Srebrna aura – niezwykły kolor pola energetycznego, odcień ochrony i barwa intuicji

Srebrna aura

Srebro jest kolorem obfitości duchowej i fizycznej. Znaczenie srebrnej aury w skrócie to – boskość, oświecenie i moc. Każdy kolor aury ma swoje charakterystyczne znaczenie, jednak odcień srebrny jest dość rzadki. Jeśli więc twoja aura jest srebrna, możesz mieć pewność, że jesteś wyjątkową istotą. Jakie tajemnice może skrywać jeszcze odcień srebra?

Kolory aury zmieniają się, mieszają się ze sobą w zależności od nastawienia, zdrowia czy otoczenia w którym przebywamy. Dosłownie każdego dnia mogą przybrać inny odcień. Właśnie z powodu mieszania się barw, zdarza się, że ktoś może poszczycić się odcieniem aury w kolorze srebrnym.

Może cię również zainteresować artykuł: Rozwiń swoje zmysły do poziomu “Jasności”

Źródło: pixabay.com

Co może oznaczać srebrna aura i co symbolizuje?

Srebro jest kolorem kobiecej intuicyjnej mądrości, oznacza przebudzenie kosmicznego umysłu. Barwa ta, symbolizuje również tajemnicę, ukryty potencjał, magię i moc. Pojawianie się takiego koloru aury może oznaczać, że doświadczamy wzrostu, jesteśmy pełni wyobraźni i kreatywności. Migocząca srebrna poświata, ogólnie rzecz biorąc, oznacza dobrze rozwinięte umiejętności psychiczne. Ludzie mający taki kolor naprawdę są uzdolnieni. Zdolności psychiczne oraz intuicja są rozwinięte na najwyższym poziomie, ale to nie wszystko. Jeśli srebrna barwa pojawia się w polu energetycznym, może to oznaczać, że dana osoba otrzymuje pomoc i wsparcie od duchów oraz istot niematerialnych. Srebrny kolor również oznacza ochronę, utrzymuje on bowiem negatywną energię z dala i oczyszcza strefy psychiczne. Ponadto rozprasza wszystkie ciemności z życia.

Osoby posiadające srebrną aurę

Zwykle osoby posiadające aurę w takim kolorze przyjmują role nauczycieli, mentorów czy doradców, ze względu na swoje wszechstronne możliwości i wiedzę. Posiadają bardzo silne duchowe zrozumienie, dzięki niemu potrafią inspirować innych. Dodatkowo, są to osoby, które doskonale odnajdują się w nowym otoczeniu i szybko dostosowują się do przeróżnych środowisk. Jednostki ze srebrną aurą posiadają bystry i zdyscyplinowany umysł, który pomaga w rozwiązywaniu problemów. Zwracają uwagę na małe rzeczy i potrafią poskładać je w jeden duży obraz. Zbierając elementy w jedną całość otrzymują nowe, nietuzinkowe rozwiązania. Podczas swoich badań nie dają się porwać emocjom, skupiają się tylko i wyłącznie na odpowiednim celu. Wiedzą dokładnie kiedy serce słabnie w podejmowaniu decyzji i w jakim momencie oddać kontrolę mózgowi. Ludzie ze srebrną aurą postrzegani są przez otoczenie jako atrakcyjne osobowości z naturalną pewnością siebie i zdolnością do rozwiązania każdej stresującej sytuacji.


Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają na warsztaty internetowe: CZAKRA SAKRALNA – Świętość KREACJI!


Korzyści i wady posiadania srebrnej aury

Niektórzy ludzie, wyjątkowo uzdolnieni, przez większość czasu mogą poszczycić się srebrną aurą. Natomiast inni, mogą doświadczyć wybuchowych połączeń, które mieszają ze sobą kolory, w skutek czego wychodzi odcień srebra. Po zerwaniu połączenia aura powoli wraca do swoich standardowych kolorów.

Jeśli twoja aura jest srebrna przez długi okres czasu:

  1. Ludzie ze srebrną poświatą w starożytności postrzegani byli jako wyjątkowi. Nierzadko nazywani błogosławionymi. Połączenie z boskością oraz światem duchów jest stałe i ciężko rozerwać takie powiązanie.
  2. Srebrna aura reprezentuje osoby, które wykorzystują odpowiednio swoją intuicje na najwyższym poziomie.
  3. Osoby posiadające srebrne pole auryczne mają lepsze predyspozycje do projekcji astralnych czy podróżowania między wymiarami.
  4. Ten kolor pola energetycznego sprawia, że człowiek staje się silniejszy, samo życie nabiera rozpędu.
  5. Osoby, które mają srebrną aurę łatwiej zrywają więzi z toksycznymi ludźmi, są chronieni przed wampirami energetycznymi. Ponadto szybciej wzmacniają relacje z odpowiednimi przyjaciółmi.

Mimo wielu korzyści i przywilejów związanych z tym nadzwyczajnym kolorem aury, odcień ten ma swoje wady, które mogą odbijać się na naszym zdrowiu. Zbyt długo utrzymująca się srebrna aura jest wskaźnikiem nadmiernego połączenia z przestrzenią duchową. Wpływa to szczególnie na ciało fizyczne. Prowadzi to, do osłabienia organizmu i zmniejszenia naturalnej odporności na choroby.

Posiadając srebrną aurę możemy być spokojni podczas podejmowania decyzji. Taka umiejętność jest korzystna nie tylko dla nas, ale także osób, które przebywają w naszym otoczeniu. Kolor ten przynosi ze sobą wiele korzyści. Niestety, srebrna aura jest efektem intensywnej pracy duchowej i rozwoju trwającego niejedno wcielenie, dlatego tylko najwytrwalsi i zdeterminowani mogą osiągnąć taki poziom.

Może cię również zainteresować artykuł: Czakra sakralna – Swadhisthana czyli słodycz. Wędrówka świadomości poprzez system czakr

Aniela Frank

Źródła:
trustedpsychicmediums.com/aura-colors/silver-aura-guide/
psychicelements.com/blog/what-does-it-mean-to-have-a-white-or-silver-aura/
consciousreminder.com/2017/11/25/silver-aura-means/
spiritualunite.com/articles/silver-aura-meaning/
paranormal.lovetoknow.com/about-paranormal/meaning-silver-gold-auras

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram