Kiedy Ex zostaje w tobie na zawsze: Telegonia

Telegonia – pojęcie, o którym stosunkowo niedawno zaczęło się robić głośno. Mimo tego, że już w XIX wieku stwierdzono wpływ byłego partnera seksualnego na potomstwo, tak dopiero teraz przyjmujemy do wiadomości, że podczas zbliżeń seksualnych nieodwracalnie wpływamy na siebie nawzajem.

Po raz pierwszy zaczęto interesować się tym zagadnieniem ponad 200 lat temu,  kiedy to  w Anglii przeprowadzono pewne doświadczenie, które miało na celu uzyskać nową rasę konia – krzyżówkę klaczy z zebrą. Różnice genowe nie pozwoliły na zapłodnienie, ale już przy kolejnym pokryciu, tym razem z ogierem tej samej rasy, urodziło się pasiaste źrebię.

Dlaczego? Na to pytanie odpowiada telegonia

W trakcie stosunku, w klastrach wody komórkowej zapisywana jest informacja o tym, z kim uprawiamy seks. Najgłębszy zapis powstaje podczas pierwszego razu – czyli podczas utraty dziewictwa. Pierwszy pierwiastek męski zderzony jest  z seksualnością kobiety. Niezwykle ważne jest, żeby odpowiednio wybrać swojego pierwszego partnera seksualnego, ponieważ wybór ten rzutuje na przyszłość. Informacja zapisana podczas pierwszego aktu seksualnego będzie przekazywana całemu potomstwu, mimo tego, że biologicznie i genetycznie, ojciec/matka dziecka będzie kimś innym.

Gdy dwie osoby będą mieć dzieci z innymi partnerami,  z poziomu energetycznego, dzieci będą również ich potomstwem, ponieważ partner odciska stempel biologiczny na jajnikach kobiety. W przypadku zwierząt hodowlanych, dziedziczenie widoczne jest przede wszystkim po cechach zewnętrznych. Natomiast u ludzi telegonia przejawia się głównie w cechach charakteru dziecka.

Zapis ten zarówno w ciele kobiety, jak i mężczyzny odbija się nie tylko na potomstwie, ale i na ich przyszłym życiu.

Może cię również zainteresować artykuł: Czym jest Masaż Tantryczny? Poznaj moc dotyku uzdrawiającego seksualność

telegonia

TELEGONIA mówi, że podczas fizycznego połączenia dwóch ciał dochodzi do wymiany energetyczno-informacyjnej między duchowymi ciałami. Dotyczy to wszystkich cech osobowości, doświadczeń, poglądów, relacji, ograniczeń i chorób. Energia miesza się. Obrazowo przedstawiając: energia kobiety oraz energia mężczyzny przepływa przez siebie. To tak, jakby w jednym naczyniu wymieszać wodę mężczyzny oraz wodę kobiety.  W efekcie nie będzie to już czysta woda, a mieszanka dwóch wód, o odmiennej polaryzacji. Energia jest podpisana – nie ma możliwości, żeby nie było widać osoby, która przez nas przepłynęła.

Ta informacja może nie być postrzegana na pierwszy rzut oka, ale energia poszła w ruch. Możemy zachowywać się inaczej pod wpływem partnera, ponieważ jesteśmy wymieszani. Z tego też powodu powinniśmy rozsądnie dobierać osoby w naszym otoczeniu i uważać na to w jak głębokie relacje z nimi wchodzimy. Zbyt duża rozwiązłość seksualna może prowadzić do takiej mieszanki energetycznej, że w ogólnym rozrachunku ciężko będzie dokopać się do siebie, własnego ja i własnej duszy.

Biopole mężczyzny i kobiety

Biopole mężczyzny odznacza się w biopolu kobiety i na odwrót, matryce nakładają się na siebie i trwale ze sobą łączą.  Po każdym stosunku – bez względu na rodzaj zażyłości między partnerami i bez względu na to, czy jest to partner traktowany poważnie, czy jednorazowa przygoda – w ciele zostaje zapisana informacja o partnerze. Z energetycznego punktu widzenia, po stosunku  każda z osób w nim uczestniczących staje się zupełnie nowym człowiekiem. Fizycznie nie zmienia się nic, natomiast w jaźni dochodzi do połączenia się i synchronizacji cech osobowości obu partnerów.

Z biologicznego punktu widzenia, w przypadku ciąży, geny płodu przedostają się do krwi matki. Plemniki, jako nośniki genetycznej informacji, przenikają do komórek kobiety. Jeśli kobieta nie zajdzie w ciążę to nie oznacza, że płyny ustrojowe pozostawione przez mężczyznę znikają – wchłaniają się. Jesteś tym co jesz, jesteś tym co pijesz. Poprzez błony śluzowe stajesz się również tym, co przyjmujesz.

Nikt nie potrafi ustalić ile procent pierwiastka męskiego zostaje w kobiecie i na odwrót – ale ma to definitywny wpływ na partnerów, nawet po jednorazowym zdarzeniu. Zmieniamy swoje zachowanie nawet po jednym partnerze, zmieniają się uczucia do partnera, a często i postrzeganie świata. Nie umie tego wyjaśnić psychika, bo nie jest to czynność procesowa – o ile na planie energii jest to logiczne, tak na planie materii nie umiemy tego przyjąć do wiadomości.

Może cię również zainteresować artykuł: Masaż kochających dłoni. Czym jest hawajski masaż Lomi Lomi?

Noella


Źródła:
http://www.bochenia.pl/?id=1141
http://18s.pl/dobry-blog/czym-jest-telegonia-i-dlaczego-dziewice-sa-tak-cenione/
https://www.odkrywamyzakryte.com/telegonia/
Zdjęcia: https://unsplash.com

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram