Stań się wolnym człowiekiem *** Rytuał Uwolnienia ***

*** Rytuał Uwolnienia ***

Stań się wolnym człowiekiem

***

Webinar archiwalny w PROMOCYJNEJ CENIE:

99 zł zamiast 147 zł

webinar (wykład i Rytuał Anielski)

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/RytualUwolnienia

***

Dostajemy od Was masę pytań o nasze webinary i Rytuały. Często brakuje czasu, odpowiedniej energii osobistej, właściwego nastawienia i po prostu moment, w którym odbywa się nasze wydarzenie, nie jest dla Was odpowiedni. Jednak bez względu na to chcielibyście wziąć udział w webinarze o interesującej Was tematyce. Postanowiliśmy zatem odświeżać niektóre z naszych archiwalnych materiałów jako live stream w konkretnej dacie, której energia, opierając się na astrologicznych koordynatach dnia, wspiera temat i cel danego Rytuału. Tym samym generujecie na żywo energię grupową, która wspólnie kumuluje Moc.

To wydarzenie jest o wolności! O jej każdym przejawie w widocznej dla nas skali i o jej istocie, o najwyższej wibracji z niej płynącej.

Ale jest i o nas samych, o każdej iskierce woli i wolności w nas samych. Jesteśmy bowiem Bogiem w działaniu. Światłem w czynieniu.

***

Niewolnikiem nie jest się tylko wtedy, gdy ma się założone na nadgarstki stalowe kajdany. One nie muszą być widoczne w materii. Mogą być założone na nasz umysł w formie kodów percepcyjnych, a także zniewalać ciało poprzez choroby czy blokady. Mogą również zniewalać naszą Duszę. Na szczęście każde jarzmo można z siebie zrzucić. Wystarczy tylko wiedzieć jak.

We współczesnym świecie od samych narodzin narażeni jesteśmy na różnego rodzaju oddziaływania, które mają na celu ograniczenie naszej percepcji, świadomości, wolności. Organizacje religijne nakładają na nas pieczęci, blokady, a rodzina, przyjaciele, partnerzy podświadomie wgrywają nam programy, które dotykają tak naprawdę każdej dziedziny naszego życia i wpływają na nasze decyzje i wybory. W efekcie, zamiast być w pełni świadomymi i żyć zgodnie ze swoją wolną wolą i celem Duszy, popełniamy ciągle te same błędy. Wtłaczamy się w kolejne schematy, nie potrafimy wyjść z uzależnień – od konkretnych emocji, uczuć, zachowań, powiązań.

To nie musi tak wyglądać. Jeżeli czujesz się gotowy, aby zakończyć to doświadczenie i rozpocząć swoje życie podejmij decyzję – teraz! Jesteś odważny i świadomy. Nie potrzebujesz już dłużej doświadczać z zamkniętymi oczami, tę lekcję masz za sobą. Przygotuj się na nowy strat, pozbywając się swoich ograniczeń. Zdejmij wszystkie blokady, pieczęci i programy. Otwórz się na cud życia!

Rytuał Uwolnienia to silny rytuał oczyszczający, podczas którego wejdziesz w głęboki stan wizyjny. Rytuał uwolni Cię on od poczucia winy — zgodnie z Wolą Duszy i najwyższym dobrem. Podczas tej głębokiej podróży głos Anji przeprowadzi Cię bezpiecznie przez proces zdejmowania blokad i wskaże nowe drogi i kierunki rozwoju, w których powinieneś się realizować zgodnie ze ścieżką Twojej Duszy. Podczas tego niezwykle silnego Rytuału Anielskiego zdejmiesz blokady, pieczęci i ograniczenia. Odblokujesz programy oraz otworzysz się na siebie i Wszechświat, abyś mógł doświadczać piękna życia, bez żadnych wpływów. Zobaczysz, czego naprawdę pragniesz, co Cię uszczęśliwia i sprawia, że rozkwitasz. Otwórz się na prawdę – Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo!

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/RytualUwolnienia

***

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram