajmniej może stać się rzeczywistością). Wyobraźnia Ryb ma wielką moc.

Magiczne przedmioty pomagające w uzdrawianiu znajdziesz w naszym sklepie


Źródło: consciousreminder.com/2017/07/16/magical-powers-born-according-zodiac-sign 

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram