Wybierz jeden symbol, aby odkryć swój główny temat życia w 2019 roku

symbol

Jeśli jesteś jak większość ludzi, prawdopodobnie zastanawiałeś się, co czeka cię w 2019 roku. Większość zgodziłaby się, że 2018 było trochę jak rollercoster z wieloma wzlotami i upadkami. Na głębszym poziomie wiemy, że każda sytuacja, którą napotykamy, zbliża nas do naszego prawdziwego potencjału.

Zobaczmy, co będzie dla ciebie głównym tematem w 2019 roku, wybierając obraz, z którym czujesz silną więź. Najpierw zadaj pytanie – jaki jest mój główny motyw na 2019 r., a następnie wybierz obraz, który najbardziej przykuwa twoją uwagę. Pamiętaj, by test traktować z dystansem, i choć może przynieść wartościowe wskazówki, to tylko od ciebie zależy, co z nimi zrobisz i jak będzie wyglądać ten rok.

Idealne dopasowanie – jeśli ostatnio obserwujesz swoją rzeczywistość, być może zauważyłeś, że zacząłeś przyciągać różne typy ludzi i okoliczności. Wprowadzasz się w bardziej rozbudowany stan systemu świadomości, który wspiera obfitość, radość, miłość i sukces. Prawa Boskiego Przyciągania pracują nieustannie i możesz powoli zacząć świętować ich pozytywne efekty w co najmniej kilku obszarach swojego życia. Poświęć trochę czasu, aby uczcić te zwycięstwa, ponieważ ciężko pracowałeś, aby dotrzeć do miejsca w którym się znajdujesz.

Może cię również zainteresować artykuł: Przyciągnij to, czego naprawdę chcesz: 24-godzinne Prawo Przyciągania – codzienna rutyna!

Wznoszenie się ponad drogę – Duch przypomina ci, że nie musisz brać udziału w każdym konflikcie, do którego jesteś wciągany. Nie musisz też odwzajemniać emocjonalnie naładowanych ataków innych osób. Gdy to robisz, krzywdzisz siebie podwójnie. Oczywiście, zdarzają się sytuacje, kiedy stracisz opanowanie, jednak nie czuj się z tego powodu winny, po prostu użyj swojej świadomości, by następnym razem zachować więcej spokoju, a kolejnym jeszcze więcej. W ten sposób dojdziesz do wewnętrznego mistrzostwa, a poziom twojej świadomości będzie nieustannie wzrastał.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak się dogadać? Magia Porozumienia Bez Przemocy w czterech krokach 

Pielęgnuj zdrowe relacje – Nawet jeśli niektóre z twoich relacji nie należą to najłatwiejszych, wciąż istnieją wspierające i kochające osoby, które są obecne w twoim życiu. Najbliższy czas, to czas rezygnacji z toksycznych relacji na rzecz związków pełnych radości i miłości, które karmią duszę. Związki na których się skupiasz oddają ci energię swoich emocji i poziomu świadomości, dlatego skupiając się na niezdrowych relacjach, będziesz pomnażał tą energię w każdym obszarze swojego życia. I na odwrót – skupiając się i pielęgnując przyjaźnie i związki oparte o radość, wdzięczność i miłość – energia tych poziomów będzie manifestować się we wszystkich obszarach twojego życia.

Może cię również zainteresować artykuł: Telepatyczna Terapia Miłości: uzdrów relacje z innymi i ze sobą

***

ZAPLANUJ ROK 2019 W ENERGIACH RAZEM Z AKADEMIĄ DUCHA

Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają cię do wzięcia udziału w niezwykłych warsztatach:

 WEBINAR – ROK 2019 w Energiach *** Mapa Marzeń ***

Na warsztatach będziemy się uczyć między innymi jak odnaleźć ścieżkę swojej Duszy i nią podążać, jak inwestować i wykorzystywać swoją energię, by osiągnąć w życiu sukces, jak komunikować się z Aniołami i wiele więcej… Nie może cię zabraknąć. Uczyńmy rok 2019 rokiem wysokich energii i wspaniałych osiągnięć!

Choć webinar już się odbył, został nagrany, a dostęp do niego możesz uzyskać w dowolnym czasie. 

mapa marzeńNa podstawie: awakeningpeople.com/select-one-symbol-to-reveal-your-major-life-theme-in-2019

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *