Technika regresji do poprzednich wcieleń – czym jest i jakie korzyści daje

Technika regresji

Według sondażu CBOS z 2015 roku, jedna trzecia Polaków wierzy w wędrówkę dusz. Niejeden naukowiec poświęcił lata pracy nad badaniem zagadnienia reinkarnacji. Mamy dostęp do wielu materiałów ludzi opowiadających o swoich doświadczeniach wcześniejszego życia na Ziemi. Nie każdy jednak tak silnie to pamięta.

W jaki sposób dotrzeć do wspomnień z poprzednich inkarnacji oraz jak wykorzystać tę wiedzę w celu poprawy swojego obecnego życia? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w artykule.

Czasem mamy wrażenie, że coś blokuje nas przed upragnioną pracą, spełnieniem marzeń, udanym związkiem, świetnym zdrowiem, radością z życia, czy nawet miłością do siebie i świata. Przerabiamy wielogodzinne terapie, czytamy rozwojowe książki, chodzimy na różne warsztaty, a wszystko to wydaje się być tylko plastrem na rany. Dalej wplątujemy się w podobne schematy, zmieniają się tylko okoliczności, miejsca, ludzie. Kiedy indziej poszukujemy sensu życia, odpowiedzi na pytania „co tutaj robię?”, „kim jestem?”, „dlaczego akurat ta osoba/sytuacja/miejsce/choroba mnie przyciągają?”. Niektórzy, zwłaszcza we wczesnym okresie dzieciństwa, mają również niejasne lub wyraźne przebłyski wspomnień i silne preferencje, co do swojej przeszłości, lub wydawać by się mogło, absurdalne lęki przed czymś. Tak jakby już żyli na Ziemi. Jak sobie z tym radzić?

Może cię również zainteresować artykuł: To, co zasiejesz to zbierzesz, czyli czym naprawdę jest Karma

Źródło: pixabay.com

Skuteczne narzędzie w odkrywaniu doświadczeń z poprzednich żyć – regresja do poprzednich wcieleń

Hipnoterapia to leczenie w hipnozie. W ramach hipnoterapii dostępna jest technika nazywana regresją do poprzednich wcieleń – wykorzystująca hipnozę w celu dotarcia do wspomnień z dawnych żyć. Opiera się na przekonaniu o nieśmiertelności duszy, która ewoluuje w różne formy, rodzi się, umiera i powraca. Teorię tę można poszerzyć o reinkarnację, nie tylko tu na Ziemi, ale też w innych wymiarach i Wszechświatach. Dusza doświadcza, uczy się i rozwija. W którymś momencie rozumie, że jest częścią większej całości. Zaczyna przemawiać subtelnym głosem, uzdrawiać, transformować, podpowiadać na ważne dla nas tematy.

Z zagadnieniem regresji do poprzednich wcieleń wiążę się również pojęcie karmy, duchowa zasada przyczyny i skutku. Doświadczenia, zachowania, myśli, przekonania z przeszłości, również  z poprzednich żyć, wpływają na teraźniejszość i przyszłość danej jednostki.

Technikę tę stosuje się do leczenia chorób, poprawy stanu psychiki i jakości życia, odkrycia funkcjonujących w życiu wzorców, rozwiązania bieżących problemów. Może również pomóc połączyć się z duszą, Wyższą Jaźnią – w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące pytania, o życiową misję, o sfery zdrowotne, miłosne, zawodowe, finansowe i inne. Jest to holistyczna metoda uzdrawiania od ciała, poprzez ducha, psychikę i umysł.

Dlaczego warto zastosować technikę regresji do poprzednich wcieleń?

 1. Możemy odkryć misję naszej duszy oraz cel bycia teraz tu na Ziemi.
 2. Możemy uzdrowić fizyczne i psychiczne dolegliwości.
 3. Możemy połączyć się ze źródłem bezwarunkowej miłości. Wtedy też kochamy siebie, podnosimy swoją samoocenę i akceptujemy siebie bez względu na doświadczenia, przeszłość i teraźniejszość.
 4. Możemy transformować toksyczne schematy myślowe i szkodzące nam zachowania na pozytywne.
 5. Zaczynamy czuć swoją duszę i pojmować kim jesteśmy. Odkrywamy swoją boskość i wieczność.
 6. Zaczynamy rozumieć dynamikę istotnych dla nas relacji, odkrywać sens i rodzaj znajomości z danymi ludźmi.
 7. Możemy odkryć zupełnie nowe talenty, obudzić swoją kreatywność i z pewnością siebie używać je i pokazywać światu.
 8. Nie jesteśmy na swej drodze sami. Z tą metodą można również skontaktować się ze swoimi duchowymi przewodnikami i otrzymać od nich wskazówki, wsparcie i miłość.
 9. Możemy też połączyć się ze swoją duchową rodziną, pokrewnymi duszami innymi niż ziemska rodzina.
 10.  Wpłynie to również korzystnie na nasze zdrowie, możemy zwiększyć swoją odporność, łagodniej przechodzić choroby i szybciej zdrowieć.
 11.  Zaoszczędzimy dużo czasu i pieniędzy, które pochłonęłyby wolniejsze w skuteczności sposoby. Często wystarczy już jedna sesja regresji, aby załatwić najważniejsze dla nas sprawy.
 12. Przede wszystkim też dotrzemy do istoty naszej natury – do przestrzeni boskości, bezwarunkowej miłości, spokoju, czystej radości i zaufania.

Jeśli chcesz odpamiętać starą wiedzę odbywając podróż do poprzednich wcieleń, to zapraszamy do wzięcia udziału w rytuale anielskim: Regres – podróż po dawnych inkarnacjach


Każda metoda ma swoich zwolenników i przeciwników. Do każdego rozwiązania można dojść różnymi drogami. Podane w tym artykule zagadnienia są sprawami kluczowymi i niejako nurtują każdego z nas na pewnym etapie.

Z pewnością warto sprawdzić samemu co regresja do poprzednich wcieleń może nam dać. I w razie potrzeby szukać dalej ścieżki najlepszej dla siebie. Może medytacja, joga, ustawienia hellingerowskie lub inne metody będą tymi właściwymi?

Pięknej ścieżki odkrywania swojej duszy.

Może cię również zainteresować artykuł: 13 przeszłych wcieleń – zapiski z jednego regresu

Arunika

Na podstawie: consciousreminder.com/2019/04/02/the-past-life-regressions-healing-technique-and-why-it-can-make-a-difference

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram