Symbol, który wybierzesz, powie ci, w którą fazę życia wszedłeś

Kiedy przechodzimy przez różne fazy życia, w naszych osobowościach dokonuje się wiele zmian. Jest to nieodłączna część ludzkiego doświadczenia i nikt z nas nie może tego uniknąć, nawet jeśli próbujemy. Co prawda niektórzy mogą tkwić w jednej fazie dużo dłużej niż inni, jednak w końcu każdego czeka zmiana.

Należy podkreślić, że to, na jakim etapie życia jesteśmy, nie ma związku z tym, ile mamy lat. Światowej sławy szwajcarski psycholog Carl Gustaw Jung powiedział, że te etapy zależą od wielu czynników m.in. indywidualnych osobowości, a także ścieżek, jakie obieramy w życiu.

Aby dowiedzieć się więcej o fazie swojego życia, w którą właśnie wkroczyłeś, spójrz na wszystkie te symbole i wybierz ten, który najbardziej z tobą rezonuje. Kieruj się instynktem. Zaufaj swojej intuicji i podświadomości, aby mogły wskazać ci właściwy wybór.

Symbol, który wybierzesz, powie ci, w którą fazę życia wszedłeś.

  1. Faza atlety

Najbardziej niedojrzała ze wszystkich faz życia. Osoby na tym etapie mają egoistyczne podejście do życia, wręcz narcystyczne. Najważniejszy jest dla nich wygląd. Osoby w tej fazie nie wykazują empatii, nie obchodzą je problemy innych. Wobec siebie takie osoby są bardzo krytyczne. Często mają problemy z samoakceptacją i brakuje im pewności siebie.

Są ślepi na zmagania innych, a ponieważ jest to również faza samolubna, nie zależy im też na tym, aby o tym wiedzieć.

Jak na ironię, choć narcyzm jest kluczową cechą tej fazy, podobnie jest z samokrytyką i brakiem poczucia własnej wartości. Chociaż są to dwie skrajności, idą w parze podczas fazy atlety.

Ego takich osób albo jest nadmuchane do granic możliwości, albo brakuje im pewności siebie, co de facto jest ze sobą powiązane. Ciągle zastanawiają się nad swoim wyglądem i tym, czy nie popełnili jakiś błędów w sposobie, w jaki się prezentują.

Zwykle w tej fazie tkwią nastolatki, ale dotyczy ona również tych, którzy zostali wychowani przez narcyzów. Ci pierwsi mają większą obsesję na punkcie siebie, drudzy są bardzo podatni na samokrytykę.

  1. Faza wojownika

Opuszczając etap atlety ludzie na ogół przechodzą do fazy wojownika. Na tym etapie nabierają większej dojrzałości, gdyż uczą się, że są odpowiedzialni za konsekwencje swoich własnych działań, a także uznają swoją odpowiedzialność wobec otaczających ich ludzi.

Faza wojownika to moment, w którym zaczyna się nauka. Uczymy się stosować wiedzę, którą otrzymaliśmy i wykorzystywać ją do ulepszania siebie oraz otaczającego nas świata. Niektóre lekcje mogą być trudne, ale mimo wszystko są potrzebne.

Sukces, ambicje i dążenie do realizacji celów również charakteryzują tę fazę. Zaczynamy zawężać nasz cel na tej planecie oraz sposoby i środki do osiągnięcia tego celu. Powoli zaczynają się krystalizować nasze plany na przyszłość i doświadczamy rozwoju osobistego.

Na tym etapie znajduje się również motywacja potrzebna do większego wywierania wpływu na siebie, aby próbować realizować swoje plany, a mądrość uzyskana z tych doświadczeń staje się bezcenna w późniejszym życiu.


Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziecie wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjne, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…


  1. Faza deklaracji

Faza deklaracji zabiera cię znacznie dalej niż poprzednie dwie i może być trudno przetrawić całą tę zmianę za jednym razem.

To jest etap życia, który jest przeznaczony dla ciebie, aby wydać na świat własne potomstwo.

Na poprzednim etapie nauczyłeś się brać odpowiedzialność za siebie i innych, więc teraz nadszedł właściwy czas, aby powierzyć ci opiekę nad innym życiem. To może być przerażające, ale jest to również bardzo ekscytujący czas.

Ten etap to nie tylko posiadanie dzieci i właściwe ich wychowywanie, ale także refleksja na tym, co dla nich pozostawisz. Zaczynasz zdawać sobie sprawę, jak ważne jest pozostawienie im spuścizny, z której mogą być dumni.

Więc jest to właściwy czas, aby przeanalizować wszystkie swoje przeszłe osiągnięcia i to, jak wpłynęły one na twoje życie, a zwłaszcza na życie tych, na których ci zależy.

  1. Faza duchowa

Ostatnia faza, której należy doświadczyć w życiu, to faza ducha. W czasie jej trwania dochodzimy do wniosku, że we wszechświecie jest coś więcej, niż tylko rzeczy, które poznaliśmy w tym materialnym świecie.

Podczas gdy bogactwo, związki, piękne przedmioty i sukcesy nadal mogą być ważne, to jednak na tym etapie twoja duchowość zaczyna mieć pierwszeństwo przed wszystkim innym. Teraz bardziej niż kiedykolwiek czujesz połączenie ze wszechświatem.

Nasza jedność z wszechprzenikającym Duchem powoli rozszerza się w naszej świadomości i uświadamiamy sobie, że jesteśmy istotami energii podróżującymi w przestrzeni.

Ponieważ wszystko jest zbudowane z energii, życie również nie ma początku ani końca. Bez względu na wszystko, podróż będzie musiała trwać dalej.

Kiedy już wejdziesz w głęboki spokój ducha, twoje życie będzie koncentrować się na świeceniu światłem w najciemniejszych miejscach i oferowaniu wsparcia i współczucia, nie oczekując niczego w zamian.

Przekonasz się, że wyciągasz rękę, by nauczać i prowadzić innych, tak aby oni również mogli wejść na ten etap, którego doświadczasz. To koniec, ale nowy i radosny początek.


Źródło: namastest.com

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram