Telepatia – poziom zaawansowany [szkolenie on-line]

*Telepatia* – poziom zaawansowany

szkolenie on-line

Link do webinaru:

www.ekademia.pl/kurs/telepatia2

***

Inspiracja do Lekcji została już wysłana TELEPATYCZNIE do tych, którzy są na nią osobiście zaproszeni. Tym razem nie wysyłam informacji na Facebooku. Połączcie się z ENERGIĄ MNIE i poczujcie, czy macie tego maila w Duszy: <zdjęcie oka z Facebooka>

Jestem DUMNA i SZCZĘŚLIWA, że możemy… już nie DZIELIĆ, a ŁĄCZYĆ Czas i Przestrzeń we wspólnym Mistrzostwie i osiągać Pełnię Siebie odkrywając swój POTENCJAŁ i wydarzając go Sobą – Arcydziełem Duszy!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Dla notatkowców, którzy potrzebują Kluczy i Wskazówek w konkretach, czyli pozdro mat-fiz – dzięki że istniejecie! I szczególny buziak dla wszystkich z Wenus lub ze Słońcem w Pannie. Bądźcie skonkretyzowani w następujących kierunkach:

 1. Zbieżne i Rozbieżne – jak wchodzić na zbieżną częstotliwość… bądź jej uniknąć! Zaplanuj odpowiedzialnie, z czym się łączysz i jakie połączenia ze sobą akceptujesz!
 2. Praca z Dźwiękami: Binaural Beats, Tony Izochroniczne, Bębnienie Różniczkowe, Brain Waves oraz… piosenki i melodie, które znasz!
 3. Praca z Ruchem: powtarzając ruch Mistrza wchodzisz we wspólną falę Obecności, czyli jak nauczyć się Karate z Internetu a języka obcego… z języka ciała!
 4. Praca z Bodźcami Wizualnymi – UWAGA, wybierz swój NEONOWY KOLOR przed zajęciami i połącz się z jego Energią*, by nauczyć się powodować wpływy bodźcami wizualnymi… i odbierać je selektywnie!
 5. Znaczenie NEONÓW w Komunikacji, w Uzdrawianiu oraz – SZCZEGÓLNIE! – w 2020 roku!
 6. Praca z Bodźcami Smakowymi – substancje Zbieżne oraz Rozbieżne
 7. Omówienie Fali/ Częstotliwości na przykładzie Narkotyków, Leków, Seriali, Książek, Plotek… i Religii!
 8. Synchronizacja, czyli jak spotkać los, który chcesz spotkać, oraz Rozproszenie, czyli jak nie zostać zauważonym (rozmycie obecności)
 9. Zdalne Przebywanie – wyjście do Umiejętności Wychodzenia z Ciała (Szkolenie OOBE i wychodzenie z gęstości fizycznej)
 10. Slowing/Fastening – czyli wygimnastykuj swoje postrzeganie Czasu… i pracuj bezpośrednio z substancją jego pojmowania! (pożyczanie minut, wolniejsze i szybsze Czasy)
 11. Nauka postrzegania Gęstości i Warstw – Chmury, Dym, Woda, Ziarna/Ziemia, Muzyka
 12. Poznaj Rytm Mózgu, by używać go jak najlepiej!
 13. Rytuał Archanielski połączenia Ciebie z Tobą zgodnie z BOSKIM DNA, które w sobie posiadasz!

Zawołanie w Jedność i Obecność, a następnie wejście w Obecność i we Wzajemność, by połączyć się telepatycznie z każdym Miejscem, Czasem, Kwiatem, Drzewem, Frekwencją oraz Osobą, którą wybierzecie!

** Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

 • Zadanie domowe przed Lekcją… a co! Kto Bogatemu zabroni? Wiedza jest najwspanialszym, co można posiadać – i by takie Bogactwo należało również do Ciebie, uczciwie je zdobądź.

Wybierz jeden szczególny kolor w jego – UWAGA, TO WAŻNE!!! – jarzeniowym, NEONOWYM, radioaktywnym lub też lśniącobrokatowym, lecz w każdym razie absolutnie KRZYKLIWYM nasyceniu. Połącz się z tym kolorem wedle swojej Intuicji – poczytaj o nim, stwórz na komputerze bądź w telefonie folder ze zdjęciami rzeczy TYLKO tego koloru, najlepiej “upolowanymi” przez Ciebie w Przestrzeni publicznej od teraz do czasu połączenia się we wspólnym Czynieniu. Dla równowagi, fraktalizując wątek, KONKURS – zrób ZDJĘCIE swojej frekwencji NEONOWEJ, którą reprezentujesz i którą tym samym wnosisz w Rytuał. Może to być kompozycja przedmiotów o tych gradientach, Twoja własna twórczość artystyczna lub innego rodzaju Sztuka, która pozwoli Tobie oraz NAM WSZYSTKIM połączyć się z Mocą tego Koloru. Uwolnij się artystycznie w swoim Działaniu. Może to być Potrawa, Obraz, Mandala, Kwiaty, a nawet garść Nici!<wink> Ważne, by przedstawiało dokładny KOLOR oraz portretowało jego Charakter. Najlepsze prace zostaną nagrodzone w sposób szczególny. Lecz niespodziankowy. Nagrody będą bowiem WZAJEMNE wobec Dzieła. 🙂 Powodzenia!

 • **Jeśli jest Wolną Wolą tej osoby skomunikować się z Tobą bądź nie jest to opcja zablokowania na Mocy Wolnej Woli tej osoby. Wszystko, co czynimy, jest zgodne z Boskim Źródłem i zgodne z Wolą Duszy. KAŻDEJ, zaangażowanej w Proces na każdym etapie jego trwania. Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/telepatia2

Aby uniknąć problemów technicznych nie nadajemy na żywo. Nagrywamy dla Was szkolenia i Rytuały z wyprzedzeniem w odpowiedniej ku temu energii. Dostęp do nagrań uzyskujecie na 365 i w tym czasie możecie korzystać z nich dowolną ilość razy w zależności od potrzeb.

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram