31 stycznia 2018: Niebiesko-Krwawy Superksiężyc, który zwiastuje wyższe stany świadomości

superksiężyc

Nadchodzi niezwykły czas, niezwykła noc. 31 stycznia przyniesie nam bardzo potężny Niebiesko-Krwawy Superksiężyc (z ang. Super Blood Blue Moon). Co to dokładnie oznacza?

Superksiężyc – oznacza, że Srebrny Glob będzie znajdował się w najmniejszej z możliwych odległości od Ziemi. Dzięki temu jego widoczność będzie bardzo duża, a oddziaływanie energetyczne niezwykle silne.

Krwawy Księżyc (Blood Moon) – to po prostu inna nazwa zaćmienia księżyca podczas którego tarcza Księżyca przybiera kolor czerwony. To zjawisko jest stosunkowo rzadkie, ostatni raz widzieliśmy je w 2014r.

Niebieski Księżyc (Blue Moon) – oznacza drugą pełnię księżyca w ciągu jednego miesiąca. Ilekroć w miesiącu są dwa Księżyce w pełni, drugi nazywany jest Niebieskim Księżycem. Jest to również niezwykle rzadkie zjawisko i czyni to zaćmienie szczególnie istotnym.

Ostatni raz doświadczyliśmy takiego Księżyca aż 150 lat temu.

Ilekroć mamy tak rzadkie wydarzenie na niebie jak to, odczuwamy jego silną energię i może ona powodować ogromne fale w naszym układzie energetycznym i mieć duży wpływ na ciało, umysł i duszę.

Zaćmienia zawsze przychodzą w cyklach, a ten Niebiesko-Krwawy Superksiężyc jest powiązany z zaćmieniami z lutego i sierpnia 2017r. Oznacza to, że wszelkie życiowe lekcje, projekty, działania i decyzje, które były ważne w tamtym czasie, dobiegają końca, a ty będziesz w stanie doprowadzić je do zamknięcia i wzmocnienia energetycznego.

Pomyśl o tym, co było dla ciebie ważne i co cię poruszyło w tamtych okresach, w szczególności podczas zaćmienia Słońca, które miało miejsce 21 sierpnia 2017 r. Kiedy będziesz się nad tym zastanawiać, zwróć uwagę na to, jak ten okres miał wpływ na poziomie duchowym i emocjonalnym, a nie tylko na poziomie fizycznym i zewnętrznym.

Rok 2017 był rokiem transformacji dla wielu ludzi, a miesiące od czasu sierpniowego całkowitego zaćmienia Słońca pozwoliły, aby sprawy ruszyły w nowym kierunku.

Nowa Energia

Styczniowe zaćmienie tego roku nie tylko pomoże w rozwiązaniu i zamknięciu lekcji z drugiej połowy roku 2017, ale także otworzy i uruchomi nową energię, z którą wszyscy będziemy pracować aż do następnego cyklu, zaćmienia w lipcu i sierpniu 2018 r.

Zaćmienia często przynoszą punkty zwrotne w naszym życiu. Często inicjują zmiany i oświetlają obszary naszego życia, które wymagają uwagi. Księżyc reprezentuje nasze emocje, które odzwierciedlać będą nasze poczucie bezpieczeństwa lub jego brak, gdy przemierzamy przez świat. Podczas zaćmienia nasze poczucie bezpieczeństwa i komfortu często są w pewien sposób zachwiane, a my mamy okazję naprawdę spojrzeć do wnętrza i odkryć nasze lęki, nadzieje, marzenia i prawdę o sobie.

Ten Niebiesko-Krwawy Superksiężyc wpadając w pas na sferze niebieskiej ognistego znaku Lwa, poprowadzi nas, abyśmy przejęli kontrolę nad naszym życiem i przyjęli rolę króla lub królowej naszej własnej dżungli. Inaczej mówiąc, to najlepszy czas, by wziąć pełną odpowiedzialność za nasze życie, nasze emocje, wybory i to, co nas spotyka. Więcej o odpowiedzialności przeczytasz w artykule: Odpowiedzialność za siebie!

Ponieważ jest to energia pełni Księżyca, większość działań, które będziemy musieli podjąć, obejmie oczyszczanie energii, wzorców, przekonań i emocji powstałych w przeszłości i uwolnienie się od nich.

Nawet jeśli ognista energia Lwa będzie chciała, abyśmy działali, istnieje również potrzeba introspekcji i oczyszczenia się od wewnątrz. W rzeczywistości ukryte prawdy i zakopane głęboko emocje prawdopodobnie zostaną mimowolnie poruszone i pobudzone w czasie zaćmienia, a twoim zadaniem jest pozwolić, aby bez oporu wszystko to się ujawniło i ułożyło w odpowiedniej perspektywie, a następnie przetransformowało, zanim poznasz najlepszy sposób działania i go wdrożysz w życie.

Zaćmienia zawsze są naładowane emocjonalnie, a to 31 stycznia w szczególności. Ten dzień prawdopodobnie zwiększy twoją wrażliwość i obudzi uśpione lub wypierane emocje. Więcej o wrażliwości możesz przeczytać w artykule: Otwórz drzwi do niesamowitego świata wrażliwości. 

Stare rany z przeszłości mogą się ponownie ukazać, a ty możesz mieć wrażenie, że taplasz się w jakimś emocjonalnym błocie, przez które musisz przejść, by móc się od niego uwolnić i zrozumieć, co się wokół ciebie dzieje. Jeśli rzeczy  w tym czasie stają się intensywne lub twoje poczucie bezpieczeństwa jest mocno zachwiane, to pamiętaj, że dzieję się to po to, abyś mógł dokonać pewnych pozytywnych zmian w swoim życiu. Pamiętaj, że zawsze masz w sobie moc i siłę oraz duchowe wsparcie, by poradzić sobie z lekcją, która się pojawia. Zaufaj i poddaj się prowadzeniu.

Kiedy przejdziesz przez te lekcje i uwolnisz się od swoich lęków, poczujesz się bezpieczny od wewnątrz, a to z kolei przyniesie ci pewność wyrażania swojej prawdy, bycia tym, kim jesteś i realizowania swoich marzeń. To zaćmienie pomoże ci znaleźć drogę do siebie i swoją wewnętrzną siłę, dzięki czemu odzyskasz połączenie ze swoim prawdziwym Ja, swoją odwagą, miłością i pewnością tego, co masz robić w życiu.

Jeśli pozwolisz, aby energia tego Niebiesko-Krwawego Superksiężyca wniknęła w twoje życie i zaakceptujesz zmiany oraz przyjmiesz inspiracje, które przynosi, naprawdę otrzymasz ogromny impuls do tworzenia życia o nowej, wyższej duchowej wibracji. Osiągniesz stan, w którym możesz czuć się pewnym siebie, kochanym i wspieranym przez swoje wewnętrzne duchowe Ja i świat wokół siebie. Stan, w którym masz pewność, że jesteś sobą i żyjesz zgodnie z wewnętrzną prawdą. Aby osiągnąć taki stan bycia, musisz połączyć się ze swoim centrum serca i dostroić się do tego intuicyjnego głosu mądrości. Pomocnym w tym czasie mogą okazać się wskazówki z artykułu: Jak wejść na wyższą wibrację? 

Kobieca energia

Te całkowite zaćmienie Księżyca przyniesie silną kobiecą, ale zarazem łagodną i wrażliwą energię, która naprawdę pomoże połączyć się ze swoim (duchowym) sercem, które wszyscy mamy w sobie. Musimy tylko na to pozwolić.

W rzeczywistości, silna energia kobieca skupiona wokół tego zaćmienia Księżyca, prawdopodobnie spowoduje również globalne zmiany dla kobiet. W obecności tej energii możemy doświadczyć wzrostu kobiecej siły i skupienia się na równych prawach dla kobiet.

Kształtowanie energii roku 2018

Niebiesko-Krwawy Superksiężyc to zdecydowanie wyjątkowe wydarzenie niebiańskie, które naprawdę ukształtuje kierunek i energię tego roku. Najlepiej jest zatrzymać się tego dnia, poddać się i dołączyć do przepływu Wszechświata.

Jest to niezwykle intensywne zaćmienie i prawdopodobnie będziesz odczuwać jego działanie przez kilka tygodni, aż energia się uspokoi. Po prostu bądź dla siebie łagodny i obserwuj wszelkie pojawiające się motywy, problemy lub wzorce. Jeśli coś zaczyna odpadać z twojego życia, albo jeśli coś nagle się skończy w czasie zaćmienia, zaufaj, że to dla twojego dobra i pozwól, aby wszystko przebiegło naturalnie.

Bardzo pomocny tego dnia może okazać się RYTUAŁ UWOLNIENIA, z którym zrzucisz swoje blokady, programy i ograniczenia. Jeśli chcesz wziąć w nim udział, wystarczy, że klikniesz w link: Rytuał Uwolnienia – Stań się WOLNYM człowiekiem! 

 

Źródło: consciousreminder.com/2018/01/22/super-blood-blue-moon-eclipse-january-31st-2018-higher-state-consciousness/
Zdjęcia: unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

2 myśli nt. „31 stycznia 2018: Niebiesko-Krwawy Superksiężyc, który zwiastuje wyższe stany świadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *