Symbolika i znaczenie liczb 144 i 1444 – przesłanie nadejścia Nowej Ziemi

144

Anioły są dostępne dla każdego, kto szuka ich pomocy. Komunikują się z nami poprzez sny, myśli, obrazy i innych ludzi. Ogromne znaczenie w komunikacji z nimi mają również liczby, które często nam się pokazują. Przyjrzyjmy się symbolice i znaczeniu liczb 144 i 1444, zwiastujących nadejście Nowej Ziemi.

Dlaczego Anioły komunikują się z nami za pomocą liczb? Są one wysoko wibracyjnymi istotami, które mogą komunikować się z nami tylko poprzez umysł. To właśnie liczby mają podobny charakter wibracyjny jak częstotliwość Aniołów. Podstawowe znaczenia poszczególnych liczb są już wiedzą powszechnie dostępną. Sprawdź artykuł:

Czy widziałeś powtarzające się 3 takie same cyfry? Oto powód, dla którego każdy z nich pojawia się w twoim życiu…

Wiedz, że Anioły chcą twojego najwyższego dobra, komunikują się w energii miłości i na pewno ich podpowiedzi służą poprawie twojego życia. Możesz również sam prosić je o pomoc, zadawać im pytania i cierpliwie wypatrywać odpowiedzi. W tym artykule skupiam się na niezwykle istotnych liczbach 144 i 1444, od dawna i w różnych źródłach wiążących się z niezwykłym proroctwem.

Źródło: pixabay.com

Symbolika liczb 144 i 1444

Czy należysz do grona ludzi Światła, którym przeznaczenie ujawnia się w powtarzających się symbolach liczb 144 i 1444? Jeśli tak, dowiedz się, jaka jest twoja misja.

W liczbach tych ukryta jest moc cyfr 1 i 4.

Jedynka niesie w sobie wibrację nowego początku, kreacji, motywacji do działania. Jej pojawianie się komunikować może o zmianie na lepsze, o tym, że czas na działanie jest właśnie teraz, bo to w tym momencie posiadasz największą moc, intuicję, wytrzymałość i siłę, by pokonać wszelkie przeszkody i osiągnąć zamierzony cel. Przypomina również o potędze naszych myśli i ich połączeniu z tworzeniem rzeczywistości. Zachęca do pozytywnego myślenia, odrzucenia obaw i lęków, zajrzenia w głąb najszczerszych pragnień serca, bo to właśnie one mogą zamanifestować się w naszym życiu. Anioł poprzez jedynkę przypomina ci, byś bez wahania zaufał sobie i kosmicznym siłom Wszechświata.

Wibracja 4 natomiast niesie energię bezpieczeństwa oraz kolejną zachętę do działania, gdyż Anioł wie, że masz już wszystko, czego potrzebujesz do realizacji nawet najbardziej śmiałego projektu. Czwórka symbolizuje również moc czterech żywiołów: ognia, wody, powietrza i ziemi. Przypomina, że Anioły są do twojej dyspozycji, gotowi do pomocy, wystarczy tylko zapytać ich o wskazówkę lub poprosić o inną formę pomocy.

Z kolei liczba 44 symbolizuje ogrom wsparcia i miłości od naszych anielskich przyjaciół. Jej pojawienie się w twojej przestrzeni jest oznaką, że teraz każda twoja prośba o pomoc zostanie błyskawicznie spełniona. Anielskie siły mogą pomóc usunąć wszelkie przeszkody na drodze do realizacji twojej misji.

Przy powtarzającej się liczbie 444 możesz być pewny, że jesteś na właściwej drodze i działasz podług najwyższego planu swojej duszy. Masz również wszelkie możliwe anielskie wsparcie, ich miłość, bezgraniczny spokój i Światło.

Podsumowując, liczba 1444 to zwielokrotnione wibracje tych przesłań. Widząc ją jesteś zachęcany do otwarcia się na anielskie prowadzenie, przepływ potężnej fali miłości i Światła, spokoju i obfitości. Dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do realizacji najwyższej misji serca. Anioły poprzez tę liczbę proszą cię, byś przestał martwić się o pieniądze i stresować się pojawiającymi się problemami, gdyż otrzymasz wszelkie potrzebne wsparcie i pokonasz każdą przeszkodę. Musisz jedynie zaufać swojemu wewnętrznemu przewodnictwu i pomocy Wszechświata. Zaufanie jest kluczem do sukcesu!

Wróćmy jeszcze do liczby 144, która ma ogromne znaczenie biblijne. Wiążę się z proroctwem św. Jana o wybranych 144 000 ludziach, tak zwanych opieczętowanych, którzy na pewno zostaną zbawieni i będą wzorem świętości dla innych, jak i z przybyciem 144 000 wysłanników światła, opisanych w Księdze Objawień, którzy mają pokonać ciemne moce, które chcą doprowadzić do końca świata. Większość z wysłanników światła jest już na planie fizycznym i przygotowuje się do realizacji swojego boskiego celu na Ziemi. Osoby powołane do ratowania planety powoli aktywują się i potrzebują przyjąć swoją misję, to dla niej przybyli na ten świat. Jeśli więc widzisz powtarzającą się sekwencję liczb 144 i 1444, pytaj Anioły o swoją życiową misję i proś wszelkie sprzyjające ci wysokowibracyjne istoty o przewodnictwo.


Talizman z anielskimi skrzydłami, który pomoże w kontakcie z aniołami, znajdziesz w naszym sklepie

Archanioł Sandalfon


Nowa Ziemia

Z wiedzy zaczerpniętej z różnych przekazów od wyższych istot wiemy również, że są to liczby o wibracjach charakterystycznych dla wyższych wymiarów, na których zbudowana zostanie Nowa Ziemia. Pomimo tego, że mówimy o duchowości, to jednak wszelkie kosmiczne prawa znajdują odzwierciedlenie w matematyce. Nasz świat został zbudowany na podstawach matematycznych, jednak były one podstawami niższego wymiaru. I choć jeszcze na planie fizycznym możemy trwać w świecie o niższej wibracji, to zaczynamy już odczuwać, a przynajmniej niektórzy z nas, wibracje charakterystyczne dla Nowego Świata.

W wysoko wibracyjnym świecie wolność, zdrowie, miłość, światło i obfitość będą chlebem powszednim. Prędzej czy później uwolnimy się od programów starzenia się, poczucia fizycznej niemocy, osłabienia, a nasze ciała staną się boskimi przekaźnikami najwyższych wibracji. W najbliższym czasie możemy również się spodziewać inspiracji i informacji o nowych technologiach, które pomogą nam również zadbać o nasze ciała, by dłużej zachowywały się wolne od chorób i ograniczeń. Ten moment jest coraz bliższy, Nowa Planeta zostanie zbudowana wspólnymi siłami z innymi istotami, które w odpowiednim momencie wezwą wybranych ludzi do służby i rozwinięcia swojego najwyższego potencjału.

Miejcie oczy, uszy i serca szeroko otwarte.

Może cię również zainteresować artykuł: 3 oznaki świadczące o tym, że Anioły cię prowadzą i wspierają

Arunika


Źródła:
lastomine.com/2017/02/18/anielskie-liczby-co-oznaczaja-znaczenie-cyfr-1-11-111-1111/
lastomine.com/2017/09/10/anielskie-liczby-co-oznaczaja-znaczenie-cyfr-4-44-444-4444%e2%80%b3/
consciousreminder.com/2021/04/02/numbers-144-1444-numerology-and-the-prophecy-of-the-lightbearers/
epatmos.pl/gora-objawien/item/objawienie-jana-44
krystal28.wordpress.com/2012/03/19/znaczenie-liczby-144/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram