Świt Nowego Czasu – Nów Świata

Świt Nowego Czasu – Nów Świata

14.12.2020

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/switnowegoczasu

***

NÓW KSIĘŻYCA

Ostatni tegoroczny nów będzie miał miejsce 14 grudnia 2020 o godzinie 17:16 w 23st08 znaku Strzelca. Wraz z nowiem wystąpi całkowite zaćmienie Słońca, które podbije energetykę tego wydarzenia. Czym jest grudniowy nów? To spotkanie z wewnętrzną prawdą, odrzucenie wierzeń i przekonań, wyzwolenie od tego, co nam ciąży i sprawia, że nie możemy zamknąć rozdziału. To czas wolności i rozwoju… oczywiście w takich warunkach, jakie panują obecnie – w pandemicznej rzeczywistości.

Strzelec jest radosnym optymistą o otwartym sercu i elastycznym podejściu do życia. Odzwierciedla działanie wyobraźni, pewność siebie i całą filozofię “Hakuna Matata”. Strzelec wspiera w poszukiwaniach. Bez względu na to, czego szukasz, on pomoże ci to znaleźć poprzez doświadczanie i wyciąganie wniosków. Energia ta pokazuje, że wszystko może być ekscytujące, jeśli spojrzymy na to pod odpowiednim kątem. To zaufanie, które prowadzi nas niczym za rękę do kolejnych doświadczeń wzbogacających życie. Strzelec to podróż. Nie tylko ta, której towarzyszy zmiana destynacji, ale przede wszystkim ta w głąb siebie. Czy jesteś gotowy na to, aby przejść ten nów z należytą uwagą? Być może największa podróż właśnie przed tobą.

Księżyc w nowiu w Strzelcu służy uhonorowaniu twojego własnego światła, które w tobie jest. Wykorzystaj ten fakt i poświęć sobie kilka dni przed nowiem i czas do pełni, aby odnaleźć swoje światło i swoją przygodę.

Więcej o księżycu w grudniu przeczytasz w artykule: Księżyc w grudniu 2020 – Sprawdź, co niesie za sobą pełnia i nów

***

Informacje organizacyjne:

Data: 14.12.2020
Start godz. 20:00

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram