Okaż Szacunek tym, którzy odeszli *Rytuał Spokoju*

szacunek

*** RYTUAŁ SPOKOJU ***

Okaż Szacunek tym, którzy odeszli – wyślij Światło na Drogę!

WEBINAR (szkolenie on-line)

Wiesz, skąd wzięła się tradycja zapalania zniczy na grobach?

Co roku każdy listopad zaczyna się identycznie. Miliony osób odwiedzają groby swoich bliskich, dekorują je, zapalają znicze. Wspominają, modlą się, czasami wchodzą w stan zadumy i rozmyślają nad kruchością i tymczasowością ludzkiego życia. Ale coraz częściej listopadowe cmentarze przypominają raczej cyrk lub rewię mody – ludzie tłoczą się na nich by popisać się największą wiązanką, pokazać się w nowym stroju albo, po prostu, pooglądać morze migocących lampek…

Tymczasem nie o to chodzi o Dniu Zmarłych i nie tego potrzebują od nas ci, którzy odeszli.

Przejście ze świata fizycznego do świata Energii jest bardzo istotna Bramą dla Duszy. Przez tę Bramę przenosimy każde z uczuć, które byliśmy w stanie poczuć w trakcie życia. Przenosimy każdą Wiedzę, która dała nam Światło. Każdy talent i Umiejętność. Przenosimy wszystko to, co bezpośrednio buduje tożsamość Duszy i w czego składamy się na poziomie Światła. Wszystkie wartości wieczne, którymi żyliśmy choćby przez moment i które były w świecie obecne dzięki nam. Przenosimy również niekiedy swoje zadania – jeśli są one wpisane w Ścieżkę, a nie udało nam się ich dokonać, istnieje możliwość, że staną się zapisem w nas. Więc w kolejnej inkarnacji będziemy doprowadzali do momentów, w których możemy się z nimi skonfrontować i – jako procesy – domknąć je. Po co więc palenie świec, zniczy, lampionów? By przesłać Światło. Ciepło. Dobrą myśl. Modlitwę. By każda osoba, która potrzebuje wsparcia i zrozumienia na tym etapie swojej Drogi, mogła je otrzymać. Oczywiście polska tradycja nakazuje wówczas odwiedzić miejsce fizycznego spoczynku. Cały dzień jest specyficzną ceremonią – podczas przejścia świata w listopadowe energie granica pomiędzy Światem Żywych a Umarłych na chwilę staje się przepuszczalna, by obydwa Światy mogły wymienić się Energią i wzajemnie nauczyć od siebie, by potrzebujące Dusze mogły otrzymać wsparcie od żyjących, by bliscy tych, którzy odeszli, mogli poczuć ich energię bliżej swojego życia i posłuchać, czy przypadkiem nie proszą oni o pomoc tam, gdzie teraz są.

Tymczasem ludzie umierają codziennie.

I każdego dnia powinniście mieć możliwość przekazania im swoich dobrych intencji, uzupełnionych Energią, dzięki której otrzymają pomoc i będą w stanie użyć jej, by uwolnić się od wszelkich ziemskich przywiązań i przynależności oraz by móc w spokoju wznosić się do Źródła. I wiecie co? Każdego dnia macie tę możliwość. Nic nie stoi na przeszkodzie, byście kupili znicz lub świecę, zapalili ogień i pomodlili się za Duszę zmarłego. Nie potrzebujecie do tego ani mnie, ani Rytuału, ani nawet księdza. Jedyne, czego potrzebujecie, to skupienie i otwartość. Każda chwila jest dobra, by tego dokonać! Nie wahajcie się!

Po co więc publikujemy Rytuał, skoro wyraźnie dałam znak, że nie jest Wam potrzebny?

Tworzę go z myślą o każdym, kto nie potrafi jeszcze pracować z energią intuicyjnie bądź kto czuje, że osoba o którą chce się pomodlić potrzebuje mocniejszej pomocy. Tworzę go dla każdego, kto chce porozmawiać ze zmarłą osobą, jeśli jest taka potrzeba po obydwóch stronach. W końcu tworzę go dla każdego, kto z przyczyn obiektywnych nie może zapalić znicza na grobie swoich bliskich. Może natomiast wziąć udział w Rytuale – i w ramach wsparcia i szacunku dla zmarłych pragnie poprosić Anioły i Istoty Archanielskie o otoczenie opieką tej Duszy, która jest dla nas ważna.

Tym razem nie nastawiajcie się na parę godzin wykładu. Wyjaśnię Wam, najprościej jak potrafię, co dokładnie dzieje się po śmierci człowieka. Jak alchemicznie przedstawia się sam proces odchodzenia i odradzania się w innych warunkach. Jeśli pragniecie poznać bardziej zaawansowane szczegóły, odsyłam Was do 8 lekcji Wysokiej Alchemii – Infinicje i Eternicje Duszy Ludzkiej: (Michał musi uzupełnić link na YT)

Jeśli natomiast pragniecie przesłać Pokój, Przebaczenie i Zrozumienie tym, którzy odeszli, włączcie Rytuał i pozwólcie sobie przejść przez proces, w którym zrozumiecie, że każdy etap istnienia jest piękny. Nawet ten, w którym tracimy kogoś z oczu, ale w Sercu wciąż zostaje.

To działanie rytualne będzie zaopiekowane przez energie Archanioła Michaela, Metatrona, Gabriela i Azraela. By przygotować się ze swojej strony, miej przy sobie białą świecę i garść soli. Świecę postaw na talerzyku, ołtarzu, tacy rytualnej bądź w misce z Wodą. Stwórz wokół naczynia lub wokół samej świecy krąg z soli, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. I włącz Rytuał. Jeśli osoba, która zmarła, potrzebuje jakiejkolwiek energii by móc przejść dalej i zjednoczyć się w Świetle, z pewnością otrzyma ją dzięki temu działaniu. Bardzo możliwe, iż doznacie opiekuńczej obecności Maryi – jest ona patronką egzorcystów i osób pracujących na pograniczu Życia i Śmierci, więc od Waszej własnej wizyjności i odczuwalności będzie zależało, czy wejdziecie z nią w kontakt. Z całego Serca polecam – nikt nie rozumie ludzkich uczuć towarzyszących przemijaniu bardziej głęboko niż Ona!

UWAGA: ten Rytuał ma bardzo szeroki zakres oddziaływania, można użyć go również do odprowadzania zmarłych którzy utknęli w jakimś miejscu/sytuacji. Nie zalecam wykonywania go na osobach wciąż żyjących, chyba, że ich stan zdrowia/życia wymaga przeprowadzenia na Drugą Stronę i są na to fizycznie, mentalnie i duchowo gotowi. Na początku spotkania dokładnie opiszę energię, z którą będziemy pracować. Rytuał można wykonywać wiele razy w intencjach różnych osób. Można również wypisać (na osobnych kartkach bądź na zdjęciach) wszystkie osoby które przekroczyły warunek Ciała i którym pragniecie pomóc. Zasada jest jedna: albo bierzecie jedną dużą świecę ( i ona wypala się do końca), albo każda osoba to jedna świeczka (może być urodzinowa, jak na tort). Ważne, by świece dopaliły się do końca, wszelkie pozostałości po działaniu następnie zakopujemy w Ziemi. Dla osób które nie mogą odpalić świecy informacja na którą czekaliście -zrobię to za Was. Ale warto nauczyć się takiej pracy z energiami. Oczywiście jeśli nie jesteście w stanie nie zasnąć na Rytuale, jego działanie nie będzie przez to słabsze. Możecie nawet włączyć go i wyjść z domu, a całość zadedykować na pomoc dla zmarłej osoby. Jeśli jest Wolą tej Duszy otrzymać Światło, z pewnością je dostanie.

Jeśli w Dzień Zmarłych wiesz, że nie masz możliwości zapalenia znicza na grobie – wyślij Światło Rytuałem! Gdziekolwiek jesteś – z pewnością dotrze tam, gdzie jest potrzebne!
Jestem szczęśliwa, że mogę być Waszym Przewodnikiem w tym procesie.

P.S. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zadajcie je na tej stronie, pod opisem wydarzenia. Czyli tutaj.

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

***

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!
Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.
Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/RYTUALSPOKOJU

Jeśli masz pytania odnośnie webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 29.10.2018
Godziny: 20:00-22:00
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *