Duchowa SuperWoman – kim jest

SuperWoman

Siła to nie tylko mięśnie. To również mentalna moc – zdolność do radzenia sobie w trudnych sytuacjach, nadzieja i upór pomimo porażek, opanowanie, cierpliwość i optymizm. Dowiedz się jak silne mentalnie kobiety zachowują się i zostań jedną z SuperWoman! A może już tak żyjesz?

  1. Cieszy się ze swoich sukcesów.

Wielu z nas zostało wychowanych w przekonaniu, że chwalenie się to przejaw narcyzmu. To nie przystoi kulturalnym ludziom. W Polsce wciąż łatwiej rozmawia się o porażkach niż o sukcesach. Takie zachowanie jednak nie jest wspierające ani dla nas, ani dla naszych rozmówców. SuperWoman jest świadoma różnicy między byciem dumną z siebie, a postawą narcystyczną. Nie wstydzi się rozmów o swoich osiągnięciach. Docenianie siebie to przejaw miłości do siebie oraz sposób na pomnażanie sukcesów. Jednocześnie możesz inspirować innych ludzi do podejmowania ryzyka i odnoszenia ich własnych zwycięstw!

  1. Porównuje się tylko z samą sobą.

Porównywanie się z innymi jest frustrującą aktywnością. Zawsze znajdzie się ktoś lepszy od nas. To spowoduje pogorszenie naszego nastroju i często obniżenie naszej wiary w siebie. Może też wywoływać uczucia zazdrości i zawiści lub ucieczkę w marzenie “a gdybym tylko miała…”. Dodatkowo, droga każdego z nas jest zupełnie inna i nie da się porównać życia dwojga ludzi. Mamy różne warunki, charaktery, predyspozycje i doświadczenia. Zamiast porównywać się – inspirujmy się i uczmy od innych. SuperWoman porównuje się tylko z samą sobą, spoglądając w przeszłość i teraźniejszość.

Może cię również zainteresować artykuł: Kobieta tantryczna w świecie: Jak odkryć swoją Dzikość i Pewność Siebie

Źródło: pixabay.com

  1. Wierzy w siebie i nie przyjmuje roli ofiary.

Każdy z nas ma chwile słabości oraz niepowodzenia na swoim koncie. SuperWoman nie załamuje się wówczas, nie ukrywa też wrażliwej części siebie przed innymi. Ufa sobie i wierzy w siebie. Wie, że tworzenie bliskich i znaczących więzi polega również na odkrywaniu siebie w takich chwilach. Chwile zwątpienia i niepowodzeń nie przejmują kontroli nad jej życiem. Ta kobieta wie, że prędzej czy później osiągnie swój cel. Bez względu na bieżące okoliczności.

  1. Rozumie, że perfekcjonizm to wróg sukcesu.

SuperWoman wyleczyła się z perfekcjonizmu. Pozwala jej to podejmować więcej ryzyka i prób na drodze do swoich celów. Szybciej też je realizuje. Jej standardy są wysokie, jednak poprzeczka nigdy nie jest za wysoka. Dzięki temu jest zadowolona z siebie i wierzy w możliwość realizacji zadań. Jest świadoma, że perfekcjonizm to przeszkoda na drodze do satysfakcji i sukcesu.

  1. To ona ustala zasady.

SuperWoman rozumie, że zasady są ograniczające i zabijają kreatywność. Taka kobieta nie może być ograniczana. Podąża za swoją intuicją i swobodnie wyraża siebie. Dress-code, moda, czy inne masowe nakazy są dla niej zbędną klatką. Jeżeli coś wprowadza do jej życia obostrzenia, często jest gotowa zignorować to i zadziałać po swojemu. To ona ustala zasady dla siebie.


Posłuchaj Księżyca w sobie, pozwól by dawna siła i przyszłe spełnienie połączyły się, przywitaj MOC w sobie! Dołącz do warsztatów: Odrodzenie Wiedzy Marii Magdaleny – przywitaj MOC w sobie!


  1. To kobieta inspirująca i podnosząca na duchu innych.

Możemy patrzeć na innych jak na wrogów, zazdrościć im, współzawodniczyć z nimi i przechodzić obojętnie obok ich problemów. Możemy też traktować ludzi wokół siebie jak swój zespół. Jedna drużyna dusz realizujących swoje życiowe drogi. SuperWoman wybiera tę drugą opcję. Chętnie pomaga innym, inspiruje ich i poprawia samopoczucie. Umie dzielić się nadzieją i wiarą. Jednocześnie potrafi też poprosić o pomoc, gdy sama jej potrzebuje. Woli żyć w świecie równości, wzajemnego szacunku i akceptacji, niż wrogości.

  1. Cieszy się życiem.

SuperWoman wybiera radość i wdzięczność każdego dnia. Utrzymuje w sobie dziecięcy zachwyt i pielęgnuje swoją wrażliwość. Świadomie dostrzega piękno oraz pozytywy wokół i na nich skupia swoją uwagę. Wie, że bycie ponurym pesymistą to tylko jedna z dróg w życiu i woli kroczyć innymi ścieżkami. Kiedy spotkasz taką kobietę, poczujesz zastrzyk pozytywnej energii. Przypomnisz sobie o wszystkich drobnych cudach, dostępnych na co dzień. Zobaczysz, że spontaniczność, ufność, radość i otwartość to nie tylko atrybuty dzieci.

Być może zainspirujesz się do zmian. Nigdy jednak nie będzie to przymus ze strony SuperWoman, a jej wolny wybór.

SuperWoman to każda z kobiet, które pracują nad sobą i żyją świadomie. To bohaterki, które pomimo niepowodzeń, zranień i trudnych doświadczeń innych, dalej wierzą w siebie i w ludzkość. To one przejmują ster w swoim życiu. Każda kobieta może stać się jedną z nich. Wystarczy dokonywać świadomych wyborów tego, co wspierające i rozwijające.

Może cię również zainteresować artykuł: Każda kobieta powinna mieć te osiem kryształów w swojej magicznej kolekcji

Arunika

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram