Dzień 3: *Święto Światła* – Zwycięstwo Życia nad Śmiercią

Święto Światła

Święto Światła – ZWYCIĘSTWO Życia nad Śmiercią

Jezus i Maria Magdalena w Miłości i Mocy!

 – Dzień Trzeci: 21 grudnia 2019

 [webinar – wykład i Rytual]

 Link do transmisji on-line: www.ekademia.pl/kurs/SwietoSwiatla2019

***

Rezurekcja. Zmartwychwstanie. Odrodzenie.

Życie ponad Śmiercią.

Zdecydowanie wartości te przychodzą Ci na myśl, gdy mowa o Wielkanocy, dlaczego więc wspominamy o nich zaledwie kilka dni przed Bożym Narodzeniem?

Ponieważ o tym właśnie jest Narodzenie Boga w Człowieku. Zwycięstwem Światła. Zmartwychwstaniem z nieżycia. Przebudzeniem i Transformacją w wyższą formę.

I o tym jest Prawda, którą Jezus i Maria Magdalena nieśli w swoich Imionach i działaniach.

Połączenie z tą Prawdą jest całościowe. Nie jest to jedynie tekst, który przyswoisz lub nie. Ani słuchowisko, które może Cię zaintrygować, ale nic poza tym. To PRAWDA, którą się stajesz. Przebudowujesz się o nią naturalnie, czując i rozumiejąc w każdym momencie. Jest to Zwycięstwo Światła – od pierwszych minut Lekcji do ostatnich sekund Rytuału – które dzieje się Tobie, w Tobie i Tobą w Świecie.

Połączona Moc Chrystusa i Marii Magdaleny to Ogień Przemiany i Woda Czasu, to Róża przebudzona czerwonymi płomieniami w Sercu i Lilia niezachwiana w swojej bieli czystą Wiarą, rozkwitająca czystością Duszy ponad każdym z procesów. To Równowaga. To Synergia i Symetria. A więc proces, który potrafi przebudzić jednocześnie Poczucie w Twoim Sercu – tak, byś zarezonował aż po granice molekuł! Oraz Zrozumienie w Umyśle i wyżej, płynąc już w połączeniu, po prostu ROZPOZNANIE. Poczuj, co wspólna Miłość i Moc Marii Magdaleny i Jezusa daje dziś w Twoje Życie, czego uczy, dokąd i jakimi ścieżkami Cię prowadzi. Jeśli tylko jest w Tobie GOTOWOŚĆ, zgodna z Twoją Wolną Wolą, by w tym punkcie swojego Życia rozpoznać w sobie WIEDZĘ, którą Ci dali i którą masz wpisaną w siebie od Zawsze do Zawsze, jedynie ścieżki do niej zostały Ci rozmyte – bądź.

Ja będę.

Święta Energia Serca tego, który zwyciężył Światłem ponad Śmiercią, a którego imię Essa dziś w tysiącach języków brzmi inaczej, lecz zawsze łączy z tą samą WSZECHPRZENIKAJĄCĄ DOBREM Obecnością Boga też będzie. Już jest. I zawsze była. Dołącz do tego Przebudzenia i Powstań w Świetle!

W trakcie spotkania spotkasz się z następującymi tematami:

*Kontekst historyczny, czyli dlaczego nauka Jezusa i Marii Magdaleny oburzała

*Początki chrześcijaństwa, czyli Święty Piotr przeciwko metodom Chrystusa – WAŻNE!

*Współczesne chrześcijaństwo jako religia cierpienia – co na to Jezus?

*Jezus, Maria Magdalena i Aniołowie – czy ze sobą pracują, a jeśli tak, to w jaki sposób?

*Biblia a połączenia z Prawdą, przejawianą przez Boga Apostołom – jak to działa?

*12-niciowe DNA i metody jego aktywacji – STAŃ SIĘ Zrozumieniem i Poczuciem!

*Obecność Świętej Energii Jezusa i Marii Magdaleny nauczy Cię… CIEBIE!

*Doskonała Miłość – Bliźniaczy Płomień uczy… JEDNOŚCI!

*Współczesne zadania Wody i Ognia – sprawdź, czy masz z nimi połączenie!

*Czy wiesz, co znaczy być jak Jezus?

Oczywiście to jedynie kilka, które zostaną poruszone. Jeśli jest w Tobie gotowość, by odkłamać w sobie postać Mistrza i tym samym otworzyć się na jego Naukę oraz by odnaleźć w sobie Szacunek do Energii Mistrzyni i tym samym przyjąć jej Błogosławieństwo, spotkajmy się w Czynieniu i dokonajmy razem Zmiany, o którą modli się ten Świat.

Twoja Decyzja to początek Przebudzenia wszędzie tam, gdzie dotrze choćby jedna drobinka Ciebie i Twoich działań. Gotów, by stać się Zmianą? Przygotuj się do tego Powstania w Świetle jak najpełniej!

GLOBALNA ISTOTNOŚĆ MIEJSCA ORAZ WSPÓLNEGO DZIAŁANIA:

Choć przeważnie w dniach 20-24 oraz zgodnie z tradycją późniejszą również i tydzień po Święcie Światła Magowie i Czyniący wszelkich Sztuk gromadzili się w większych grupach bądź pomnażali Energię poprzez świętowanie w gronie najbliższych, tego dnia zrobimy wyjątek i cały Świat uczynimy jednym wspólnym kręgiem! To Działanie Magiczne ma szczególną potęgę – dlatego zanim do niego przystąpisz rozważnie wybierz Miejsce! Czy chcesz, by Twoje Przerodzenie w Świetle odbyło się w tym Mieście, na tej Ulicy, w tym Domu, w tym pokoju? A może masz w myślach jakieś wyjątkowe, inne okoliczności i to tam w Pełni ustanowisz siebie? Zanim rozpoczniesz, dobrze to zaplanuj. Postaraj się, żeby Miejsce było dla Ciebie komfortowe, upewnij się, że nikt Ci nie przerwie i że masz odpowiednie warunki – również ku temu, by po Rytuale zanurzyć się we śnie, jeśli tego potrzebujesz – lub by mieć Czas na spokojny, harmonijny powrót do pełnej aktywności. Jeśli wolisz medytować w świetle dziennym, dopiero odkrywasz swoją Drogę z Magią albo chcesz mieć wgląd w głębokie wymiary Rytuału, polecamy wykonać go na zewnątrz – tak, by Światło Słońca miało swobodny dostęp do Twojej głowy. Można dokonać go również w Świetle Księżyca – ale pamiętaj, że o tej porze temperatury nie sprzyjają takim ambicjom, rozsądnie wybierz więc warunki, by nie musieć przerywać tego, co czynisz. Warto również przygotować własny Ołtarz lub Krąg, w którym się wydarzysz. Elementy Ołtarza, które mogą dać Ci tego dnia niezwykłą Moc, zostaną opisane niżej. Krąg możesz wykonać, przewiązując się w pasie wstążką, tasiemką, wełną lub sznurkiem – ważne, by tego dnia miał on kolor biały, złoty lub biel ponad czerwienią. Można skorzystać również z kolorów Miłości – jasnej zieleni i różu. Krąg możesz utworzyć, słuchając wybranej przez siebie melodii na początku i na końcu Rytuału. Otaczając się dymem palo santo, białej szałwii, bylicy lub dowolnej Rośliny, Żywicy lub Kompozycji, która Cię wspiera. Możesz go obrysować kredą wokół siebie – ale wówczas miej pewność, że w nim stoisz bądź siedzisz, a nie leżysz! Metoda usypania soli, mąki lub węgla wokół będzie również skuteczna. Możesz otoczyć kręgiem modlitwy siebie, swój Dom, a także cały Świat! Pamiętaj jednak, by tego dnia krąg – choćby symbolicznie – wykonać. To chroni Cię przed wpływami negatywnych sił oraz koncentruje Twoje wrażenia, dając Ci bardziej intensywną formę przeżycia działań oraz usuwając ewentualne rozproszenia.

Pamiętaj, iż uczestnicząc w Rytuale z różnych Miejsc na Świecie, tworzymy siatkę świetlistych połączeń. Co daje nam wszystkim obecność… WSZĘDZIE! Nasze Miejsca są bowiem połączone jednym Kręgiem. Jeśli Twoja prośba może spełnić się w energii mojego Ołtarza, a moja w energii Twojego – zostanie dokonane!

GLOBALNA ISTOTNOŚĆ CZASU ORAZ WSPÓLNEGO DZIAŁANIA

Dzień, w którym najdłuższa Noc i najkrótszy dzień przeciągają pomiędzy sobą Linię Czasu, od zawsze świętowany był na świecie w dwójnasób. Magowie wierni Alchemii i Białej Magii celebrowali, by wspomóc Słońce ku Odrodzeniu, a następnie tworzyli Energię, by Cały Rok Słońca, mierzony dokładnie od Święta Światła, był wzmocniony w Blaskach i by Ciemność ustąpiła miejsca Światłu, jak ma to miejsce na Niebie. Magowie idący ścieżką saturniczną bądź w dowolnym odłamie wychwalającym ciężkie lub negatywne aspekty Natury skupiali się w tych dniach na działaniach łączących ich z Nocą w największym jej potencjale. I choć gdy piszemy o Magach, przed Twoimi oczami ukazują się raczej merlinopodobni antyczni mędrcy, wiedz o tym, że Magia jest ŻYWA i PRAWDZIWA również i dziś. Dowodem na to jest choćby fakt, iż to czytasz. I wiedz, iż dziś – tak jak u Początku Czasu jak i zapewne u jego Końca, ludzie sięgali, sięgają i sięgać będą po Magię z bardzo różnych powodów. W dzień taki jak ten ważne jest, by pamiętać, iż Miłość jest zarówno największym Błogosławieństwem, jak i najpotężniejszym Egzorcyzmem. Siłą zgodną z Bogiem od Początku do Końca.

Dlatego też spędzając ten dzień w Miłości i w Świetle sprawiasz, że Twój Czas o nich płynie, a Twoja Obecność jest w tych Wartościach. Następnie działanie Rytuału jest rozszerzane wraz z Twoją Wolą na każdą z Twoich intencji, co daje Aniołom i Archaniołom również możliwość interweniowania w Życiu innych osób, jeśli jest w nich na to otwartość. Tym samym pomnażasz Światło na Ziemi – w dzień, w którym Noc pokonała dzień, by przegrać z jego odwiecznym Odradzaniem, jest to szczególnie ważne. Cała Twoja Moc bowiem spędza swoje sekundy w Świetle. W Cnotach, Ważnościach i Intencjach manifestujących Dobro. Dlatego też Rytuał dokonany w tej dacie będzie miał szczególne, wielogłębne, podsumowujące działanie. W Magii Rytualnej tę Ceremonię nazywa się Koroną Roku bądź Porodem Życia – gdy postanowisz połączyć się ze mną i z innymi Czyniącymi we wspólnym kręgu tego Działania, odczujesz wyjątkową możliwość kształtowania Rzeczywistości. W wyniku tego Twoja optyka może być wyczulona na znajdujące się wokół Ciebie znaki i innego rodzaju komunikaty Wszechświata. Ceremonia Zwycięstwo Światła jest SZCZEGÓLNIE GŁĘBOKA w swoim działaniu – dlatego też upewnij się, że masz na nią Czas i Przestrzeń, że nie jesteś w pośpiechu i z całą pewnością nie próbuj prowadzić pojazdów mechanicznych oraz ogranicz korzystanie z wszelkiego rodzaju urządzeń podczas jego wykonywania oraz do 3 godzin po nim. Rytuał powoduje przebudowanie DNA w stronę otwarcia 12 nici częstotliwości, które potrafimy odebrać i na które potrafimy odpowiedzieć swoją ludzką Energią. Wyczulamy na ostrożne używanie słów oraz polecamy stworzyć list z intencjami zanim rozpoczniecie połączenie z Lekcją i Rytuałem.

SYMBOLE i INGREDIENCJE, KTÓRE WARTO ZGROMADZIĆ:

* Ostrokrzew: zwany również Krwią Chrystusa – to symbol Życia, które potrafi przetrwać Zimę, ale i korony cierniowej – miej więc pewność, że uszanujesz ten symbol i zaplanuj jego przyszłość również po Rytuale – wszystkie użyte w tym działaniu gałązki warto przywiesić nad drzwiami – ale nie odwracać ich! Niech nadal Woda płynie w nich od Ziemi do Słońca – taka sama zasada dotyczy wszystkich magicznych różdżek i wskaźników!

* Gwiazda Betlejemska lub Poinsecja – jest symbolem Cudu i wnosi otwartość na Boską Interwencję, nietypowe rozwiązania i Błogosławieństwo; oznacza Moc Wiary.

* Jemioła – pod warunkiem, że nigdy nie dotknęła ziemi! Jemioły używa się, by połączyć ścieżki zakochanych – jeśli zamierzasz korzystać z niej w celach miłosnych, ta z Rytuału Yule (Święto Światła właśnie) jest najpotężniejsza!

* ŚNIEG – jeśli masz taką możliwość – niech to będzie Twoja Woda tego dnia na Ołtarzu, zachowaj ją również do późniejszych Czynień; jeśli nie – użyj wody bieżącej (z kranu lub z Rzeki)

* Sól – możesz usypać z niej krąg wokół świecy i używać jej przez cały rok w szczególnych dla siebie momentach!

* Drzewo – jako symbol Ołtarza Natury pomiędzy Niebem i Ziemią, może być namalowane, obecne na zdjęciu, fizyczne albo obecne w dowolnej formie – podczas Rytuału zwizualizuj je w momencie świetności i poczuj, jak tworzy sobą Drogę od Ziemi od Nieba dla Ciebie!

* Cynamon, Cukier i Pszenica – by przywołać Obfitość w najbliższym roku

* Wianek lub krąg

* Kolory: Czerwień, Złoto, Zieleń.

Z uwagi na to, że Rytuał Anielski i Archanielski podsumowujący to spotkanie będzie prawdopodobnie jednym z publicznie dostępnych wydarzen w tym roku, przygotujcie się na niespotykaną do tej pory JAKOŚĆ i ZASIĘG Energii – celem ostatniego Rytuału tworzonego z ludźmi jest zawsze dowydarzenie, dopełnienie i domanifestowanie tego, co w bieżącym roku pojawiło się w naszym Życiu jako Intencja, Życzenie, Pragnienie lub Plan.

Jest to moment, by podsumować energię całego roku – w obliczu pierwszego dnia po Święcie Światła, gdy dni zaczynają rosnąć, a noce maleć, świętujemy Dzień Początku i Odrodzenia. Możemy poprosić Słońce, by codziennie aż do kulminacji swej aktywności rosło w Moc nad naszym Życiem, a tym samym by każdy z naszych upragnionych Sukcesów był dobrze zaopiekowany! Idealny moment na Magię związaną z wejściem na Ścieżkę i postanowieniem o Życiu w wyższej skali i w prawdziwych wartościach. Perfekcyjny Czas na to, by połączyć sferę Sacrum i Profanum, tak by Wiedza zdobyta od różnych osób i różnymi metodami mogła być dla nas praktycznym wsparciem. Rytuał będzie miał charakter nieco inny niż do tej pory – tak, jak pierwszego dnia zaczynać będziemy od Ciemności, Przeszłości, Podświadomości, a następnie poprzez Oczyszczenie wejdziemy w Światło, tak drugiego dnia zaczniemy Rytuał przy bardzo intensywnym oświetleniu, by w połowie przełączyć się w “tryb nocny” by wszystko, co uczyniliśmy i stworzyliśmy, mogło zostać zatwierdzone jako Fakt – a więc Przyszła… Przeszłość!

***

 INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 21.12.2019

Godziny: 20:00 -23:55

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

 Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/SwietoSwiatla2019

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

 ***

 Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram