TELEPATIA – START SZKOLENIA

telepatia

TELEPATIA – START SZKOLENIA

Telepatia jest naturalną zdolnością człowieka, która pozwala porozumiewać się poza umiejętnością mowy. KAŻDY człowiek posiada w sobie możliwość bez dźwiękowego, zdalnego transmitowania informacji oraz odbierania ich, ale u wielu osób jest ona w trybie utajonym. Telepatia to naturalny proces, na mocy którego dziecko nawiązuje pierwszą niż porozumienia z rodzicami, a osoby będące w bliskich relacjach wyczuwają się wzajemnie na odległość i potrafią “przełapać” wzajemnie swój nastrój bądź myśli. Kurs, który Wam oferuję, jest kursem DARMOWYM. W ramach zdobywania wiedzy i pracy nad umiejętnością raz w tygodniu otrzymacie ZADANIA TYGODNIOWE w tym miejscu (na Tajnej Grupie Akademii Ducha) oraz niektóre osoby z grupy otrzymywać będą zadanie pomocnicze (kontrolne) drogą mailową. Zajęcia mają na celu zwiększenie Waszej uważności, poszerzenie percepcji, oczyszczenie torów myślowych, pogłębienie koncentracji oraz przygotowanie Was do pracy nad poza fizycznym odbiorem rzeczywistości. W trakcie trwania szkolenia w sposób naturalny i zgodny ze strukturą każdej osoby dojść może do pogłębiania innych umiejętności, w tym do zwiększenia empatii, pogłębienia jasnowidzenia, jasnoczucia, jasnosłyszenia, przewidywane jest również zwiększenie wrażliwości oraz wzmocniona integracja sensoryczna.
Ćwiczenia w pierwszym okresie (ok. 3 miesiące) mają na celu przygotowanie Waszej struktury do nowych warunków postrzegania, wzmocnienie stelaża psychicznego oraz poszerzenie percepcji i zmiana higieny mentalnej, by odnaleziona na nowo umiejętność stała się Waszym narzędziem, a nie darem w nieopanowaniu.
To, nad czym pracować będziemy w pierwszej kolejności, nazywamy nauką koncentracji. By móc używać swojego mózgu jako anteny do odbierania i nadawania komunikatów, musimy poznać jego funkcjonowanie w stopniu doskonałym. By do tego dojść, prześledźmy jego zwyczajowe ścieżki, poobserwujmy, gdzie snują się nasze myśli, gdy nie jesteśmy uważni i wyeliminujmy te procesy logiczne, które – zamiast koncentrować energię – rozpraszają ją.
W tym celu proszę Was o zakupienie sobie zeszytów – tam będziemy notować obserwacje. Po ukończeniu półrocznego kursu oczywiście możecie je przekazać dalej – niech nasza wspólna Wiedza pracuje również dla innych.
Zadania można wykonywać non stop – od Twojej pracowitości zależy, jak szybko osiągniesz upragniony efekt i jaka będzie Twoja skuteczność w korzystaniu z niego.

telepatia

Źródło: pixabay.com

PIERWSZE ZADANIE:
Ustaw budzik w telefonie lub alarm, by od mome tu Twojego wstania do chwili, gdy kładziesz się spać, dawał Ci sygnał co godzinę. Gdy usłyszysz jego dźwięk, zanotuj w zeszycie, o czym myślałaś/myślałeś w tej danej chwili. Jest to konieczne do prześledzenia tzw. pływu myślowego. Na koniec dnia przeczytaj swoje notatki i myśli dotyczące przyszłości oznacz jako F, myśli zakorzeniowe w przeszłości jako P, myśli stanu bieżącego (np. teraz zmywam naczynia) notuj jako T. Prowadź tę obserwację przez 3 dni, po tym czasie podlicz, w jakim przedziale czasowym (P-past, F-future, T-timein, teraźniejszość) najczęściej snuje sie Twój swobodny wątek myślowy. To pozwoli ustalić Twoje nawyki myślowe.
***Jest to konieczne, ponieważ docelowa telepatia jest umiejętnością wychwycenia komunikatu bieżącego ze środowiska zewnętrznego. Jeśli więc Twój umysł przebywa w czasie Przeszłym (P), frekwencja Twoich myśli rozmija się z możliwością uważnego przyjęcia informacji. To samo dotyczy umysłów “mieszkających” w Przyszłości (F).***
Czwartego dnia tego zadania staraj się, by wszystkie Twoje myśli skupione były TYLKO i wyłącznie na zadaniach bieżących – jeśli uważasz, że to za trudne, spróbuj mówić do siebie, na przykład: “Teraz zabieram się za nadrabianie zaległości w korespondencji”, “Teraz skupiam się na muzyce”. Jednocześnie staraj się, by to, co robisz, angażowało KAŻDY Twój zmysł. Czyli wszystko, co wykonujesz, powinno mieć swój smak, zapach, dotyk, dźwięk, obraz oraz… klimat. Tak, ostatnim zmysłem, który w chwili obecnej większość z nas traktuje dość oględnie i niekierunkowo, ma posłużyć nam do określenia, w jakim stylu jest wykonywane przez nas zadanie. Wniosek z intuicyjnego opisania klimatu danej czynności można ująć tzw. “kadrem” – to tak, jakby Wasz mózg robił zdjęcie tej sytuacji i nadawał jej własny filtr. Jeśli więc zmywanie naczyń jest dla Was zajęciem medytacyjnym, taki klimat mu nadajcie i tak go nazwijcie.
Przykład:
Zadanie: Odpisywanie na maile
Smak: Earl Grey (sparujcie każdą czynność z jakimś smakiem, nawet symbolicznie)
Zapach: Palo Santo
Dwięk: Om Mani Padme Hum (na pętli 3h)
Obraz: Czarne litery, białe tło
Dotyk – Klawiatura, mocne uderzenia i własne tempo wprowadzania danych, zsynchronizowane z muzyką
Klimat (opis poczucia sytuacji) – rozsyłanie inspiracji i ratowanie świata poprzez rzucanie błysków we właściwe kierunki, misja (przydatne pytanie pomocnicze: kim jestem w tm zadaniu, jak się czuję, jak ta sytuacja wypadłaby na zdjęciu, zewnętrzne spojrzenie na siebie czyniącego)
Codziennie wybierz sobie 3 czynności, które rozpiszesz szczegółowo w ten sposób.
Po kilku dniach przystąp do próby:
Weź 1 znacznik sensoryczny (węch, dotyk, dźwięk, smak, obraz) z jednego zadania i daj sobie odczuć, jak do tego jednego wrażenia mózg dokłada “do kompletu” inne wrażenia zmysłowe, skorelowane z tym zadaniem. Następnie wykonaj to zadanie (nie uzupełniając reszty wrażeń zmysłowych) i opisz w notatkach, czy mimo ich braku fizycznie czułeś je “w pobliżu” Ciebie, czy nie.
Dla chętnych: Możesz wykonać również zadanie w pełni ustalonych bodźców, ZMIENIAJĄC jeden z nich i obserwując swój stosunek do niego. Jesli mózg wypracował nawyk, to jedząc arbuza do danej czynności zamiast na przykład zwyczajowej cytryny poczujesz jej smak w konsystencji arbuza. Umysł niejako “przetłumaczy” inny smak na smak związany z zadaniem, którego rola interpretowana jest jako nadrzędna. Jeśli umysł przyjmie nowy smak (bądź jakikolwiek bodziec) jako użyteczny w tym zadaniu, obserwuj, czy zadanie wykonuje Ci się łatwiej, czy trudniej.
Po tygodniu ćwiczeń opisz w mailu o temacie ZADANIE 1 – wnioski najważniejsze obserwacje z tego ćwiczenia. Maila wyślij na telepatia@akademiaducha.pl Po przeanalizowaniu Waszych obserwacji te najbardziej popularne omówimy na grupie, bardziej jednostkowe postaram się omówić bezpośrednio, jeśli ich wynik będzie miał wpływ na opanowanie tego etapu nauki.
Na każdym etapie rób notatki, jeśli zauważysz cokolwiek ciekawego/niepokojącego/niesamowitego.
Witaj we wspólnej, wspaniałej podróży przez meandry Twojego umysłu!
Kolejne zadanie za tydzień.
POWODZENIA!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

2 myśli nt. „TELEPATIA – START SZKOLENIA

    1. Dora

      Marzeniami programujesz swoją rzeczywistość, też przyszłość. Ale złotym środkiem jest to, by nie traktować ich jak marzenia nie do zrealizowania. A raczej plany. Marząc o czymś zahacz je w jakimś punkcie czasu i poczuj się jakbyś to marzenie spełniła. Emocje, które poczujesz wtedy – radość, satysfakcja, szczęście – zaprogramują rzeczywistość na ten czas. Pamiętaj, że myśli połączone z harmonizującymi z nimi emocjami tworzą materialną rzeczywistość. Więcej na ten temat w naszym artykule: https://akademiaducha.pl/moje-zycie-jest-lustrem-moich-mysli-i-uczuc-potega-swiadomej-intencji-i-nieswiadomych-mysli-cz-1/

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *