I Świątynia Magii i Muzyki *Zwycięstwo Światła*

*** I ŚWIĄTYNIA MAGII I MUZYKI ***
Zwycięstwo Światła!

Zapraszamy na I Świątynię Magii i Muzyki!

Nasze Świątynię Magii i Dźwięku w Gabrielni okazały się wielkim sukcesem! Cykl warsztatów w naszym ukochanym Miejscu Mocy, ukierunkowało naszą energię w stronę osobistej Radości i Wolności i Zwycięstwa. Kto doświadczył Gabrielniowego Cudu Przemiany, ten wie, ile Piękna i Magii narodziło się na naszych oczach. To Wasza gotowość i płynąca z serca Miłość pozwoliły każdemu z nas zasiąść na tronie swojego życia i od tej pory konsekwentnie z niezachwianą pewnością stawać się Arcydziełem Swojej Duszy. Oczywiście do Gabrielni będziemy wracać 🙂

Tym razem mamy wielką przyjemność zaprosić Was na pierwszą Świątynię Magii i Muzyki!

Rozpoczynamy nowy cykl warsztatów. Tym razem będziemy wspólnie świętować na Mazurach, w naszym nowym Miejscu Mocy, które już przetestowaliśmy i serdecznie Was do niego zapraszamy. Spędzimy pięć cudowny wiosennych dni, które naładują nasze akumulatory na najbliższe miesiące. Będą to pierwsze długie warsztaty wyjazdowe w tym roku, dlatego nie może Was na nich zabraknąć!

***

Gdy Magia płynie przez Ciebie, stajesz się nią, a Twoje komórki – zestrukturyzowane wysoką, jasną energią – wibrują o niej jeszcze przez jakiś czas, przybierając formę podyktowaną poprzez energię. Tak samo działa Muzyka – gdy jej słuchasz, przenika się ona z każdym atomem Ciebie, kształtując Cię i zostawiając w nim swoją energię oraz echo brzmienia. Dlatego też postanowiliśmy podążyć za naturalnym nurtem łączenia się tych Sztuk. Muzyka i Magia mają wzmacniającą się, wzajemnie ewoluująca jakość. W których osiągają ekwilibrium w swojej formie.

Współczesna Magia to często kompozycja, która powstaje przy zderzeniu nowych potrzeb ze starymi metodami. Niekiedy w tym zderzeniu ginie Sztuka i Skuteczność, gdy nieumiejętne działanie, adaptujące dawne sposoby kształtowania Rzeczywistości, rozbija się o doczesność celów. Powstają więc koślawe twory rytualne, które łączą w sobie wzywanie starych Bogów do znalezienia miejsca na parkingu albo odniesienia do Odyna, gdy świeżo upieczony Czyniący chce poprosić o sprzyjanie w otrzymaniu podwyżki. Gdy dochodzi do kolizji tego, co dawne, z tym, co aktualne i pilne, często takie działanie nie przynosi upragnionego rezultatu.

Co więc zrobić, by sięgnąć po dawną Moc i uruchomić ją do ruchu w kierunku przyszłych planów?
Odpowiedź jest w nas.
W każdym chodzącym po Ziemi Człowieku.
Mamy ją wpisaną w siebie od tysięcy pokoleń.
Tętni w nas Muzyką, przebiega w określonym rytmie, synchronizuje nasze wewnętrzne dźwięki z całą słyszalną warstwą przekazu Natury. Pozwala nam wejść na zbieżną z tym, co w nas najważniejsze, i co od zawsze stanowiło dla nas powód, by sięgać po pomoc sił nadprzyrodzonych.

Pomiędzy Magią a Muzyką istnieje tylko jedna rzecz. Znak równości. Jak dwie kładki, przerzucone pomiędzy krainami, przechodzimy płynnie od Dźwięku do Zrozumienia, od Rytmu i Pulsu do Poczucia. Muzyka jest wyjątkowo stabilizującą praktyką dla wszystkich Czyniących, pozwala bowiem osadzić w realnym, materialnym świecie każde podjęte w energii działanie. Zatwierdza, rodząc wewnętrzną potrzebę do postaci formy słyszalnej i zauważalnej dla innych. Jest jak głos, którym Dusza komunikuje swoje intencje i pozwala, by przeniknęły się z tkanką Wszechświata.

W jaki więc sposób włączyć Muzykę w swoją praktykę ołtarzową lub rytualną? Jak odnaleźć te melodie i piosenki, które będą najodpowiedniejsze do czynienia? Jak pracować na co dzień z dźwiękami i skąd w człowieku tak wielkie zapotrzebowanie na budowanie siebie w oparciu o ten bodziec zewnętrzny?

Kochani, zapraszamy z całego Serca na warsztaty, podczas których zrozumiecie , dlaczego warto otworzyć się na elementy dźwiękowe w swoim Czynieniu.

Dowiecie się jak przy pomocy Magii i Muzyki dotrzeć Najwyżej i Najgłębiej, jak na daną chwilę mamy możliwość dotrzeć swoją Świadomością i jak uczynić z niej narzędzie przywołujące do pełnej spójności Ciała, Umysłu i Ducha.

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

***

Warsztaty będą trwały 5 dni, podczas których, nabędziecie wiele magicznej wiedzy, doświadczycie praktyki muzycznej, medytacji oraz wykładów.
Każdy dzień zakończy się Rytuałem Anielskim w akompaniamencie muzyki wysokowibracyjnej (gongi, misy tybetańskie, misy kryształowe, dzwonki Koshi i Zaphir etc.).

Każdy z pięciu dni warsztatowych będzie miał swoją odrębną tematykę, o której Wiedźma Anja będzie mówiła przekazując swoją wiedzę podczas wykładów.

Poza tym będą z nami zaproszeni goście, którzy podzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu:
– astrologii,
– rytmiki,
– Zwierząt Mocy,
– zielarstwa,
– zdrowego tryby życia,
– głagolicy – pisma wieszczów słowiańskich.

O poranku chętni będą mogli uczestniczyć w zajęciach ruchowych – Jodze

Wieczorami i nocami odbywać się będą wspólne koncerty, więc wszystkich zapraszamy o zabranie swoich instrumentów.

Będziecie również możliwość skorzystania z uzdrawiającego masażu mięśniowo-powięziowego.

Na miejscu będą czekały na Was noclegi w domkach z pełnym wyposażeniem (pokoje z łazienkami). Dla chętnych mamy możliwość noclegów pod namiotem.

Wegetariańskie wyżywienie zapewni nam Gospodyni, która jest ekspertką w tej dziedzinie.

Podczas tych pięciu dni zadbacie o sfery Ciała, Ducha i Umysłu.

Jest to wstępny opis Świątyni Magii i Muzyki, ponieważ wiemy, że każdy z Was potrzebuje zawczasu zaplanować swoją majówkę.

Szczegółowy opis warsztatów znajdzie się tutaj niebawem.

***

Gotowi, by przejść przez Granicę Działania? Spotkajmy się zatem! I niech twoje Zwycięstwo płynie po Świecie, przynosząc mu błogosławieństwo i mnożąc Dobro!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

– Data: 01.05 – 05.05.2019 (od środy do niedzieli)
– Miejsce: Gospodarstwo Agroturystyczne Mimoza Grażyna Ławrynowicz (www.facebook.com/GospodarstwoAgroturystycne-MimozaGrażyna-Ławrynowicz-1487814971510523 lub www.mimozagra.pl)
– Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna oraz zaproszeni goście.

Startujemy w  środę (01.05) o godzinie 11:00, zaś zakończenie warsztatów odbędzie się w sobotę (05.05) o godzinie 19:00.

UWAGA! Godziny trwania wydarzenia mogą ulegać zmianie ze względu na charakterystykę rytuałów, potrzebę grupy i pogodę.

Zapisy oraz informacje: ewelina@akademiaducha.pl

***

Dla wszystkich, którzy nie mogą być z nami fizycznie:
istnieje również możliwość uczestnictwa w warsztatach przez internet (WEBINAR).

Link do transmisji internetowych podamy wkrótce.

Do zobaczenia!

Miłość i Moc!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *