Sztuka dostrzegania Magii w codziennym życiu – 12 sposobów

magii

Magia to fizyka, którą znamy, rozumiemy i akceptujemy oraz ta część fizyki, której nie potrafimy w żaden sposób wytłumaczyć. Kojarzymy magię z efektami specjalnymi, niewytłumaczalnymi sztuczkami, ale w rzeczywistości magia to życie wraz ze wszystkimi prawami jakimi się rządzi. Bez względu na to, czy akceptujemy ten stan rzeczy czy nie – magia się dzieje. Poznaj sztukę dostrzegania Magii w codziennym życiu i na nowo obudź ją w sobie.

Jeśli chcesz przeczytać więcej o magii – kliknij tutaj.

Sami decydujemy czy wpuszczamy magię do naszego życia, czy może skupiamy się na doświadczaniu świata fizycznego, obracając swoje życie wokół materii. Nie możemy wymusić magii – jedynie możemy na nią przyzwolić. Możemy pomóc magii rozwijać się w naszym życiu. Wystarczy, że otworzymy się na doświadczanie poza granicami umysłu. Dzieciom przychodzi to naturalnie, natomiast w dorosłym życiu zazwyczaj sami blokujemy się na cuda i zapominamy, że magia istnieje.

Magia i czary dzieją się, kiedy udaje nam się stworzyć przestrzeń wewnątrz oraz przestrzeń wokół siebie. Aby ją stworzyć, trzeba wyciszyć umysł i wyłączyć logiczne myślenie. Następnie trzeba posłuchać serca – to sprawia, że zmieniamy wibrację na wyższą (sprawdź w jaki sposób możesz zmienić wibrację – kliknij tutaj) To ciężka praca, wymagająca odblokowania wielu przekonań, ale efekty są tego warte – wpuścisz do swojej codzienności nową energię, odkryjesz sens swojego życia i będziesz się nim cieszyć, po prostu.

Niestety, nie istnieje zaklęcie, które wprowadzi magię do naszego życia, ale jest szereg sposobów, które ułatwiają wychwytywanie magii..

Źródło: pixabay.com

Jak dostrzegać magię w życiu?

 1. MAGIA ISTNIEJE
  Wiedziałeś o tym jako dziecko, nie szukałeś potwierdzenia, nie próbowałeś logicznie podważyć tej prawdy, po prostu wiedziałeś, że magia istnieje. Wiedziałeś, że wszystko jest możliwe, że marzenia się spełniają, że możesz być kim chcesz i robić co chcesz. Zakładając, że magia jest, automatycznie otwierasz się na wpływy nowych energii, które często możemy nazywać cudami. Jak otworzyć się na magię? Wystarczy prosta afirmacja: Otwieram się na magię w moim życiu.
 2. BĄDŹ TU I TERAZ
  Kiedy nie jesteśmy jedną nogą w przyszłości (planując, obmyślając i kalkulując) a drugą w przeszłości (wracając do wspomnień, strofując się za odbyte lekcje), jesteśmy tu i teraz. Nie możemy być jednocześnie w kilku miejscach na raz, a jedynie bycie w teraźniejszości pozwala nam na doświadczanie cudów tego życia. Im więcej będziemy przebywać w tu i teraz, zamiast wędrując po przeszłości i przyszłości, tym więcej magii zauważymy.
 3. MIŁOŚĆ
  Otwórz się na miłość i podejmij decyzję o prowadzeniu życia pełnego miłości. Miłość sama w sobie jest magicznym uczuciem i dopuszczenie jej do siebie sprawia, że całe nasze życie jest jedną wielką magią. Niezależnie od tego, czy miłość wyrażamy w relacji damsko-męskiej, w przyjaźni, w rodzinie – miłość jest magicznym połączeniem. Czuj miłość. Dawaj miłość. Odpowiadaj miłością na każde negatywne uczucie jakie dostajesz. Rób to co kochasz. Kieruj się sercem. Miłość to najwyższa wibracja, jaką można poczuć i nie ma na świecie nic bardziej magicznego.
 4. DOSTRZEGAJ CUDA
  Jeśli chcesz więcej magii w swoim życiu – szukaj jej! Każdy wschód słońca jest cudem, każde życie jest cudem, każda pozytywna wibracja wysłana i odbierana jest cudem. Zgodnie z prawem wszechświata – energia podąża za uwagą, a więc skupiając się na cudach, generujemy ich w naszym życiu więcej.
 5. DOCENIAJ ŻYCIE
  Wdzięczność za to, co masz i jak wygląda twoje życie jest fundamentem, na którym buduje się magia. Będąc wdzięcznym, przyciągamy więcej tego za co dziękujemy. Słowo “dziękuję” jest potężne – sprawdź jak działa

  Źródło: unsplash.com

 6. ODNAJDŹ WEWNĘTRZNE DZIECKO
  Rozbudź w sobie ciekawość życia. Zadawaj pytania, ucz się nowych rzeczy, podziwiaj, zachwycaj się, poznawaj nowych ludzi, angażuj się w życie jak dziecko.  Kiedy spoglądasz na życie oczami dziecka, odkrywasz zupełnie inny, czarodziejski poziom.
 7. ZNAJDŹ SWOICH LUDZI
  Takich, którzy będą wibrować na podobnym poziomie co ty. Otaczanie się wysoko wibrującymi osobami jest bezcenne, jeśli chodzi o wprowadzanie magii do życia. Kiedy spędzamy czas z ludźmi, którzy są na tej samej fali, możemy zmienić nie tylko swoje życie, ale też cały świat! Tworzymy magię, bo energia w skupiskach mnoży się a nie dodaje.
 8. DBAJ O SWOJE CIAŁO
  To twój pojazd w tej inkarnacji. Pij więcej wody, jedz świeże, nieprzetworzone jedzenie, zrezygnuj z mięsa, odkryj niesamowite smaki owoców i warzyw i wprowadź je do codziennego jadłospisu. Ruszaj się – wyzwalaj energię. Regularnie dbaj o dawkę ruchu, a oprócz tego przy każdym przypływie złego nastroju, wyrzuć z siebie złe wibracje. Wystarczy, że zmęczysz swoje ciało, a energia się unormuje.  Więcej o diecie, za którą dusza będzie ci wdzięczna przeczytasz tutaj.
 9. PATRZ NA ZNAKI
  Szukaj znaków – niezwykła synchronizacja, odpowiedzi na zadane wcześniej pytania, “zbiegi okoliczności” i “przypadki”. Badanie ich pomoże dostrzec wpływy energii i przyczynę takiego a nie innego biegu wydarzeń.
 10. WPŁYW KSIĘŻYCA
  Zaobserwuj siebie w różnych fazach księżyca. Jak się czujesz? Jak możesz sobie pomóc? Co możesz zrobić?
 11. MEDYTUJ
  Dzięki temu poznasz siebie, połączysz się ze swoją duszą i odnajdziesz swoją drogę. Podczas medytacji łatwiej jest wejść w pole serca, a to z kolei pomaga wpuszczać magię do swojego życia.
 12. TWÓRZ
  Energię możesz wyładować poprzez wysiłek fizyczny (tutaj zalecane jest wyładowywanie negatywnej energii) oraz poprzez twórczość. Tworząc coś, inwestujemy energię i przekształcamy ją. Żonglowanie energiami jest niezwykle istotne do zachowania równowagi w życiu.

Sztuka dostrzegania magii polega na podjęciu decyzji o wprowadzeniu jej do życia –  szukaniu jej w każdym drobiazgu, w każdym zdarzeniu. Bo życie to jedna wielka czarodziejska sztuczka – cud, magia, rzeczy niewytłumaczalne. Warto się otworzyć.

Otwieram się na magię w moim życiu.

A jeśli chcesz poznać Magię głębiej i zacząć praktykować ją w codziennym życiu, zapisz się na webinar – Jak wejść na ścieżkę magiczną. Zrobisz to klikając w link: www.ekademia.pl/kurs/JakWejscNaSciezkeMagicznaDwaKursy

Nadine Lu

 

Źródła:
http://karamariaananda.com/blog/how-to-create-more-magic-in-your-life
http://ericasodos.com/Services/experience-more-magic-in-your-life/
http://www.dagmarakonopacka.pl/cuda-magia-codziennym-zyciu/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *