Sukces – polub pieniądze z wzajemnością i zrealizuj marzenia!

*** SUKCES ***

Polub pieniądze z wzajemnością i zrealizuj marzenia!

***

Webinar archiwalny w PROMOCYJNEJ CENIE:

72 zł zamiast 99 zł

webinar (wykład i Rytuał Anielski)

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/PrzyciagnijSukces

***

Dostajemy od Was masę pytań o nasze webinary i Rytuały. Często brakuje czasu, odpowiedniej energii osobistej, właściwego nastawienia i po prostu moment, w którym odbywa się nasze wydarzenie, nie jest dla Was odpowiedni. Jednak bez względu na to chcielibyście wziąć udział w webinarze o interesującej Was tematyce. Postanowiliśmy zatem odświeżać niektóre z naszych archiwalnych materiałów jako live stream w konkretnej dacie, której energia, opierając się na astrologicznych koordynatach dnia, wspiera temat i cel danego Rytuału. Tym samym generujecie na żywo energię grupową, która wspólnie kumuluje Moc.

***

Pieniądze są energią i powinny być dla ludzi narzędziem do płynnego poruszania się w materialnej rzeczywistości, tymczasem w większości stanowią tabu, przeszkodę lub generator stresu. Niestety, energia wyczuwa nasze podejście, potrafi odwzajemnić relację, którą z nią nawiązujemy, więc zdarza się, że w teorii dobrze prosperujący biznes doprowadza właściciela na skraj finansowego wyczerpania. Dlaczego tak jest? Dlaczego niektórzy mają wrażenie, że pieniądze ich nie lubią? Dlaczego tak trudno jest nam przyciągnąć dostatek i skorzystać z dobrodziejstw, które życie w Materii ma nam do zaoferowania?

Najczęściej winę za to ponosi schemat niezasługiwania – na tyle mocno wdrukowany w naszą strukturę, że właściwie niewiele osób potrafi spojrzeć na życie spoza niego. Mamy wrażenie, że cały dostatek Wszechświata trzyma się z daleka od nas, ponieważ nie potrafimy na niego… zasłużyć!

Tymczasem Naturą Ziemi jest obdarzać. Człowiek, będący idealnym połączeniem sfery kosmicznej i ziemskiej, jest stworzony do tego, by cieszyć się darami obydwu tych światów. Jeśli dodatkowo zdaje sobie sprawę z tego, co dokładnie stanowi jego marzenia, czego spełnienie pragnie, co da mu szczęście i ukoronuje jego starania, ma wszelkie powody ku temu, by otworzyć się na otrzymywanie i odkryć, jak naprawdę – bez limitów, zakrzywień i sztucznych podziałów – działa Życie!

Jeśli wierzysz w to, że Twoje pragnienia przyniosą Światu Dobro, gdy zostaną zmanifestowane, skąd wątpliwość odnośnie tego, czy możesz je spełnić? Jeśli Twoje Marzenia uczynią ten świat lepszym Czasem i lepszym Miejscem, skąd wahanie i niepewność, czy Świat Ci na to pozwoli?

Na naszych zajęciach dowiesz się, jak przekonwertować dotychczasowe metody myślenia o Rzeczywistości w sposób, który jednoznacznie doprowadzi Cię do upragnionych sukcesów i który pomoże Ci “odzyskać prąd” z każdej porażki, by zbudować się jeszcze mocniejszym i pełniejszym w działaniu!

W planie warsztatów między innymi:

  • Czym przyciągasz Obfitość, a czym od niej uciekasz?
  • Anielski Rytuał Prosperity – dzięki niemu okazje do zarobienia pieniędzy pojawią się w Twoim życiu, a “pech” w dziedzinie finansów zostanie zdiagnozowany i odcięty;
  • Metody inwestowania energii – nauczysz się, jak lokować potencjał energetyczny typowych codziennych czynności, by przekuć je w trwały, stabilny dostatek;
  • Odblokowanie się na przypływ energii wzrostu i rozwoju – dzięki temu nauczysz się rozpoznawać okazje warte uwagi;
  • Odcięcie negatywnych schematów finansowych, przepracowanie schematy biedy w procesie rytualnym;
  • List do Duszy – rytuał umacniający komunikację pomiędzy Tobą a Twoim Najwyższym JESTEM;
  • Rytuał Przyciągania i Rytuał Odcinania – już teraz zastanów się, co pragniesz przyciągnąć do swojego życia, a czego się pozbyć.

***

UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

***

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz-możesz dołączyć do nas!

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram