Telegonia – Oczyść się z energii byłych partnerów i partnerek!

*TELEGONIA*

Oczyść swoje biopole z informacji od byłych partnerów i partnerek!

WEBINAR

Prowadzenie: Wiedźma Anja
Cena: 69 zł zamiast 100 zł

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/Telegonia2018?coupon=PelniawWadze

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

Dostajemy od Was masę pytań o nasze webinary i Rytuały. Często brakuje czasu, odpowiedniej energii osobistej, właściwego nastawienia i po prostu moment, w którym odbywa się nasze wydarzenie, nie jest dla Was odpowiedni. Jednak bez względu na to chcielibyście wziąć udział w webinarze o interesującej Was tematyce. Postanowiliśmy zatem odświeżać niektóre z naszych archiwalnych materiałów jako live stream w konkretnej dacie, której energia, opierając się na astrologicznych koordynatach dnia, wspiera temat i cel danego Rytuału. Tym samym generujecie na żywo energię grupową, która wspólnie kumuluje Moc.

Tegoroczna wiosna to szczególny czas dla relacji partnerskich, ponieważ tym razem pełnia Księżyca dwa razy pod rząd wypada w znaku Wagi. Z tego względu w energiach drugiej już pełni w tym znaku zapraszamy Was na webinar dotyczący telegonii. Nieważne czy chodzi o partnerów biznesowych czy małżeńskich – w tym czasie mogą eskalować napięcia związane z polaryzacją osobistych wyborów jednostki z dobrem partnera i samego związku. Księżyc napotykający po drodze kwadraturę do Plutona, zaraz po kulminacji pełni wchodzi w emocjonalnie ciężki znak Skorpiona i staje w opozycji do nieprzewidywalnego Urana. Nie będzie to zatem łatwy czas dla wszelkich relacji międzyludzkich. Emocje mogą sięgać zenitu. Trudne tematy i skrywane tajemnice wydostaną się na powierzchnię. Koniunkcja Merkurego z Chironem sugeruje, że wiele osób będzie dziś myśleć o swoich emocjonalnych krzywdach i nie zawaha się zwerbalizować, co im leży na sercu.

Ta pełnia to czas podejmowania decyzji, dokonywania sprawiedliwych wyborów, ostatecznego ważenia za i przeciw. Jeżeli pierwsza tegoroczna pełnia w Wadze, niespełna miesiąc temu, nie doprowadziła do potrzebnych zmian, teraz, to co niedopowiedziane, czy nie do końca przemyślane, staje się jasne. Dlatego też na kilkanaście godzin przed jej kulminacją warto pożegnać energie partnerów, która nie sprzyja nam na dalszej drodze życia.

***

Pamiętasz jaki kolor włosów swojego pierwszego chłopaka? Jakie miał oczy ? Pamiętasz co Cię w nim najbardziej interesowało? Pamiętasz co ciekawiło lub co denerwowało Cię w każdym z Twoich byłych partnerów? Możesz nie pamiętać ale Twoje ciało bardzo dobrze to pamięta, ponieważ każda komórka Twojego ciała jest poddana procesowi, który nazywamy Telegonią.

Telegonia następuje wówczas kiedy podczas zbliżenia seksualnego dwie osoby przepływają poprzez siebie na planie ciała poprzez seks, na planie umysłu poprzez wymianę energii i na planie ducha. W związku z tym Twoja energia nie będzie już taka sama jak była w momencie kiedy poznałaś daną osobę i kiedy zdecydowałaś się na zbliżenie. To samo dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn.

A więc, jeżeli chcielibyście pozbyć się ze swojego organizmu wszystkich informacji dotyczących byłych partnerów, Wiedzma Anja Anna przygotowała dla Was szkolenie – zapraszamy!

W programie między innymi:

* TELEGONIA – psychologia, Magia, wierzenia dawne
* Jak oczyścić swoje biopole z informacji otrzymanych od byłych partnerów i partnerek? Metody oraz Rytuał Oczyszczania
* Połączenie Wody i Ognia – taniec Żywiołów w człowieku
* Orgazm – jak najlepiej wykorzystać go do czynienia, jak uniknąć zagrożeń “przechwycenia” energii?
* Alchemia Tantry – na czym polega wypełnienie dwóch jedności?

Wykład kończy się Rytuałem Anielskim. Podczas Rytuału możesz wejść w głęboki stan wizyjny. Zgodnie z Wolą Duszy i najwyższym dobrem udasz się w głęboką podróż do samego siebie, aby poznać wskazówki, które będą dla Ciebie na ten czas najważniejsze.

Dzięki temu Rytuałowi zdejmiesz blokady energetyczne oraz oczyścisz czakry ,oczyścisz również swoje biopole z informacji otrzymanych od swoich byłych partnerów. Dowiesz się jakie zapisy energetyczne otrzymałeś “w spadku” po nich i ich rodzie. Przygotuj się do poznania prawdziwej istoty wymiany informacji na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha, tym czym w rzeczywistości jest stosunek seksualny.

Zapraszamy!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/Telegonia2018?coupon=PelniawWadze

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelami szkoleniowymi. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „Telegonia – Oczyść się z energii byłych partnerów i partnerek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *