Święta Geometria i kryształowe siatki – niezawodny sposób na wysoką energię

Kryształy używane są na całym świecie od tysięcy lat w celu manifestowania miłości, ochrony, promowania szczęścia i przywracania zdrowia. Możliwe jest również zwiększenie ich energii, mocy i właściwości z pomocą Świętej Geometrii i kryształowych siatek energetycznych.

Każdy z nas miał lub obecnie ma pomysł, który chciałby zrealizować, marzenie, pragnienie czy potrzebę. Chcąc dotrzeć do celu, stawiamy przed sobą pewne kroki, aby nasze pragnienia stały się rzeczywistością. Może to być wymarzona praca, piękne połączenie z bratnią duszą, dobre samopoczucie i zdrowie, jak i spokojny dom czy kwitnąca planeta Ziemia. Jeżeli więc mamy wielkie marzenie lub życzenie, które chcielibyśmy urzeczywistnić, warto wykonać kryształową siatkę, która swoją energią wesprze każdy, nawet najbardziej ambitny cel.

Kryształowe siatki to wzór z kryształów i kamieni, które zostały ułożone w określony kształt, na przykład koło, kwadrat, trójkąt czy spiralę. Święta Geometria, która występuje naturalnie w przyrodzie, pojawia się od zarania dziejów człowieka w wielu miejscach na świecie, takich jak Egipt, Chiny, Indie czy Hiszpania, jest narzędziem do przesyłania energii. Wibrujące siatki dostrajają nas do odpowiedniej częstotliwość niezbędnej do komunikowania się ze źródłem energii. Każdy dodany do siatki kryształ naładowany jest swoimi unikalnymi właściwościami. Kiedy używamy intencji z wibracją kryształów, ułożonych we wzór Świętej Geometrii, moc stworzonego przez nas pola wibracji staje się potężna, a im większe kamienie, tym większe pole energetyczne wokół nich.

Kryształowe siatki to potężny sposób na zamanifestowanie swoich marzeń, celów i zamiarów. Siła niezwykłej siatki pochodzi z połączonych energii kryształów, których używamy, wzoru, z którego korzystamy, jak i intencji, którą ustalamy. Kryształy są programowane, zachowują pamięć i są fantastycznymi pomocnikami naszej woli. Takie kryształowe siatki mogą być idealnym dodatkiem do naszej świętej przestrzeni lub magicznego ołtarzu. 

Każda siatka z kryształkami powinna zostać wykonana intuicyjnie. Najlepiej gdy jest stworzona z troską, miłością i precyzją, tak aby niosła najwyższą możliwą energię. Nie ma twardych zasad, jeżeli chodzi o jej tworzenie. Powinniśmy użyć swojej intuicji, posłuchać serca i pracować nad tym, co czujemy. Siatkę można tworzyć na tkaninie, papierze czy drewnie, umieszczać w niej fragmenty natury, takie jak liście i kwiaty. Kamienie można dobrać na podstawie poszczególnych właściwości, jakie posiadają lub jakością, którą chcielibyśmy przejawić w życiu. Możemy wykorzystać jeden rodzaj kamienia lub wymieszać je między sobą. Kamienie możemy ułożyć we wzór Świętej Geometrii lub na narysowanym wzorze na powierzchni, na której je układamy. Siatkę można wykonać podczas nowiu lub pełni księżyca, gdy nadchodzi silniejszy czas energetyczny. Jedyną ważną rzeczą do zapamiętania jest to, abyśmy określili intencje zanim zaczniemy układać kamienie na siatce. 


Duży wybór minerałów dostępny jest w naszym sklepie


Do czego warto wykorzystać kryształowe siatki?

Powodem dla którego warto stworzyć swoją własną kryształową siatkę jest jej moc, która wzmacnia naszą intencję jak szkło powiększające. Taka siatka to bardzo silne narzędzie energetyczne, którego możemy używać do łączenia energii wielu różnych rodzajów kryształów i wzmocnienia ich siły. Tworząc swoją kryształową siatkę musimy pamiętać, że każda siatka to jedyne niepowtarzalne dzieło sztuki. Najpowszechniejszymi intencjami, jakimi ładowane są kryształowe siatki to: dobre samopoczucie, dostatek, zdrowie, jak i ochrona.

  • Dom wypełniony pozytywną energią: z pomocą kryształów i Świętej Geometrii możemy stworzyć niezwykle przyjazną energię w naszym domu. Kiedy tworzymy do domu kryształową siatkę, należy określić dokładnie, jaką energię pragniemy do niego wprowadzić. Być może będziemy chcieli, aby to była energia lecznicza i regenerująca lub dodająca siły i pozytywnego myślenia. Sposób, w jaki kształtujemy słowa, wpływa na energię pochodzącą z tworzonej przez nas siatki. Aby wnieść pozytywną moc do naszego domu, musimy włożyć w nią czyste intencje.
  • Przyciąganie dostatku: dzięki kryształowym siatkom magia zostaje bez wątpienia wzmocniona. Kiedy już mamy wyobrażenie o tym, co zamierzamy zamanifestować, wykorzystujemy moc siatki do stworzenia wokół naszego pragnienia wysokiej energii.  Tworzymy w naszej głowie szczegółową wizualizację, w której wszystko poszło po naszej myśli. A nasza siatka w tym czasie pomoże nam na planie energetycznym i zacznie kształtować kierunek naszej psychiki, abyśmy mogli osiągnąć dostatek, którego pragniemy.
  • Pełne uzdrowienie: Pozbywanie się negatywnych wibracji może zapewnić uzdrowienie w bardzo namacalny sposób. Nierzadko mamy problemy ze zdrowiem spowodowane energią o niskich wibracjach, którą zbyt długo utrzymujemy. Kiedy stworzymy siatkę z intencją uzdrowienia, nasza energia zacznie stawać się bardziej harmonijna, uwalnianie zostają blokady energetyczne, negatywne wzorce i przekonania.

Warto pamiętać, że Wszechświat lubi dostarczać nam to, czego potrzebujemy a nie tylko to, czego chcemy. Dlatego aby wszystkie nasze marzenia urzeczywistniły się, najlepiej skupić się na manifestowaniu potrzeb serca i ducha a nie na zachciankach naszego ego.

Może cię również zainteresować artykuł: Szyfr Boga: Święta Geometria

Aniela Frank

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram